دسته‌ها

تولیدکننده دستگاه تجهیزات جانبی در شرکت های تولید دستگاه های شیرینی پزی و پخت نان نیز انجام می شود. این سدتگاه ها با توجه به اینکه صنعت در حال پیشرفت بوده و برای اینکه سرعت کار تولید نانوایی ها و قنادی ها افزایش پیدا کند به ساخت و طراحی این دستگاه ها روی آوردند.
با گذر زمان و هر ساله تغیراتی در این تجهیزات روی می دهد. که ممکن است گاهی در ظاهر و بعضی اوقات در نوع کار کردن آن باشد. دستگاه های جانبی همان گونه که از اسم آن مشخص است برای کمک به تولیدکنندگان است. و به صورت دستگاه های جانبی نامیده شده اند. ممکن است نیاز زیادی به این دستگاه ها در کارگاه های کوچک نباشد و ان ها بتوانند با دستگاه های کوچکتر و به صرفه تر کار خود را انجام بدهند. ولی کارگاه ها و قنادی های بزرگ به این تجهیزات نیاز دارند.
تولیدکننده دستگاه تجهیزات جانبی

تجهیزاتی که رد شیرینی پزی و پخت نان مورد استفاده قرار می یگرد تقریبا به صورت مشترک است. چرا که هر دو نیاز به استفاده از خمیرگیر دارند. تجهیزات جانبی برای شیرینی پزی می توان به خمیرگیر، انواع دیس، برش زن، داغ زن، میکسر، همزن و غیره شااره کرد.
در پخت نان نیز تجهیزات زیادی مورد استفاده قرار می یگرد که از جمله آن ها می توان به خمیرگیر، چونه گیر، پهن کن و … اشاره کرد. این تجهیزات باعث شده است که نیار به نیروی انسانی کاهش پیدا کرده و سرعت پخت بالا تر برود.

تولید کننده دستگاه تجهیزات جانبی

انواع دستگاه تجهیزات جانبی مورد نیازشیرینی پزی و قنادی

یکی از اصلی ترین تجهیزات که در مشاغل قنادی و نان پزی مورد استفاده قرار می گیرد خمیرگیر است. این دستگاه همان گونه که از اسم آن مشخص است برای تولید خمیر مورد استفاده قرار می گیرد. قبل از خمیرگیر، تهیه ی خمیر به سختی انجام می شد ولی با تولید این دستگاه سرعت عمل بسیار افزایش پیدا کرده و توانسته است در تولید انبوه محصول به تولیدکنندگان کمک نماید.
حجم دستگاه های تولید شده در خمیرگیر از اندازه های کوچکتر به بزرگتر می باشد. دستگاه های کوچکتر که به صورت خانگی نیز می توان استفاده کرد از 5 کیلو گرم و 8 کیلوگرم شروع می شود. هر چقدر سایز این دستگاه ها بالاتر برود قدرت موتور نیز افزایش پیدا کرده و خمیر تولیدی نیز بیشتر می شود.

تولید کننده دستگاه تجهیزات جانبی

یکی دیگر از دستگاه هایی که کاربرد زیادی در صنعت شیرینی پزی دارد می توان به میکسر اشاره کرد. این دستگاه با سرعت زیادی که دارد می تواند به راحتی مواد را با یکدیگر مخلوط کرده و برای استفاده آماده کند.
میکسر می تواند مواد جامد را به راحتی خورد کرده و با مواد مایع مخلوط نماید. این دستگاه نیز دارای ابعاد و اندازه های مختلفی است. شرکت ایران فر تنها تولید میکسر های 20 لیتری و 50 لیتری را که بیشترین استفاده را این صنعت را دارد تولید می کند. به راحتی می توانید این تجهیزات را در محل های فروش تهیه نمایید.

تولیدکننده دستگاه تجهیزات جانبی

شرکت ایران فر تولیدکننده تجهیزات جانبی

شرکت های ایرانی بعد از اینکه تولیدکنندگان نان پزی و شیرینی پزی نیاز زیادی به این تجهیزات پیدا کردند، اقدام به ساخت و ایجاد شرکت های متعددی با توجه به استانداردهای جهانی و زیر نظر وزارت بهداشت نمودند. به این دلیل که این دستگاه ها باید نشان استاندارد و همچنین نشان سلامت از وزارت بهداشت داشته باشند.

شرکت ایران فر نیز هم اکنون تولید کننده دستگاه تجهیزات جانبی در ایران است. این شرکت توانایی بالایی در تولید این دستگاه ها به صورت جزئی و کلی دارد. شرکت ایران فر با اراده و عزم راسخ هم اکنون برای راحتی مصرف کنندگان سایت های فروشگاهی خود را راه اندازی نموده است تا در صورت نیاز به راحتی بتوان از آن استفاده کرد.

تولیدکننده دستگاه تجهیزات جانبی

روش هایی که برای خرید این دستگاه ها از طریق شرکت ایران فر معرفی شده است حتما برای دریافت محصولات اصل و با کیفیت این شرکت به آن روش اقدام نمایید. شرکت ایران فر تجهیزات خود را با درخواست فروشگاه ها برای فروش ارسال می کند.
می توانید ادرس و شماره این فروشگاه ها را از شرکت ایران فر تهیه کرده و با اطمینان خرید خود را انجام دهید. همچنین خرید به صورت آنلاین و نیمه حضوری و یا حضوری با مراجعه به شرکت امکان پذیر است.

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۳۵۸۵۴۵۹۷

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

لیست قیمت فروش دستگاه قنادی با قیمت عمده
تولیدکننده فر شیرینی پزی کوچک در سال 98
فهرست
تماس با مشاوران