دسته‌ها

انواع خمیرگیر نانوایی برای تولید خمیر با حجم های مختلف در نانوایی ها، رستوران ها و پیتزا پزی ها مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از خمیرگیر به خاطر اینکه نیاز مبرم در این مکان ها می باشد بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.
قبل از خمیرگیر، درست کردن خمیر با سختی امکان پذیر بود. ولی با پیشرفته شدن محصولات و تجهیزات خمیرگیر نیز کم کم وارد جمع تجهیزات پخت نان و قنادی شد. این محصول توانست کمک زیادی در سرعت بخشیدن به کار و همچنین کم کردن نیروی انسانی نماید.

انواع خمیرگیر نانوایی

از خمیرگیر بیشتر در نانوایی ها برای تهیه و برآوردن خمیر استفاده می شود. با کمک این دستگاه به راحتی می توان خمیر مورد نظر را تهیه کرد. با توجه به نیازهای متعدد به این دستگاه، تولیدات خمیرگیر از دستگاه خانگی تا دستگاه صنعتی و حتی دستگاه اسپیروال نیز انجام شده است.
دستگاه های خمیرگیر به خاطر تنوع در اندازه و قیمت مورد استقبال قرار گرفته اند. بیشترین استفاده از خمیرگیرهای کوچک و خانگی است که هم جای کمتری می گیرند و هم اینکه در تهیه خمیر کمتر و مورد نیاز می توانند کمک زیادی کنند.

انواع خمیرگیر نانوایی

خمیرگیرهای سایز بزرگتر برای مکان های است که نیاز به خمیر بیشتر دارند. خمیرگیرهایی که حجم بیشتری دارند و از سایز بزرگتری ساخته شده اند بیشتر در نانوایی ها و قنادی ها مورد استفاده قرار می گیرد.

مشخصان فنی خمیرگیر چیست؟

خمیرگیرها با توجه به نوع مصرفی که دارند در اندازه های مختلف تولید می شوند. از خمیرگیر برای مخلوط کردن آرد با آب استفاده می شود که کمک می کند با سرعت بیشتری خمیر مورد نیاز ور آمده و پخت و تولید محصول انجام شود.

انواع خمیرگیر نانوایی

اندازه هایی که برای خمیرگیر در نظر گرفته شده است با استاندارد های دستگاه های صنعتی مطابقت دارد و حجم آن 5 کیلوگرم، 8 کیلوگرم، 15 کیلوگرم، 40 کیلوگرم، 60 کیلوگرم، 120 کیلوگرم، 180 کیلو گرم و بزرگترین سایز آن 240 کیلوگرم است. که از سایزهای کوچک به عنوان خمیرگیرهای خانگی استفاده می شود.
مشخصات فنی خمیرگیر در تمام آن ها یکسان است فقط با توجه به سایز و اندازه ی آن قدرت و ولتاژ آن افزایش پیدا می کند.

انواع خمیرگیر نانوایی
– در ساخت خمیرگیر از برق یک فاز و سه فاز استفاده می شود. ( با توجه به سفارش مشتری)
– خمیرگیر ها دارای گیربکس مخصوصی هستند.
– استفاده از یک موتور قدرتمند که با توجه به حجم دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد.
– برای اینکه از زنگ زدگی آن جلوگیری شود دیگ که طراحی شده است تمام استیل می باشد.
– در آن پارو دو شاخ و یا سه شاخ وجود دارد.
– در اندازه های مختلف تولید می شود.
انواع خمیرگیر نانوایی

آشنایی با تجهیزات پخت نان در نانوایی ها

در پخت نان، تجهیزاتی مورد استفاده قرار می گیرد که استفاده از آن ها باعث سرعت عمل در کار، استفاده کمتر از نیروی انسانی، کیفیت بالای محصول و همچنین بهداشت می باشد.
به جز دستگاه های فر پخت نان که به دسته های فر دوار پرتابل، تمام اتوماتیک تونلی، نیمه اتوماتیک تونلی و انواع خمیرگیر تقسیم می شوند تجهیزات دیگری نیز در این مسیر مورد نیاز است که در کار پخت نان کمک می کند.

انواع خمیرگیر نانوایی

تجهیزات دیگر که بیشترین استفاده را در نانوایی ها دارند می توان به شاطر صنعتی برای پخت نان لواش، سنگک و بربری اشاره کرد، همچنین استفاده از چونه گیر اتوماتیک که به راحتی می تواند چونه در وزن های تعیین شده تهیه کند استفاده کرد.
در ضمن یکی دیگر از تجهیزات پر کاربرد در صنعت پخت نان استفاده از خمیر پهن کن است که همان گونه که از اسم آن پیداست کمک می کند تا خمیر پهن شود تا بتوان خمیر را برای پخت آماده کرد.

انواع خمیرگیر نانوایی

شرکت های تولید محصولات و دستگاه های صنعتی پخت نان اکثرا می توانند دیگر تجهیزات را نیز تولید کنند. شرکت ایران فر توانسته است در کنار تولید دستگاه های فر پخت نان تجهیزاتی را که مورد نیاز این صنعت است را تولید کرده و وارد بازار کند.
این تجهیزات نیز به مانند دیگر محصولات شرکت ایران فر دارای ویژگی های مثبتی می باشد. الویت شرکت ایران فر جلب اعتماد مصرف کننده است و این اعتماد تنها با بالا رفتن کیفیت محصولات امکان پذیر می باشد.
هم اکنون شرکت ایران فر تجهیزات و محصولات زیادی را در بازار عرضه می کند که با استقبال مصرف کنندگان همراه است. شما می توانید با استفاده از راه های ارتباطی با شرکت ایران فر تماس بگیرید.

 

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۳۵۸۵۴۵۹۷

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

تولید کننده دستگاه نیمه صنعتی شیرینی پزی 99
تولید کننده دستگاه فر نیمه صنعتی 4 دیس قنادی
فهرست
تماس با مشاوران