دسته‌ها

دستگاه فر نیمه صنعتی 4 دیس با توجه به استقبال زیادی که در خرید آن شده است در تعداد زیادی هم اکنون تولید و وارد بازار می شود. این دستگاه در مکان های کوچک نظیر کارگاه هایی که جای کمتری دارند و در خانه به صورت خانگی مورد استفاده می باشد.
[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]دستگاه فر نیمه صنعتی با توجه به اصول تکنولوژی و استفاده از استاندارد های جهانی طراحی شده است.[/box] با توجه به شرایط مورد نظر و موارد مصرف این دستگاه تعداد دیس های تعبیه شده و اندازه و ابعاد آن بسیار کم است. به طوری که به راحتی قابل حمل می باشد.

دستگاه فر نیمه صنعتی 4 دیس

این دستگاه برای استفاده کردن خانم های خانه دار و یا افرادی که قصد ایجاد شغل برای خود را دارند مناسب است و می توانند در محیط های کوچک نیز از آن استفاده کنند.
دستگاه نیمه صنعتی 4 دیس، جای کمتری می گیرد ولی مقدار حجم تولیدی آن نیز بسیار کم است. برای تولید محصول بیشتر نیاز است که از دستگاه های بزرگتر استفاده شود.

برای تولید کیک ها و شیرینی ها انواع مدل های دستگاه فر صنعتی و نیمه صنعتی در بازار عرضه شده است. این محصولات می تواند درپیشرفت صنعت قنادی کمک زیادی نماید. به این ترتیب اگر کسی هم قصد داشته باشد در محل زندگی خود کارگاهی کوچک برای تولید این محصولات داشته باشد با استفاده از دستگاه نیمه صنعتی 4 دیس این امکان برای او فراهم است.

دستگاه فر نیمه صنعتی 4 دیس

مشخصات فنی دستگاه نیمه صنعتی

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]دستگاه های نیمه صنعتی که به عنوان دستگاه های خانگی مورد استفاده قرار می گیرند[/box]برای کمک به صنعت قنادی وارد عرصه فروش شده اند. این دستگاه ها در تقسیم بندی دارای 4 دیس، 6 دیس و 8 دیس می باشند.
در طراحی این دستگاه ها دقت زیادی شده است به طوری که در هنگام خرید نمی توان بین آن ها و دستگاه صنعتی تفاوتی قائل شد. دستگاه های نیمه صنعتی را می توان به صورت رو میزی نیز استفاده کرد برای همین در طراحی بیرونی آن نیز از طرح ها خوبی و زیبایی استفاده شده است.

دستگاه فر نیمه صنعتی 4 دیس

در طراحی دستگاه های نیمه صنعتی با توجه به نظر مشتری به صورت رو میزی، پایه دار و یا چرخدار می تاون طراحی کرد. همچنین نوع تاجی که بر روی دستگاه نصب می شود نیز می تواند با سلیقه مشتری انجام شود.
دستگاه های نیمه صنعتی برای اینکه بتوانند پخت بهتری داشته باشند از یک فن در درون آن ها استفاده شده است که این فن با جایه جایی هوا در داخل دستگاه به پخت سریعتر مواد کمک می کند. این دستگاه ها به زبان ساده تر دستگاه های نیمه صنعتی کانوکشن نامیده می شود.
برای طراحی بدنه از سه لایه استفاده شده است که دو لایه استیل بوده و لایه وسط به صورت عایق بندی می باشد. چرا که از هدر رفتن انرژی جلوگیری می کند.

دستگاه فر نیمه صنعتی 4 دیس

دستگاه های نیمه صنعتی را می توان به دو صورت برقی و گازی استفاده کرد. در ضمن سینی های این دستگاه ها ثابت بوده و توسط گاری درون آن جابه جا می شود.

تولید دستگاه نیمه صنعتی 4 دیس

دستگاه های 4 دیس هم اکنون در حال تولید می باشند و بسته به نیاز مشتری وارد بازار فروش می شوند. این محصول هم اکنون در بازار به صورت وارداتی نیز وجود دارد و دستگاه های داخلی نیز در کنار آن ها به فروش می رسد.

دستگاه فر نیمه صنعتی 4 دیس

با توجه به شرایط موجود، خرید اجناس داخلی می تواند در تولید داخلی نیز کمک زیادی نماید. در بعضی موارد مصرف کنندگان به گمان اینکه دستگاه های خارجی کیفیت بهتری دارند اقدام به خرید می نمایند. ولی نا گفته نماند که محصولات ساخت داخل نیز کیفیت بالایی داشته و در کنار آن دارای گارانتی و خدمات پس از فروش است.
شرکت ایران فر با استفاده کردن از موادی که کیفیت بالایی دارد توانسته است محصولات مورد نیاز بازار را فراهم نماید. استفاده از تولیدات داخلی نه تنها به رونق کسب و کار کمک می کند بلکه قیمت کمتری نیز نسبت به محصولات خارجی دارد.

دستگاه فر نیمه صنعتی 4 دیس
تولید دستگاه های نیمه صنعتی توسط شرکت ایران فر انجام می شود. مصرف کنندگان در صورتی که سفارش خاصی در مورد طراحی و ساخت این نوع دستگاه دارند می توانند به صورت غیر حضوری و یا حضوری سفارش خود را ثبت نمایند با این کار به راحتی محصولی را دریافت می کنند که بابا میل و سلیقه خودشان باشد.

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۳۵۸۵۴۵۹۷

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

تولید کننده انواع خمیرگیر نانوایی
لیست قیمت تجهیزات جانبی خط تولید فانتزی پزی
فهرست
تماس با مشاوران