تولید کننده دستگاه قنادی 12 دیس صنعتی به صورت گردان

دسته‌ها

از دستگاه قنادی صنعتی 12 دیس می‌توان برای پخت نان‌های حجیم و نیمه حجیم نیز استفاده کرد. گردان بودن این دستگاه کمک می‌کند تا پخت به صورت بهتری انجام شده و محصول تولید شده کیفیت بالایی داشته باشد. به همین صورت نیز پخت شیرینی جات و کیک‌ها نیز امکان پذیر است. اگر شما قصد خرید یک محصول خاص و مناسبی برای تهیه شیرینی جات خود دارید می‌توانید از دستگاه‌های تولید شده شرکت ایران فر استفاده نمایید.

استفاده ایرانی‌ها از شیرینی جات به حدی در حال افزایش است که قنادی‌ها و کارگاه‌های زیادی هم اکنون برای تولید این محصولات ایجاد شده‌اند. برای اینکه بتوان دستگاه‌های مرتبط و مناسبی را خریداری کرد باید به موقعیت کارگاه، تعداد میزان تولید و نیاز بازار و همچنین به مقدار توان مالی دقت نمود.

دستگاه قنادی صنعتی

پخت نان حجیم با دستگاه قنادی صنعتی

نان‌های صنعتی به عنوان نان‌های حجیم و نیمه حجیم در بازارهای امروزه بسیار فراوان دیده شده‌اند. افراد زیادی همچنان به دنبال خرید این محصول هستند. با توجه به اینکه هنوز نتوانسته‌اند بیشتر از اندکی جایگزین مصرف نان‌های سنتی شوند ولی باز هم نیاز است تا برای همان درصد کم نیز تولیدات را انجام داد.

دستگاه‌های قنادی تنها در صورت داشتن سیستم بخار می‌توانند مورد استفاده برای پخت نان‌های صنعتی قرار بگیرند. چرا که نان‌های حجیم و نیمه حجیم برای داشتن یه پخت نان مناسب و با کیفیت باید در درون کوره و دستگاه به خوبی تخمیر شده که این تخمیر تنها با کمک سیستم بخار امکان پذیر است.

دستگاه‌های قنادی به دو صورت خانگی و کارگاهی تولید شده‌اند و کسانی که نیاز دارند تا از این دستگاه‌ها در منزل برای پخت استفاده کنند به راحتی قادر به تهیه و خرید این محصولات می‌باشند. در واقع استقبال مردم از شیرینی جات به خصوص شیرینی‌های خانگی باعث ایجاد شغل پر درامد و جدیدی در بین افراد کار بلد شده است.

دستگاه قنادی صنعتی

خرید دستگاه نیمه صنعتی یا دستگاه صنعتی

همان گونه که در قسمت قبل بیان شد دستگاه‌های نیمه صنعتی برای مصارف خانگی مورد استفاده قرار می‌گیرد ولی به خاطر ابعاد کوچکی که دارد و همچنین قابلیت‌های آن در صورت نیاز در کارگاه‌های بزرگ و قنادی‌ها نیز می‌توان استفاده نمود.

در مقابل دستگاه‌های صنعتی تولید شده توسط برندهای مختلف به دلیل ابعاد بزرگی که دارند قابلیت استفاده در محیط‌های کوچک از آن‌ها سلب شده است و باید برای استفاده به مکان‌های بزرگتری منتقل شوند. حمل و جابه جایی دستگاه‌های صنعتی با بیشتر شدن ابعاد  و حجم آن مشکل‌تر می‌شود. به همین جهت بهترین مکان برای این محصولات استفاده از آن در کارگاه‌های بزرگ است.

 

 

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۳۵۸۵۴۵۹۷

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

سازنده دستگاه قنادی اصفهان
فروش فر صنعتی 16 دیس با سیستم بخار برای نان فانتزی
فهرست
تماس با مشاوران