تولیدکننده فر شیرینی پزی کوچک در سال 98

دسته‌ها

فر شیرینی پزی کوچک یا همان فر نیمه صنعتی که به صورت خانگی مورد استفاده قرار می گیرد جز دستگاه های پر فروش در این صنعت محسوب می شود. چرا که اکنون افراد زیادی به دنبال کسب در آمد و همچنین پخت شیرینی در منزل و محل های کوچک هستند به راحتی می توانند از این دستگاه ها استفاده کنند.
صنعت قنادی که جز پر فروش ترین و بالاترین رده ی جهانی قرار دارد و اکنون به عنوان یکی از صنایع اصلی در کشور به حساب می آید افراد زیادی را به خود جلب کرده است. کسانی که توانایی انجام کار دارند و می توانند با دوره های آموزشی وارده این حیطه کاری شوند به سرعت دست به کار شده و بعد از آموزش با خرید دستگاه های مربوطه فعالیت خود را شروع می کنند.

فر شیرینی پزی کوچک

خانم های خانه داری هستند که علاقه ی زیادی به پخت شیرینی و کیک دارند و به همین منظور نیاز دارند که از دستگاه های کوچکتری در منزل استفاده کنند. برای این افراد پیشنهاد می شود که دستگاه های فر نیمه صنعتی خریداری شود. این دستگاه ها به خاطر اینکه از ابعاد کوچکتری تولید شده اند به راحتی می توان از در های ورودی آپارتمان آن ها را وارد ساختمان کرده و به عنوان یک دستگاه شیرینی پزی مورد استفاده قرار داد.

گاری مورد استفاده فر شیرینی پزی

برای اینکه سینی های فر وارد دستگاه ها برای پخت شوند از گاری استفاده می کنند و پس از پخت نیز به کمک گاری از دستگاه خارج می شوند. باید به این نکته توجه کرد که گاری مختص دستگاه های بزرگ می باشد. یعنی از گاری برای فر های صنعتی استفاده می شود. این گاری ها توانایی حمل دیس در تعداد یک عدد و دو عدد سینی را دارند.
فر های شیرینی پزی کوچک و یا نیمه صنعتی به دلیل اینکه ابعاد آن ها بسیار کوچک است و نیازی به جابه جای توسط گاری نمی باشد از گاری برای آن استفاده نمی شود. تنها فر 8 دیس کوچک از این گاری ها برای حمل سینی استفاده می کند

فر شیرینی پزی کوچک

فرهای کوچک از فر گردان بهره ای نبرده اند و به همین خاطر پخت شیرینی با آن ها کمی دشوار است. چرا که شیرینی ها یک دست پخت نمی شوند. برای این که بتوان پخت بهتری داشت می توان از دستگاه هایی که کانوکشن هستند استفاده کرد. این دستگاه ها با فنی که در داخل دستگاه تعبیه می شود حرارت را به صورت مساوی در بین سینی ها پخش می کند و باعث پخت بهتر می شود.

خرید فر شیرینی پزی کوچک

خرید کردن همیشه یکی از سخت ترین مراحل در مورد دستگاه های قنادی است. چرا که مصرف کننده و خریدار اطلاعات کافی در مورد محصول، نوع کیفیت و مواردی از این قبیل ندارد. برای همین به این گونه افراد پیشنهاد می کنیم که قبل از خرید به دنبال یک مشاوره خوب و کار آزموده باشند تا بتوانند از یک متخصص خبره مشورت بگیرند.

فر شیرینی پزی کوچک

برای داشتن یک خرید مطمئن و با کیفیت روش های مختلفی وجود دارد که برای تمام شرکت های می توان از این روش استفاده نمود. شرکت ایران فر دارای نمایندگی در سراسر کشور می باشد به همین جهت دسترسی به محصولات آن بیشتر است. شرکت ایران فر در حال حاضر متخصصن زیادی در زمینه تولید دستگاه های قنادی و نان پزی به همراه تجهیزات مورد نیاز دارد. پس می توان گفت که یکی از بهترین خریدهای خود را می توانید از شرکت ایران فر داشته باشید.

  • اقدام به خرید از فروشگاه های معتبر در مناطق مختلف ایران که مجور خرید و فروش دارند.
  • از نمایندگی های مجاز و معتبر شرکت مورد نظر که در استان ها واقع شده است خرید را انجام دهند.
  • هم اکنون به خاطر بالا رفتن استفاده از فضای مجازی، روش های اینترنتی نیز جایی در بین مردم باز کرده است. به همین جهت شرکت ها و مشاغل مختلفی نیر شرکت ایران فر اقدام به راه اندازی سایت فروشگاهی کرده است. با مراجعه به این سایت می توانید به صورت کاملا مطمئن خرید خود را انجام دهید.
  • خرید به صورت حضوری در شرکت ایران فر یکی دیگر از روش های خرید می باشد.

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۳۵۸۵۴۵۹۷

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

تولیدکننده دستگاه تجهیزات جانبی شیرینی پزی و پخت نان
قیمت فر 4 دیس خانگی شیرینی پزی
فهرست
تماس با مشاوران