دسته‌ها

اگر شما نیز از آن دسته از افرادی هستید که علاقه به استفاده از نان های صنعتی دارید به این نکته توجه دارید. آیا ماشین آلات صنعتی فانتزی که در پخت نان فانتزی مورد استفاده قرار می‌گیرد مناسب است؟ بهترین نان فانتزی را از کجا می توانیم تهیه کنیم؟ به راحتی به این جواب می توان پاسخ داد که شما نه تنها نمی توانید نوع محصولات کیفیت آن را تعیین کنید بلکه شناخت تولید کننده ماشین آلات صنعتی که برای پخت نان های فانتزی را طراحی می‌کنند نیز دشوار است.

ماشین آلات صنعتی فانتزی

ماشین آلات برای اینکه ارتباط مستقیم با سلامت انسان دارند باید کیفیت بالایی داشته باشند. شرکت های ایرانی در پی تلاش های زیادی که برای تولید این محصولات انجام داده اند توانسته اند که کیفیت تولید را افزایش داده و محصولات خود را با مواد مرغوب به بهترین شکل تولید نمایند.
استفاده از برندهای خارجی به خاطر داشتن کیفیت بالا می تواند یکی از اشتباهات مصرف کنندگان باشد. چرا که محصولات ایرانی در رده بندی در کنار برندهای خارجی قرار دارد و می توان به آن ها اعتماد کرد. در ضمن خرید محصولات ایرانی که فواید زیادی دارد می توان به ارزان تر بودن آن نسبت به برندهای خارجی اشاره کرد.

تجهیزات و ماشین آلات مورد نیاز صنعت نان فانتزی

ماشین آلات صنعتی فانتزی

 

همان گونه که می دانید استفاده از نان فانتزی هم اکنون در حال رشد است به طوری که افراد زیادی به دنبال استفاده و همچنین خرید ماشین‌آلات آن و تولید نان فانتزی هستند. به همین جهت تولید کنندگان زیادی برای اینکه بتوانند این محصول را تولید نمایند اقدام به راه‌اندازی کارگاه ها و خرید دستگاه های مورد نظر کرده‌اند.
این دستگاه ها می توانند به بالا بردن فروش و کیفیت محصولات کمک نمایند لازم است در جریان باشید که نان های فانتزی باید با کیفیت تولید شود و برای همین در اولین قدم سعی کنید از شرکت‌ها و از فروشگاه هایی که مورد اعتماد باشند خرید کنید.

 

ماشین آلات صنعتی فانتزی

از دستگاه هایی که در صنعت نان فانتزی پزی استفاده می شود؛ می توان به:
[toggle title=”تجهیزات نان فانتزی پزی” state=”open”]دستگاه رول کن، دستگاه چونه گیر، دستگاه برش زن و انواع فر برای پخت مثل: فر طبقاتی، فر تونلی و فر قنادی اشاره کرد.[/toggle] مراحل پخت نان فانتزی را به صورت زیر می توان بیان کرد:

 

ماشین آلات صنعتی فانتزی

 

  • داشتن سیستم بخار: سیستم بخار یک اصل در پخت نان فانتزی است و باید برای این که نان فانتزی به درستی و با کیفیت پخت شود از دستگاه هایی که دارای این سیستم هستند استفاده کنند.
  • قبل از اینکه سینی حاوی خمیر و مواد مورد نیاز نان فانتزی وارد مخزن شوند مراحلی را باید طی کنند. قبل از هر چیز با کمک خمیرگیر و میکسر، خمیر و مواد مورد نیاز را آماده کرده و توسط برش زن در اندازه‌های  ۴۰۰ تا ۱۰۰۰ گرمی است آماده کرد.
  • سپس با کمک چونه گیر و رول کن مراحل بعدی انجام می‌شود برای فرم دادن خمیر برای نان فانتزی از دست می توان استفاده کرد.
  • پس از این که مراحل را پی در پی انجام دادید می توانید با کمک سینی‌های حمل مواد آن را به سمت فر اصلی که یکی از اصلی ترین تجهیزات پخت نان فانتزی است هدایت کنید.
  • این مواد با کمک گاری وارد مخزن شده و بر روی دیس ها توسط گاری می شود و پس از پختن به کمک گاری از روی دیس ها به بیرون منتقل می شود.

 

ماشین آلات صنعتی فانتزی

خرید ماشین آلات صنعتی ارزان قیمت

ماشین آلات نان فانتزی پزی با توجه به نوع جنس و برندی که بر روی آن هک شده است قیمت های متفاوتی دارد. مصرف کننده می تواند به راحتی با در نظر گرفتن هزینه ی مورد نظر خود اقدام به خرید نماید. دستگاه ها با قیمت های متفاوتی در مراکز فروش در معرض عموم قرار دارد.
شرکت ایران فر می تواند محصولات خود را در قیمت های مختلف عرضه کند. اگر قصد دارید که محصول ارزان تری را تهیه کنید پیشنهاد می شود به جای خرید محصول بی کیفیت از دستگاه های کار کرده با کیفیت استفاده کنید. این دستگاه ها در شرکت های تولید کننده موجود است. شرکت ایران فر آمادگی فروش این دستگاه ها و ماشین آلات را دارد.

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۳۵۸۵۴۵۹۷

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

لیست قیمت دستگاه میکسر 50 لیتری استیل
 قیمت دستگاه نیمه صنعتی شیرینی پزی فومن
فهرست
تماس با مشاوران