دسته‌ها

اولین وسیله ای که برای پخت نان در نانوایی مورد استفاده قرار می گیرد فر است. این دستگاه که در سایزهای مختلف تولید می شود عملکردهای متفاوتی دارد و می تواند همزمان چند عدد نان را آماده کند. فر دوار نانوایی در مدل های مختف ساخته می شود که هر کدام امکانات و کارایی مختص به خود را دارند. این دستگاه از انرژی گاز تغذیه می شود و با حرارت بالایی که دارد طبخ را راحتتر می کند.‌ خرید این فر به صورت مستقیم نرخ مناسب تری دارد. 

خرید مستقیم فر دوار نانوایی بربری

مشخصات فنی بهترین فر دوار پخت نان

مشخصات فنی بهترین فر دوار پخت نان فر دوار اتوماتیک دارای مشخصاتی منحصر به فرد است که این امر باعث تمایز و برتری آن می شود. این محصول کم مصرف بوده و دارای قدرت بالایی است و می تواند با حرارت زیاد به صورت چرخشی تمام نان هایی که درون سینی آن قرار داده می شود را به آسانی طبخ کند. از دیگر مشخصات این دستگاه می توان به سطح ایمنی بالای آن اشاره کرد که خطری فرد را تهدید نمی کند. 

هر نانوایی متناسب با نانی که پخت می شود فر را انتخاب می کند. روی دستگاه کلیدهایی قرار دارد که عمل خاموش و روشن و کنترل آن را به خوبی انجام می دهند. پایه های این فر بسیار محکم و بادوام هستند و جابجایی آن به کمک چرخ هایی که دارد انجام می شود.

این سیستم از نظر فنی بهترین و مقاوم ترین بدنه را دارد و بازدهی خوبی در هر شرایط از خود نشان می دهد.‌ مقاومت بالا در مقابل حرارت زیاد از دیگر مزیت های این دستگاه است. 

قیمت فر دوار نانوایی لواش اتوماتیک

قیمت فر دوار نانوایی لواش اتوماتیک قیمت فر دوار نان لواش که به صورت اتوماتیک کار می کند در بازار متفاوت است. این نرخ به عوامل مختلفی چون سایز و کیفیت و برند دستگاه بستگی دارد. هر چه کیفیت بالاتر باشد علاوه بر کارایی و دوام بیشتر نرخ بالاتری را هم به خود اختصاص می دهد. 

لیست قیمت این تجهیزات صنعتی در سال های مختلف متفاوت بوده و به دلیل تورم و شرایط حاکم بر بازار طی سال های اخیر افزایش زیادی پیدا کرده است که با توجه به گذر زمان امری طبیعی است اما بر بازار خرید و فروش تاثیر زیادی می گذارد.

شما می تواند نرخ بروز را در این سایت آنلاین مشاهده کرده و با مقایسه قیمت ها خرید ایده آل خود را انجام دهید. تولید کننده در فرآیند تولید نرخی مناسب را برای این محصولات مشخص می کند به همین دلیل خرید مستقیم و بدون واسطه از تولیدی مناسب و مقرون بصرفه است.

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۳۵۸۵۴۵۹۷

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

شرکت تولیدی فر دوار نان لواش رستورانی
سازنده فر دوار پخت نان لواش نرم 2  متری
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست
تماس با مشاوران