دسته‌ها

فر خانگی چیست؟ تولید کننده فر خانگی چه شرکت هایی هستند؟ ویژگی های مهم فرهای خانگی چیست؟ لازم است بدانید فرهای خانگی به فرهای گفته می‌شود که می‌توان از آنها به صورت خانگی استفاده کرد.
هم اکنون افراد زیادی سعی در یادگیری تولید قنادی هستند ولی نمی توانند در مکان های بزرگ و کارگاه های تولیدی کار کنند برای این افراد سفارش می شود که از فر خانگی استفاده نمایند. با تولیدات صنعتی این فرها باعث شده تا در هر شرایطی بتوان از فرهای قنادی خانگی تهیه و استفاده کرد.

تولیدکننده فر خانگی
همچنین از فر های خانگی می‌توان در کارگاه‌های کوچک که در مکان هایی با متراژ کمتر دایر شده‌اند نیز استفاده کرد. در ضمن قابلیت استفاده در کارگاه‌های قنادی را نیز دارند.  این دستگاه توانسته به افراد زیادی کمک نماید تا در خانه ایجاد اشتغال کرده و با کمک پخت شیرینی جات و انواع کلوچه و نان شیرمال هزینه زندگی خود را تأمین نمایند.

ویژگی فر خانگی ۶ دیس

فرهای خانگی در انواع مختلفی تولید می شود. اندازه هایی که برای فر های خانگی در نظر گرفته شده است می‌توان به آن اشاره کرد. فرهای خانگی تفاوتهای ناچیزی با فر های صنعتی دارند که اصلی‌ترین این تفاوت می‌توان به ابعاد آنها اشاره کرد که خانگی به خاطر اینکه بتوان به صورت رومیزی و در آشپزخانه ها استفاده کرد ابعاد کوچکتری دارند و همچنین دارای وزن کمتری هستند تا به راحتی با کمک دست قابلیت جابجایی داشته باشد.

تولیدکننده فر خانگی
در این قسمت از مقاله قصد داریم به چند ای از ویژگیهای فر خانگی ۶ دیز اشاره کنیم :

 • قابل حمل بودن فر خانگی ۶ دیس
 • ابعاد کوچک و وزن کم
 • دارای ۳ نوع تاج هلالی منحنی و تخت
 • استفاده از سیستم مدرن در به‌روزرسانی فر خانگی ( سیستم اینورتر، سیستم plc و غیره )
 • بدنه سه لایه برای عایق بندی و کم مصرف بودن انرژی
 • درب شیشه ای مقاوم در برابر حرارت

تولیدکننده فر خانگی

 1.  دستگاه صنعتی قابلیت پخت نان به صورت فر گردان را دارند ولی دستگاه نیمه صنعتی نمی توانند به صورت فر گردان پخت را انجام دهند.
 2. فرهای صنعتی برای جابجایی نیاز به جرثقیل دارند ولی فر نیمه‌صنعتی به راحتی می‌تواند با کمک یک یا دو نفر از آنها را جابجا کرد.
 3. لازم به ذکر است که در فر های نیمه صنعتی از گری استفاده نمی‌شود چرا که ابعاد آنها کوچک بوده و نیازی به گاری برای جابجایی سینی وجود ندارد.

شرکت ایرانی تولید کننده خانگی

شرکت ایران فر به عنوان یک شرکت تولیدکننده در رابطه با تجهیزات قنادی و همچنین تجهیزات پخت نان در حال حاضر به عنوان یک شرکت معتبر شناخته شده است. برای اینکه بتوانید محصولات شرکت ایران فر خریداری کنید روش های وجود دارد که در ادامه به آنها می‌پردازیم.
لازم است بدانید که شرکت ایران فر برای مشتریان خود روش هایی برای برقراری ارتباط در نظر گرفته است. اگر می‌خواهید از محصولی خریداری شده خود اطمینان حاصل کرده و همچنین کیفیت آن را بسنجید می توانید با مشاورین سایت فروشگاهی و همچنین مشاورین حاضر در شرکت ایران فر ارتباط برقرار کرده و سپس اقدام به خرید نمائید.

تولیدکننده فر خانگی
لازم است بدانید که این شرکت توانایی تولید انواع فرهای خانگی را نیز دارد و برای زیباتر شدن نمای آنها از استیل مرغوب استفاده کرده تا در برابر عموم زیبا به نظر بیاید. تمام موادی که برای ساخت دستگاه های خانگی توسط شرکت ایران فر استفاده می‌شود مرغوبیت بالایی داشته و می توان با اطمینان خرید خود را انجام داده و کیفیت را مقایسه کنید.
از روش‌های خرید شرکت ایران فر می توان به مواردی اشاره کرد. این روش ها از هر کجای ایران که باشید می توانید به راحتی دسترسی داشته و خرید خود را انجام دهید:

تولیدکننده فر خانگی

 • خرید از طریق سایت فروشگاهی و به صورت آنلاین
 • خرید از طریق نمایندگی های مجاز و فروشگاه های معتبر معرفی شده
 • خرید حضوری از شرکت ایران فر با مراجعه به آن

روش های می باشد که به راحتی می توانید محصول مورد نظر خود را خریداری کنید. اگر قیمت محصول برای شما مهم است می توانید از طریق شرکت برای خرید دستگاه های دست دوم نیز اقدام فرمایید.

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۳۵۸۵۴۵۹۷

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

قیمت فر صنعتی نان فانتزی 8 دیس در تهران
لیست قیمت دستگاه میکسر 50 لیتری استیل
فهرست
تماس با مشاوران