دسته‌ها

دستگاه فر قنادی، که در فروشگاه‌ها به صورت نیمه صنعتی و صنعتی طراحی شده است به فروش می‌رسد. این فرها برای پخت انواع شیرینی، نان، کیک، کلوچه و بیسکویت کاربرد دارد.
تقسیم بندی انواع فر با توجه به تعداد دیس می‌باشد. فر قنادی از 4 دیس شروع می‌شود و تا32 دیس نیز ادامه دارد. هر چه تعداد دیس بالاتر باشد مقدار حجم تولیدی بالاتر می‌رود و وزن دستگاه بیشتر می‌شود.

دستگاه فر قنادی نیمه صنعتی

فر قنادی برای مصارف خانگی و قنادی طراحی شده است. دستگاه فر قنادی هم اکنون جز پر فروش ترین تجهیزات قنادی می‌باشد که مورد نیاز در قنادی‌ها و همچنین در منازل و به صورت خانگی نیز کاربرد دارد.

آشنایی با دستگاه فر قنادی نیمه صنعتی

دستگاه فر قنادی نیمه صنعتی، جز تولیدات کارخانجات تجهیزات قنادی می‌باشد. هم اکنون فر قنادی به دو صورت صنعتی و نیمه صنعتی در شرکت‌ها تولید می‌شود.

دستگاه فر قنادی نیمه صنعتی

فر صنعتی که برای قنادی‌ها و کارگاه‌های شیرینی پزی بیشترین کاربرد را دارد، دارای 10 تا 32 دیس می‌باشد. ولی فر نیمه صنعتی تعداد دیس‌های کمتری دارد که در تقسیم بندی به 4 دیس، 6 دیس و 8 دیس می‌رسد.
در تولید این محصولات نظر و جلب رضایت مشتری حرف اول را می زند و مطمئناً شرکت ایران فر برای اینکه بتواند رضایت مشتری را جلب کند اقدام به ساخت فرهای با جنس‌های متفاوت و درجه یک می‌کند.
خریداران برای اینکه بتوانند محصول مورد نیاز خود را تهیه کنند کافی است اطلاعاتی در مورد محصول مد نظر خود به دست آورند و با شناخت کافی برای خرید آن اقدام نمایند.

دستگاه فر قنادی نیمه صنعتی

لازم به ذکر است که فرهای نیمه صنعتی از نظر ابعاد و وزن نسبت به فرهای صنعتی بسیار کوچکتر و کمتر می‌باشد که می‌توان از این فرها به صورت خانگی استفاده کرد.
باید خاطر نشان کنیم که تنها دلیل اینکه این فرها به نیمه صنعتی معروف هستند استفاده از آنها به صورت خانگی است ولی در ظاهر و طراحی به هیچ عنوان فرقی با فرهای صنعتی ندارد و اگر کسی آن‌ها را ببیند متوجه این موضوع نخواهد شد.

نقش دستگاه فر قنادی در زندگی امروزی

دستگاه فر قنادی نیمه صنعتی

در زندگی‌های امروزی، با توجه به رشد و خلاقیت مردم و نیاز آنها به تنوع در محصول و خوراکی‌های متعدد به سمت پخت انواع کیک‌ها و شیرینی‌ها روی آورده‌اند.
برای اینکه بتوان کیک‌ها و شیرینی‌ها را تهیه کرد باید با مراجعه به فروشگاه‌های مورد نظر اقدام به خرید کرد. هم اکنون کارگاه‌ها و قنادی‌ها که جز یکی از پر کاربردترین مراکز برای خرید و فروش انواع کیک و شیرینی می‌باشد باید از انواع فر برای تهیه‌ی محصول خود استفاده کنند.

در بعضی موارد افراد نیاز دارند که خود به تنهایی اقدام به پخت شیرینی و کیک‌نمایند در این صورت نیز به فر نیاز دارند. برای همین فرهای نیمه صنعتی به عنوان یکی از تجهیزات خانگی وارد بازار شد.

دستگاه فر قنادی نیمه صنعتی

فرهایی که در خانه مورد استفاده قرار می‌گیرد با توجه به اینکه در خانه جای کمتری برای جابه جایی وجود دارد باید ابعاد کمتری داشته باشد که بتوان در آشپزخانه و مکان‌های کوچک استفاده کرد.
فرهای خانگی که به صورت نیمه صنعتی طراحی شده‌اند نسبت به فرهای صنعتی که در کارگاه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند از ظاهر زیباتری برخوردار هستند ولی به خاطر اینکه در ابعاد کوچکتر طراحی شده‌اند مقدار حجمی که می‌توان در آن جاگذاری کرد از فرهای صنعتی کمتر است.

دستگاه فر قنادی نیمه صنعتی 8 دیس

دستگاه فر قنادی نیمه صنعتی، در چند نوع تولید شده است که یکی از انواع آن فر قنادی 8 دیس می‌باشد. این بدان معنی است که در داخل فر نیمه صنعتی 8 دیس جاگذاری شده است.در فرهای نیمه صنعتی می‌توان دیس به تعداد محدود اضافه کرد.

دستگاه فر قنادی نیمه صنعتی

از دستگاه‌های نیمه صنعتی در تولیدات با حجم کمتر استفاده می‌شود. کمترین تعداد دیس فرهای نیمه صنعتی 4 دیس و بیشترین تعداد آن 8 دیس است.
این دستگاه‌ به دلیل کوچکی و دارا بودن ابعاد کم قابلیت استفاده در محیط‌های کوچک را دارد. هم اکنون شرکت ایران فر قابلیت این را دارد که این فرها را در انواع 8 دیس و 6 دیس تولید کند. مصرف کنندگان در صورت نیاز می‌توانند از محصولات ایران فر استفاده کنند.

خرید دستگاه فر قنادی نیمه صنعتی 8 دیس

دستگاه فر قنادی نیمه صنعتی

برای اینکه بتوانید دستگاه فر نیمه صنعتی 8 دیس را از شرکت ایران فر خریداری کنید می‌توانید با شرکت تماس بگیرید و در صورت نیاز به صورت سفارشی اقدام به خرید نمایید. در ضمن شرکت ایران فر هم اکنون قادر است دستگاه فر نیمه صنعتی را در اندازه 8 دیس و 6 دیس ارائه دهد.
لازم به ذکر است که در هنگام خرید محصول باید به جنس آن توجه کنید. دستگاه فر یکی از محصولاتی است که در تهیه کیک‌ها و شیرینی‌ها نقش زیادی دارد و باید در هنگام خرید به جنس آن مورد توجه شود چرا که ممکن است جنس نامرغوب بوده و تولید شما به صورت نا مرغوب و ناسالم باشد.
هم اکنون شرکت ایران فر آمادگی خود را در تهیه و فروش و همچنین ثبت سفارش مصرف کننده اعلام می‌دارد. برای خرید این محصول با ما در تماس باشید.

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۳۵۸۵۴۵۹۷

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

سازنده‌ی میکسر صنعتی 50 لیتری درجه یک
فروش تجهیزات تمام اتوماتیک خط تولید نان
فهرست
تماس با مشاوران