دسته‌ها

تولید کننده انواع فر قنادی 32 دیس را چگنه بشناسیم. شرکت ایران فر تولید کننده انواع فر های نانوایی و قنادی محصولات خود را باقیمت مناسب به بازار ارائه می کند. در بعضی مواقع برای خریداران دستگاه های قنادی(درباره محصول مورد نظر خود) یک سری سوالاتی پیش می آید که ما در این متن به بعضی از این سوالات جواب خواهیم داد اگر شما هم خریدار دستگاه های صنعتی هستید و سولاتی درباره محصول مورد نظر خود دارید و یا می خواهید دستگاهی خریداری کنید می توانید با خواندن این مطلب به خواسته خود برسید :

دستگاه قنادی 32 دیس

 فر های قنادی 32 دیس به چند دسته تقسیم بندی می شود ؟ جنس بدنه دستگاه های قنادی 32 دیس از چه فلزی می باشد ؟  اندازه سینی های دستگاه چقدر است ؟ دستگاه قنادی 32 دیس با چجور حرارتی کار می کند و ابعاد دستگاه چقدر است ؟

دسته بندی فر قنادی 32 دیس

دستگاه های قنادی 32 دیس را به دودسته تقسیم بندی می کنیم :

دستگاه قنادی 32 دیس با قابلیت بخار:دستگاه های قنادی با قابلیت بخار کار را برای کار کنان آسان ساخته است و دیگر به اتاق بخار جداگانه برای پخت نیازی نیست و دستگاه بعد از اتمام کار بصورت سیستم آبشاری جدید بخار کا اتاق بخار را انجام می دهد.

دستگاه قنادی 32 دیس بدون قابلیت بخار: دستگاه های بدون قابلیت بخار از بخار داخل خود دستگاه برخوردار نمی باشند و از نظر قیمتی نسبت به دستگاه های با بخار ارزان تر هستند.

دستگاه قنادی 32 دیس

جنس بدنه دستگاه قنادی

جنس بدنه دستگاه های قنادی از استیل های مقاوم و با کیفیت ساخته شده است که از نظر زیبایی هم زیبایی بسیار خوبی را به دستگاه ها می دهد و در برابر زنگ زدگی مقام می باشد ، جنس داخلی مخزن هم از فلز های نسوز و مقاوم در برابر حرارت می باشد که در دمای بالا برای دستگاه مشکلی پیش نیاید.

اندازه سینی دستگاه قنادی 32 دیس

دستگاه های قنادی 32 دیس از 32 دیس 60 در 40برخوردار هستند که این اندازه  اندازه استاندارد سینی های قنادی هستند که از این منظور می توان فهمید که دستگاه های صنعتی قنادی با ضرافت و استاندار عالی ساخته و تحویل مشتریان داده می شود.

دستگاه قنادی 32 دیس

نوع حرارت و ابعاد دستگاه قنادی 32 دیس

دستگاه های قنادی 32 دیس از حرارت غیر مستقیم برخوردار هستند که هم در کفیت پخت و هم زمان بندی پخت محصولات تغییر ایجاد می کند حرارت غیر مستقیم بودن دستگاه های صنعتی کمک می کند تا در ماندگاری و کیفیت شیرینی ها تغییر ایجاد شود و زمان پخت شیرینی ها را هم بسیار سرع می اسازد.

واما ابعا دستگاه : ابعاد دستگاه شامل طول با 2.27 متر ، عرض 1.45 متر و ارتفاع با موتورآلات 2.45 و وزن 2100 کیلو گرم می باشد.

اگر شما هم خریدار دستگاه صنعتی نان پزی  و قنادی هستید می توانید با تماس با گروه پشتیبانی ما محصول مورد نظر خودتان را خریداری کنید. 

دستگاه قنادی 32 دیس

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۳۵۸۵۴۵۹۷

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

قیمت فر قنادی نیم صنعتی در تبریز
قیمت دستگاه قنادی با اتاق بخار
فهرست
تماس با مشاوران