دسته‌ها

دستگاه نیمه صنعتی شیرینی پزی در سال 99 بدون تغییرات و بدون هیچ گونه کم بودی در بازار یافت می شود. این دستگاه به خاطر اینکه اندازه های کمتری دارند توانسته است در مصارف خانگی مورد استفاده قرار بگیرد.
دستگاه های نیمه صنعتی در صنعت شیرینی پزی، به همان مقدار که دستگاه های صنعتی می توانند در پخت تاثیر گذار باشند آن ها نیز می توانند تاثیر گذار باشند. با این حال آن ها با یکدیگر تفاوت هایی نیز دارند.

دستگاه نیمه صنعتی شیرینی پزی
دستگاه شیرینی پزی نیمه صنعتی با پیشرفت و افزایش خرید و مصرف آن در حال حاضر به روز تر شده است و در طراحی آن زیاد دقت می شود. این دستگاه ها به خاطر اینکه در خانه ها بیشتر استفاده می شود باید از نمای زیبایی در آن استفاده شود.

دستگاه های نیمه صنعتی در سه نوع مختلف تولید شده است. این مدل ها با توجه به تعداد سینی که در آن جاسازی شده است تقسیم بندی می شوند. دقت داشته باشید اگر نیاز شما به تعداد تولید حجم شیرینی ها زیادی است از دستگاه شیرینی پزی 8 دیس استفاده کنید ولی در غیر این صورت به خاطر اینکه جای کمتری در آشپرخانه و محیط های کوچک شما را اشغال کند از دستگاه های کوچکتر نیز می توانید استفاده کنید.

دستگاه نیمه صنعتی شیرینی پزی

مشخصات فنی دستگاه های نیمه صنعتی شیرینی پزی

دستگاه شیرینی پزی نیمه صنعتی به عنوان یک دستگاه خانگی تولید شده است و گاهی نیز ممکن است در کارگاه ها و قنادی ها نیز به خاطر اندازه کوچکی که دارد مورد استفاده قرار بگیرد.

این دستگاه ها ابعاد متفاوتی دارند :
– ارتفاع دستگاه های نیمه صنعتی از 140 سانتی متر تا 180 سانتی متر طراحی شده است.
– عرض این دستگاه ها 110 سانتی متر تا 140 سانتی متر می باشد.
– و طول آن ها برابر 80 سانتی متر است.

دستگاه نیمه صنعتی شیرینی پزی

به جز ابعادی که برای این دستگاه ها تعریف شده است ویژگی های دیگری نیز وجود دارد که می تواند آن ها را به عنوان یک دستگاه نیمه صنعتی با کیفیت معرفی کند. هم اکنون دستگاه های نیمه صنعتی با تکنولوژی های جدید توانسته است کیفیت خود را به همگان نشان دهد.
– داشتن درب شیشه ای برای دیدن داخل دستگاه و همچنین جنس نشکن و مقاوم در برابر حرارت
– استفاده از گاز شهری و کپسولی و همچنین برق در مصرف
– داشتن تایمر برای خاموش کردن دستگاه بعد از اتمام عملیات پخت

دستگاه نیمه صنعتی شیرینی پزی
– پخت با استفاده از حرارت مستقیم
– بدنه تمام استیل و مقاوم در برابر خش خوردگی
– بدنه داخلی تولید شده از گالوانیزه
– استفاده از دیس های ثابت در آن
– دارای دو یا یک گاری برای جا به جایی سینی ها
– همچنین دیواره های آن توسط پشم شیشه برای جلوگیری از اتلاف انرژی عایق بندی شده است.

دستگاه نیمه صنعتی شیرینی پزی

تولید کنندگان دستگاه های قنادی چه کسانی هستند؟

برای اینکه دستگاه های قنادی به صورت هایی که در دسترس است در بیاید شرکت هایی وارد عرصه ی تولید این محصول شدند. آن ها با استفاده از دستگاه های مورد نیاز و خریداری آن ها از کشورهای خارجی و یا در داخل کشور توانستند شرکت خود را راه اندازی کنند.
برای اینکه دستگاه ها تولید شوند مواد اولیه را به اجبار از خارج از کشور تهیه می کنند و با کمک از مهندسین این پروژه و طراحان خبره اقدام به ساخت و طراحی نموده اند.

دستگاه نیمه صنعتی شیرینی پزی

دستگاه های نیمه صنعتی به خاطر اینکه در بین مردم طرفداران زیادی دارد باعث شده است تولید این محصول روز به روز در حال افزایش باشد.
شرکت ایران فر با توجه به سفارشاتی که از فروشگاه ها و نمایندگی ها خود دریافت می کند اقدام به تولید می نماید. همچنین توانسته است محصولات خود را در این زمینه در تمام ایران پخش نماید.
شرکت ایران فر در استان اصفهان کار خود را شروع کرده است و همچنان هم ادامه دارد. محصولات با کیفیت شرکت ایران فر باعث شده است که دستگاه های پخت نان، تجهیزات آن و همچنین دستگاه ها و تجهیزات قنادی توسط شرکت ایران فر تولید شده و وارد بازار شود.
تولیدات شرکت ایران فر را می توانید از نمایندگی های مجاز، فروشگاه های سراسر کشور، از طریق سایت های اینترنتی و فروشگاهی مربوط به این شرکت و همچنین به صورت حضور در شرکت تهیه فرمایید.

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۳۵۸۵۴۵۹۷

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

دستگاه شیرینی پزی نیمه صنعتی خانگی
تولید کننده انواع خمیرگیر نانوایی
فهرست
تماس با مشاوران