دسته‌ها

تجهیزات قنادی و نان پزی، برای پخت و آماده سازی خمیر و مواد مورد نیاز استفاده می شود. این تجهیزات دستگاه های زیادی را شامل می شود که هر کدام ویژگی های مربوط به خود را دارند.
تجهیزات قنادی و نان پزی در تمام شرکت های ساخت دستگاه های صنعتی امکان پذیر است. این شرکت ها با توجه به نیاز بازار و تولید کنندگان به این تجهیزات اقدام به ساخت نموده اند. تجهیزات به تولید کننده کمک می کند تا سرعت عمل در تولید محصولات و همچنین نیازمند به نیروی انسانی را کاهش دهند.

تجهیزات قنادی و نان پزی

شرکت ایران فر نیز به مانند دیگر شرکت ها، در تولید تجهیزات قنادی و نان پزی بسیار موفق بوده است. این موفقیت به خاطر داشتن تجهیزات با کیفیت برای تولید این محصولات و همچنین داشتن کادری مجرب از مهندسین و طراحان خبره می باشد.
تجهیزاتی که در قنادی ها و نان پزی ها به کار می رود باید کیفیت مناسبی داشته باشد تا کیفیت محصول تولید شده بالا برود و سلامت افراد به خطر نیفتد.

آشنایی با تجهیزات قنادی

تجهیزات قنادی و نان پزی

هم اکنون آن گونه که می دانید افراد زیادی به سمت تهیه ی انواع محصولات قنادی اعم از کیک و شیرینی روی آورده اند. به همین علت استفاده کردن از تجهیزات نیز افزایش می یابد.
مطمئنا تمامی افراد با این موضوع آشنایی دارند که برای تهیه ی کیک ها و شیرینی ها نیازمند تجهیزاتی است که این تجهیزات به کمک تولید کنندگان می آید و باعث می شود که در صنف خود پیشرفت داشته باشند.
با بالا رفتن استفاده از تولیدات قنادی، ساخت و طراحی تجهیزات نیز افزایش پیدا کرده است. هم اکنون به روزترین تجهیزات و وسایل مورد نیاز در قنادی به دست متخصصین در شرکت های ایرانی در حال تولید است. این تجهیزات دارای کیفیت های متفاوتی بوده و بر اساس کیفیت طبقه بندی شده و قیمت گذاری می شود.

تجهیزات قنادی و نان پزی

لازم به ذکر است که یکی از اصلی ترین تجهیزات استفاده در قنادی، دستگاه فر صنعتی می باشد. این فر که در مرحله ی اخر و اصلی ترین قسمت برای کمک به پخت محصول وارد عمل می شود.
تجهیزات قنادی را می توان به صورت زیر نام برد:
• فر صنعتی قنادی
• میکسر
• همزن
• داغ زن
• یخچال
• کانتر
• صفحه ی گردان
• خمیر گیر
• و غیره

تجهیزات قنادی و نان پزی

انواع تجهیزات مورد نیاز در نان پزی

نان به عنوان یک محصول همیشه کاربردی، در خانه های ایرانی، به عنوان یکی از اصلی ترین غذاها به حساب می آید. برای پخت نان شرایطی وجود دارد که باید به آن دقت کرد.
نان نه تنها در ایران که بلکه در تمام ملل مورد استفاده قرار می گیرد. تجهیزاتی که در این مرحله استفاده می شود باید کیفیت برتری داشته باشند تا در مرحله ی آماده سازی و پخت کمک به بهتر شدن کیفیت نان کنند.

تجهیزات قنادی و نان پزی

تجهیزات مورد نیاز در نان پزی با توجه به کاربردی که نان در بین مردم دارد روز به روز جدیدتر و به روز تر می شود. استفاده از این تجهیزات سرعت عمل پخت نان را بالا برده و کمک می کند که حجم بالایی تولید شود.
در این مرحله، قبل از اینکه تجهیزات تولید شوند نیروی انسانی درگیر کار بود و کارها با کندی پیش می رفت. هم اکنون نیاز به نیروی انسانی کمتر شده است و سرعت بالاتر رفته است.
از تجهیزاتی که در پخت نان صنعتی استفاده می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تجهیزات قنادی و نان پزی

• خمیر گیر
• چونه گیر
• خمیر پهن کن
• دستگاه تقسیم کن و گرد کن
• و غیره

تولید کننده تجهیزات قنادی و نان پزی

در اقدامی کاملا حرفه ای، برای کمک به مشاغلی نظیر قنادی و نان پزی تجهیزاتی وارد بازار کار شده است که به کمک آن ها کارها آسان تر و سریع تر پیش می روند. این دستگاه ها در شرکت های ایرانی تولید شده و به بازار عرضه می شود.

تجهیزات قنادی و نان پزی

در بازار های ایرانی انواع برند خارجی و ایرانی موجود می باشد که می توان از آن ها استفاده کرد. اما باید به این نکته توجه کرد که کیفیت هایی که اجناس ایرانی دارند به نسبت از محصولات خارجی بهتر است.
شرکت ایران فر نیز اقدام به تولید این تجهیزات کرده است. کیفیت محصولات ایران فر به عنوان یک شرکت معتبر زبان زد مشتریان می باشد. در صورت نیاز مصرف کنندگان می توانند تجهیزات را از شرکت ایران فر خریداری کنند.

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۳۵۸۵۴۵۹۷

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

فروش دستگاه فر صنعتی چونه گیر نان بربری
فروش خمیرگیر 120 کیلویی استیل
فهرست
تماس با مشاوران