خرید دستگاه نانوایی سنتی نیمه اتوماتیک در تهران

دسته‌ها

برای خرید دستگاه نانوایی سنتی در بازار تهران باید به مراکز تعیین شده مراجعه کنید. برخی از شعبات به صورت قانونی فعالیت خود را انجام می‌دهند و دارای مجوز رسمی هستند. بهتر است برای خرید دستگاه‌های پخت نان از این فروشگاه‌ها اقدام کنید.

دستگاه‌ها نان پزی سنتی به دلیل داشتن طرفداران زیاد و استفاده بسیار، باید از کیفیت بالایی ساخته شوند تا در عین حال که کاربردی هستند ماندگاری بیشتری نیز داشته باشند. نان‌های سنتی خواهان طرفداران زیادی را دارد که همین امر باعث شده تقاضاها با افزایش جمعیت و ساختمان‌ها نیز افزایش پیدا کند.

نانوایی‌ها و کارگاه‌های پخت نان برای برآورده شدن نیاز نان مصرفی مردم دستگاه‌های خود را از برندهای داخلی و خارجی انتخاب کرده و خریداری می‌کنند. خرید برندهای خارجی از نظر قیمت بسیار گران‌تر از برندهای ایرانی تمام می‌شود. یعنی شما باید هزینهٔ بیشتری را پرداخت کنید. ولی باید به برخی از نکات توجه نمایید که یکی از اصلی‌ترین این موارد بالا رفتن فروش داخلی و نجات افراد از بیکاری است.

در حال حاضر دستگاه‌های تولید داخلی بسیار کیفیت بالایی دارد که مورد توجه افراد زیادی برای خرید است. شرکت ایران فر نیز به عنوان یک تولید کننده با ویژگی‌های برتر توانسته محصولات خود را وارد بازار کرده و به دست مصرف کنندگان برساند.

خرید-دستگاه-نانوایی

انواع دستگاه پخت نان سنتی

شما وقتی که می‌خواهید اقدام به پخت نان کنید در درجه اول باید دقت نمایید چه نوع نانی را باید پخت نمایید. در این صورت قادر هستید دستگاه مناسبی را خریداری کنید. در واقع هر نوع نانی که مورد نیاز است دارای برخی ویژگی‌های منحصر به فردی است که در دستگاه‌های تولید نان به آن توجه شده است. به صورت مثال باید این نکته را بیان کنیم که زیره و صفحهٔ زیرین که برای قرار گرفتن خمیر و پخت نان استفاده می‌شود برای هر نوع نانی متفاوت است. برای نان سنگک، نان لواش و تافتون و همچنین برای پخت نان بربری نیز باید دستگاهی را خریداری کنید که مناسب است.

دستگاه‌های پخت نان دوار و تونلی به صورت گسترده توسط شرکت‌های ایرانی تولید می‌شوند و برای اینکه بتوانند نیازهای کمی و کیفی تولیدکنندگان انواع نان را برآورده نمایید از سیستم‌های به روز و خاصی در تولید آن‌ها استفاده شده است.

لازم است بدانید که برای پخت نان با دستگاه‌های دوار می‌توانید از دستگاه‌هایی با ابعاد 2.90 سانتی متری، 2.50 سانتی متری و 3 متری استفاده کنید. در ضمن قبل از خرید نوع نان، نوع برند دستگاه و همچنین نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک بودن محصول را مشخص نمایید.

از دیگر دستگاه دهایی که مورد استفاده در صنعت پخت نان‌های سنتی قرار گرفته است، دستگاه‌های تونلی هستند. این دستگاه‌ها در صورت نیاز و در تعداد کمتر تولید می‌شوند. با این حال برای اینکه بتوانید نان مورد نیاز خود را پخت کنید باید از دستگاه تونلی در طول 4.5 متری و 5.5 متری استفاده نمایید.

خرید-دستگاه-نانوایی

ویژگی دستگاه دوار پرتابل پخت نان

در هنگام خرید شما قبل از اینکه قیمت محصول را در نظر داشته باشید باید به ویژگی‌های آن دقت کنید. دستگاه‌های دوار پرتابل که به عنوان یک محصول با فناوری نوین وارد بازار شده است با پیشرفت صنعت، ویژگی‌های زیادی را برای کمتر کردن نیاز به نیروی انسانی و سرعت عمل تولید در نانوایی‌ها به دستگاه‌های نانوایی افزوده است.

برخی از این ویژگی‌ها بسیار کاربردی بوده و می‌توان گفت که در تولید دستگاه‌های نانوایی نقش زیادی دارد. در صورتی که بخواهید این نوع از محصول را خریداری کنید باید دقت داشته باشید که قیمت این نوع از دستگاه‌ها به مراتب بالاتر از دستگاه‌های بدون فناوری پیشرفته است. در قسمت بعد مطالبی را در این زمینه بیان می‌کنیم و ویژگی‌های خاص دستگاه دوار را برای شناخت بیشتر ذکر خواهیم کرد. پس پیشنهاد می کینم با ما همراه باشد.

خرید-دستگاه-نانوایی

نکات مهم دستگاه پخت نان دوار پرتابل

  • برای اینکه بتوانند در دستگاه‌های پخت نان از هدر رفت انرژی جلوگیری نمایند اقدام به استفاده از سیستم اینورتر در این دستگاه‌ها کرده‌اند. چرا که می‌تواند حرارت داخل کوره پخت را کنترل کند.
  • در دستگاه‌های پخت نان تمام اتوماتیک از سیستم پی آل سی استفاده شده است. در صورتی که بخواهید به راحتی برنامه ریزی سیستم را به صورت دستی انجام می‌دهید.
  • بدنه عایق بدنی شده و 5 لایه دستگاه‌های دوار را می‌توان از ویژگی‌های دیگر آن دانست. قبل از اینکه دیواره‌ها عایق بندی شوند در صورتی که بر بدنه دستگاه دست می‌زدید به شدت حرارت را حس می‌کردید ولی هم اکنون این حرارت از بین رفته و به راحتی و بدون هیچ گونه مشکلی صرفه جویی انجام می‌شود.
  • حمل و جابه جایی دستگاه‌ها مشکل اصلی دیگری بود که مصرف کنندگان با آن دست به گریبان بودند. چرا که دستگاه‌های نانوایی از وزن زیادی برخودار هستند و برای جابه جایی مشکلات زیادی را ایجاد کرده بودند. هم اکنون بر زیر پایه‌های دستگاه از چرخ‌های کمکی استفاده می‌کنند که باعث شده جابه جا کردن دستگاه آسان‌تر شود.
  • زیره چدنی که برای پخت نان در نظر گرفته شده است به دلیل مقاوم بودن و عبور سریع گرما باعث شده تا نان با سرعت پخت شود و برای گرم کردن انرژی زیادی مورد استفاده قرار نگیرد.

موارد ذکر شده تنها بخشی از ویژگی‌های دستگاه‌های پرتابل بود که شرکت ایران فر در رعایت آن دقت زیادی کرده است. در صورتی که نیاز به خرید دستگاه‌های به روز دارید می‌توانید از این شرکت اقدام کرده و محصول مورد نظر خود را با کیفیت برتر خریداری نمایید.

خرید-دستگاه-نانوایی

شناخت دستگاه تونلی نیمه اتوماتیک پخت نان سنتی

به جز اینکه دستگاه دوار پرتابل برای پخت نان مورد استفاده قرار می‌گیرد از دستگاه‌های تونلی نیز برای پخت استفاده می‌کنند. لازم است بدانید که این دستگاه‌ها یعنی دستگاه‌های تونلی دارای طول بسیار بزرگی هستند و می‌توانند در حجم بالا نان مورد نظر را تولید کرده و به دست مصرف کننده برسانند.

این دستگاه‌ها قابلیت پخت های نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک را دارند. دستگاه‌هایی که طول کمتری دارند به صورت نیمه اتوماتیک فعالیت خود را انجام داده و به پخت نان کمک زیادی می‌کنند. ولی برای اینکه دستگاه‌های تمام اتوماتیک تولید شود از پمپ و سیستم سه کاره در انتهای دستگاه استفاده شده است. همین امر به بیشتر شدن طول دستگاه‌های تونلی منجر می‌شود.

در این دستگاه‌ها نیز سیستم‌های به روز دستگاه‌های دوار رعایت شده است از جمله این موارد بدنه استیل ضد زنگ، سیستم اینورتر، سیستم پی آل سی و … اشاره نمود.

خرید-دستگاه-نانوایی

قیمت خرید دستگاه نان سنتی در اصفهان

آیا در استان اصفهان می‌توان دستگاه‌های پخت نان سنتی را تهیه کرد؟ برای تهیه این دستگاه‌ها باید به چه مراکزی مراجعه کنیم؟ بهترین انتخاب، انتخابی سات که قبل از خرید در رابطه با تحقیق شده و مشورت کنید. دستگاه‌های پخت نان‌های سنتی به دلیل اینکه از قیمت بالایی برخوردار هستند باید حتماً قبل از خرید با یک متخصص مشورت نمایید.

یک خریدار به تنهایی نمی‌تواند یک محصول با کیفیت را انتخاب کند. در تمام استان‌های ایران با توجه به نوع و شرایط خرید دستگاه‌های پخت نان عرضه شده است. برخی از برندها نمایندگی‌هایی را برای خود اتخاذ کرده‌اند که شرکت ایران فر نیز جز این گروه از تولیدکنندگان است.

در واقع در تمام بخش‌هایی که نیاز به دستگاه‌های پخت نان وجود دارد شما می‌توانید برنداین شرکت یعنی شرکت ایران فر را در بین آن‌ها ببینید. با این حال قبل از خرید از مشاوره رایگانی که توسط شرکت برای یک انتخاب با کیفیت برای شما در نظر گرفته شده است استفاده نمایید.

مشاورین این مرکز کمک می‌کنند تا با دستگاه‌های پخت نان آشنا شده و در هنگام خرید برخی از نکات مهم آن را مد نظر داشته باشید. لازم است اشاره کنیم که یکی از اصلی‌ترین نکات برای خرید یک دستگاه با کیفیت داشتن علامت استاندارد و ارم وزارت بهداشت مبنی بر بهداشتی بودن دستگاه است. پس حتماً به این دو موضوع دقت لازم را داشته باشید.

خرید-دستگاه-نانوایی

خرید ارزان قیمت دستگاه پخت نان

دستگاه‌هایی که با قیمت کمتر به فروش می‌رسند بسیار کم هستند ولی در صورتی که بخواهید دسترسی به آن‌ها نیز پیدا می‌کنید. در این قسمت از مقاله سعی می‌کنیم تا دستگاه‌هایی را که در قیمت پایین‌تر به فروش می‌رسند معرفی کرده و برای شما نکات مثبت و منفی خرید آن را بیان کنیم.

  • خرید دستگاه دست دوم: این دستگاه‌ها با توجه به مدت زمان استفاده فرسوده‌تر شده‌اند و ممکن است بعد از خرید مشکلات زیادی برای شما ایجاد شود. رد ضمن لازم است بدانید که برای خرید این دستگاه‌ها بهتر است از طریق شرکت ایران فر اقدام کنید.
  • خرید دستگاه ارزان قیمت از افراد سودجو؛ در بعضی موارد افرادی هستند که برای منفعت خود، از اعتماد و ناآشنایی شما با دستگاه‌های پخت نان استفاده کرده و محصولات نامرغوب را به عنوان یک دستگاه کامل و با کیفیت می‌فروشند. در این بین شما بعد از خرید دچار هزینه‌های زیادی می‌شوید که قابل جبران نیست.
  • خرید دستگاه‌های بدون برند و بی کیفیت از جمله مواردی است که می‌تواند برای شما قیمت کمتری در بر داشته باشد.
  • خرید بدون واسطه که می‌تواند از طریق اینترنت و به صورت آنلاین باشد و یا اینکه به صورت حضوری از طریق شرکت‌های تولید کننده برای خرید اقدام نمایید.

خرید-دستگاه-نانوایی

خرید بدون واسطه دستگاه سنتی بربری

برای خرید بدون واسطه دستگاه‌های بربری و خرید دستگاه نانوایی می‌توانید به شرکت تولیدکننده مراجعه کنید. چرا که وقتی شما نیاز به دستگاه با تعداد زیاد دارید باید بتوانید قیمت کمتری برای آن پرداخت نمایید.

واسطه‌های فروش مثل فروشگاه‌ها و نمایندگی‌ها درصدی را بر روی محصولات پخت نان اضافه می‌کنند که باعث بالا رفتن قیمت خرید می‌شود. اگر شما قصد خرید تنها یک دستگاه را دارید بهتر است از طریق مکان‌های تعیین شده و فروشگاه‌ها اقدام کنید. چرا که هزینهٔ رفت و آمد به شرکت تولید کننده برای شما بسیار هزینه بر خواهد بود.

در صورتی که به شرکت تولیدکننده نزدیک هستید و این شرکت‌ها در منطقه شما فعالیت می‌کنند می‌توانید خرید بدون واسطه را تجربه کنید. لازم است بدانید که شرکت‌های تولید کننده نظیر شرکت ایران فر برای خرید راحت‌تر و دسترسی آسان شما به دستگاه‌های پخت نان با قیمت‌های بدون واسطه اقدام به راه اندازی وب سایت فروشگاهی نموده است. شما می‌توانید به راحتی و تنها با ورود ه آدرس این سایت محصولات آن را از نظر گذرانده و با مطالعه مطالب و نکات مطرح شده، دستگاه پخت نان خود را سفارش دهید.

دستگاه‌های پخت نان بربری تولید شده توسط شرکت ایران فر از کیفیت بالایی برخوردار است با این حال تنها می‌توانید به صورت نیمه اتوماتیک از برند شرکت ایران فر خریداری کنید. بعد از ثبت سفارش محصول برای شما ارسال می‌شود.

خرید-دستگاه-نانوایی

خرید و فروش دستگاه نیمه اتوماتیک دوار پخت نان سنگک

دستگاه‌های نیمه اتوماتیک پخت نان سنگک تولید شرکت ایران فر مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است. این دستگاه به دلیل کاربردی بودن در پخت نان سنگک و کیفیت بالایی که شرکت ایران فر در تولید آن در نظر گرفته است بسیار مورد توجه خریداران و مصرف کنندگان می‌باشد.

اگر شما نیز برای خرید دستگاه نیمه اتوماتیک قصد دارید اقدام کنید بهتر است با شرکت ایران فر ارتباط مستقیم بر قرار کرده و یا اینکه با نمایندگی‌های این مرکز تماس بگیرید. در صورت انتخاب محصول، توسط شرکت و فروشگاه مورد نظر دستگاه ارسال شده و به کمک تکنسین‌های این مرکز راه اندازی می‌شود.

لازم است بدانید که شرکت ایران فر برای دستگاه‌های تولید شده شرکت خود، خدمات پس از فروش را در نظر گرفته که می‌توان به ضمانت نامه طولانی مدت، استفاده از تکنسین برای نصب و راه اندازی، آموزش کار با دستگاه پخت نان و … اشاره نمود.

حرف آخر

یک محصول با کیفیت قیمت بالاتری دارد چرا که قطعات استفاده شده در این دستگاه، جز مرغوبترین دستگاه‌های موجود است. لازم است اشاره کنیم که دستگاه‌های پخت نان نیاز دارد تا کیفیت بالایی داشته تا محصول تولیدی آن مورد توجه مصرف کنندگان قرار بگیرد.

قیمت‌ها به صورت آنی و روزانه در حال تغییر است. به همین جهت نمی‌توان یک قیمت ثابتی را برای آن‌ها در نظر گرفت. پس بهترین راه این است که قبل از خرید از قیمت‌ها اطلاع کافی به دست آورید.

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۳۵۸۵۴۵۹۷

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

تولید کننده فر قنادی 32 دیس گردان با سیستم بخار
قیمت دستگاه نان لواش اتوماتیک جدید
فهرست
تماس با مشاوران