خرید فوق العاده فر تونلی پخت نان لواش

فر تونلی پخت نان یکی از انواع فررهای می باشد که دارای مجوز رسمی و استاندارد است. این فرها با کمترین دخالت دست، و کمترین ضایعات نان و کمترین مصرف انرژی می توانند نان های با کیفیتی را تولید کند، از جمله این نان ها، نان‌ لواش، سنگک و تافتون را به خوبی در طبخ می نماید. فروش فوق العاده انواع فر تونلی به صورت اینترنتی و آنلاین از طریق وب سایت ما امکان پذیر است. شما می توانید برای خرید این محصول از طریق سایت ما اقدام کنید.

خرید فوق العاده فر تونلی پخت نان لواش

روش کار انواع فرهای تونلی پخت نان

روش کار انواع فرهای تونلی پخت نان  روش پخت خمیر نان در فر های تونلی گردان به نحوی است که این خمیرها در معرض هیچگونه گاز سمی قرار نمی‌گیرند و حرارت توسط کوره مادر از قسمت کف وارد می شود و مازاد حرارت نیز از قسمت بالا وارد می‌شود و باعث پخت صحیح و کامل نان می گردد. گردش نان درون تنور باعث می شود تا تمام قسمت های آن به طور کامل و یکنواخت با حرارت بالایی پخته شود.

 قابلیت این فر ها این است که می ‌توانند آن را در یک فضای تشعشعی و مرطوب به صورت کامل طبخ نمایند.

 روش کار این فر ها باعث می شود که نان باکیفیت تری حاصل شود که رنگ آن روشن باشد و باعث تردی و دوام بالا نان می شود.

روش کار: بعد از این که خمیر توسط دستگاه میکسر تهیه و تولید می‌شود و به صورت چانه های ۴۰۰ گرمی در می آید توسط شاطر به شکل فرم دلخواه تبدیل می‌شود و وارد فر می‌شود بعد از حدود ۵ دقیقه نان کامل پخته شده و آمده است.

روش کار در در این فر ها بسیار راحت است زیرا قابلیت های فراوانی دارد استفاده از نیروی انسانی در این فر ها کم است

 مزایای پخت نان در فر تونلی گردان:

  •  پخت یک دست نان به دلیل حرکت‌ گردشی.
  • به دلیل حذف گاز های سمی ماندگاری نان در این روش بالا است.
  • عدم وجود رادیکال هایی آزاد در نان

.

قیمت دستگاه پخت نان نیمه صنعتی

قیمت <a href=دستگاه پخت نان نیمه صنعتی” class=”img-responsive aligncenter”> دستگاه فر تونلی پخت نان معمولاً به شکل فر تونلی نیمه صنعتی یا نیمه اتوماتیک وجود دارد.

فر نیمه صنعتی مانند فر صنعتی عمل می کند و سیستم مدرن و پیشرفته ای ان را هدایت می کند و در ابعاد مختلفی وجود دارد که هر یک تعداد سینی متفاوتی دارند.

 این فرها نسبت به میزان تماس  دست_ مصرف انرژی _ تعداد نانی که در هر دفعه پخته می شود_  در قیمت های متفاوت در بازار عرضه می شوند.

برای مشاهده قیمت انواع فر تونلی شما می توانید از طریق وب سایت ما اقدام کنید و بهترین و با کیفیت ترین فر را که مصرف بسیار کمی دارد و مقرون به صرفه است را از ما تهیه کنید.

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۱۹۶۵۹۳۶۳

شماره تماس مشاوران           محسن بهیار : ۰۹۱۱۷۹۷۸۴۹۲

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

خرید فر طبقاتی قنادی با حرارت غیر مستقیم
قیمت فروش فر تونلی صنعتی دست دوم

دسته‌ها

فهرست
تماس با مشاوران