تأثیر قیمت در کیفیت فر قنادی ۱۶ دیس صنعتی

دسته‌ها

قیمت فر قنادی 16 دیس صنعتی یا مینی فر تولید شرکت ایران فر به عنوان محصول با کیفیت در بازار عرضه می‌شود. در این بین محصولات زیادی از طریق شرکت ایران فر تولید می‌شوند و برای استفاده در قنادی‌ها و همچنین پخت نان‌های حجیم و نیمه حجیم روانه بازار و فروشگاه‌های مجاز برای فروش می‌شوند.

این محصول دارای شناسه ساخت، برند شرکت تولید کننده، علامت استاندارد مرغوبیت کالا و همچنین نشان و علامت وزارت بهداشت می‌باشد. این نشانه‌ها و ارم‌هایی که بر روی دستگاه 16 دیس فر قنادی نصب شده است می‌تواند شما را برای خرید یک محصول با کیفیت تشویق کرده و اطمینان حاصل نمایید.

قیمت فر قنادی

قیمت فر قنادی تولید شرکت ایران فر

قیمت فر قنادی با توجه به ابعاد و نمونه‌های تولید شده متفاوت است. هر چقدر که ابعاد فر قنادی بیشتر باشد قیمت آن نیز افزایش پیدا می‌کند. لازم است بدانید که فرهای قنادی مناسب برای پخت انواع شیرینی جات به صورت صنعتی و نیمه صنعتی تولید می‌شود. فرهای صنعتی در ابعاد بزرگ و در حجم‌های زیادی تولید می‌شوند. این فرها را نمی‌توان در محیط‌های کوچک استفاده کرد و نیازمند مکانی بزرگ و جا دار می‌باشد. تولیدات این دستگاه‌ها بسیار زیاد است و می‌توان شیرینی جات و کیک‌های زیادی را در آن واحد و در تایم کمتری آماده کرد.

برخلاف فرهای قنادی صنعتی، فرهای نیمه صنعتی بسیار کم حجم‌تر و کوچک‌تر می‌باشند. همین امر باعث شده است تا بتوان از فرهای نیمه صنعتی به صورت خانگی نیز استفاده نمود. در حال حاضر شرکت ایران فر می‌تواند فرهای نیمه صنعتی و صنعتی زیر را تولید کرده و در صورت سفارش از طرف مشتری می‌تواند فر 36 دیس صنعتی را نیز تولید کند.

  • فر 32 دیس قنادی صنعتی
  • فر 16 دیس قنادی صنعتی
  • فر 12 دیس قنادی صنعتی
  • فر 10 دیس قنادی صنعتی
  • فر 8 دیس قنادی نیمه صنعتی
  • فر 6 دیس قنادی نیمه صنعتی
  • فر 4 دیس قنادی نیمه صنعتی

قیمت فر قنادی

خدمات پس از فروش فرقنادی 16 دیس

تمام محصولاتی که توسط شرکت ایران فر تولید می‌شوند دارای ضمانت نامه و گارانتی پس از فروش هستند. داشتن این دو برای هر محصولی یعنی اعتماد به شرکت تولید کننده. شرکت‌هایی که از نظر قانونی فعالیت می‌کنند و همچنین محصولاتی را که ارائه می‌دهند مطابق با ایده آل‌ها و استانداردهای جهانی است به راحتی می‌توانند خدمات پس از فروش برای جلب رضایت مشتری در نظر بگیرند.

شرکت ایران فر این افتخار را دارد که در مشتری مداری زبانزد تمام مصرف کنندگان و خریداران محصولات خود است. به همین جهت ما به شما خرید از شرکت ایران فر را توصیه می‌کنیم تا یک خرید استثنایی را از دست ندهید.

 

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۳۵۸۵۴۵۹۷

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

فروش فر قنادی با قیمت ارزان
قیمت فروش فر قنادی ۸ دیس صنعتی
فهرست
تماس با مشاوران