دسته‌ها

دستگاه شیرینی پزی نیمه صنعتی، برای پخت شیرینی های خانگی تولید شده است. این دستگاه به خاطر ویژگی هایی که دارد مورد پسند مصرف کنندگان می باشد چرا که این امکان را برای استفاده در خانه و محل های کوچک را نیز فراهم کرده است و این امکان به افراد کم تجربه تر داده شده است که با دستگاه های فر نیمه صنعتی به راحتی کار کنند.
استفاده از دستگاه های نیمه صنعتی خانگی، می تواند در بالا رفتن مشاغلی که می توان در منزل انجام داد نیز کمک کند و افرادی که دارای توانایی پخت شیرینی هستند ولی به خاطر جای کمتر قادر به انجام آن نمی باشند به راحتی از آن استفاده کنند.

دستگاه شیرینی پزی نیمه صنعتی

دستگاه های نیمه صنعتی در سه مدل 4 دیس، 6 دیس و 8 دیس طراحی شده است. هر چقدر سایز و ابعاد این دستگاه ها کوچکتر باشد جای کمتری می گیرد و بالطبع حجم تولیدی آن نیز کاهش پیدا می کند.
در بین این سه دستگاه تنها فر نیمه صنعتی 8 دیس دارای فر گردان می باشد و بقیه ی آن به صورت فر ثابت هستند. داشتن فر گردان برای دستگاه 8 دیس یک امتیاز محسوب می شود.
دستگاه هایی که هم اکنون تولید می شوند دارای سیستم اینورتر، پی ال سی و تایمر خاموش کننده و تعیین دما هستند. به همین خاطر استفاده کردن از این دستگاه ها بسیار آسان بوده و می توان به راحتی با آن کار کرد.

دستگاه شیرینی پزی نیمه صنعتی

همچنین این دستگاه ها دارای گاری برای جا به جایی سینی های فر می باشند تا بتواند به مصرف کننده در جا به جایی راحت تر سینی ها کمک کند.
شرکت ایران فر تولیدکننده این دستگاه ها، با داشتن مجوز رسمی و همچنین مهر تایید وزارت بهداشت و علامت استاندارد بر روی آن توانسته است در بازار با کیفیت ترین محصولات را عرضه کند.

ویژگی های دستگاه فر قنادی نیمه صنعتی

دستگاه شیرینی پزی نیمه صنعتی

دستگاه نیمه صنعتی به عنوان یکی از پر مصرف ترین محصولات خانگی، در حال فروش در مراکز معتبر می باشد. خانم های خانه داری که قصد دارند در منزل خود اقدام به پخت شیرینی جات و کیک نمایند می توانند با مراجعه به فروشگاه های مجاز خرید مطمئنی را انجام دهند.
استفاده از دستگاه های نیمه صنعتی تنها منوط به منازل نیست و در کارگاه ها و قنادی های کوچک که استفاده از دستگاه های صنعتی بزرگ وجود ندارد نیز از آن استفاده می کنند.

دستگاه شیرینی پزی نیمه صنعتی
دستگاه فر قنادی نیمه صنعتی با بالا رفتن صنعت قنادی و شیرینی پزی در این بین خود نمایی می کند و به عنوان یک محصول پر مصرف مخاطبین خاصی دارد. این دستگاه در برابر دستگاه های صنعتی دارای ویژگی هایی می باشد.

مطمئنا دستگاه نیمه صنعتی در برابر امکانات دستگاه های صنعتی نمی تواند رقابت کند ولی هم اکنون با به روزتر شدن دستگاه ها توانسته است مقداری از کمبودها را جبران نماید.
هم اکنون دستگاه های نیمه صنعتی توانایی پخت انواع نان های حجیم و نیمه حجیم را نیز دارد. در طراحی این دستگاه به بدنه ی آن توجه ویژه ای شده است و جنسی که برای آن در نظر گرفته شده است استیل می باشد. بر روی دستگاه نیمه صنعتی از صفحه دیجیتالی نصب شده است.

دستگاه شیرینی پزی نیمه صنعتی

در ضمن دستگاه های فر نیمه صنعتی هم اکنون به صورت کانوکشن نیز تولید می شوند و می توان از آن ها استفاده کرد. حرارت غیر مستقیمی که باعث پخت می شود با استفاده از یک فن به صورت مساوی در دستگاه پخش شده و باعث پخت بهتر می شود.

چگونه می توان فر قنادی با کیفیت را از بی کیفیت تشخیص داد؟

فرهای قنادی با کیفیت شاید در ظاهر با دستگاه های بی کیفیت و نامرغوب تفاوتی نداشته باشند ولی می توان با توجه به نشانه هایی، مرغوب نبودن آن ها را مشخص کرد. به این صورت که جنس های نامرغوب توسط فروشگاه های مجاز به فروش نمی رسد.

دستگاه شیرینی پزی نیمه صنعتی

در ضمن در هنگام خرید باید به علامت استاندارد و وزارت بهداشت دقت کنید. بدنه ی فر قنادی با کیفیت از استیل می باشد. محصولاتی که کیفیت بالایی ندارند توسط افراد نا مطمئن به فروش می رسند و از قیمت کمتری برخوردار هستند.
نیاز نیست که با دلهره و اضطراب خرید خود را انجام دهید کافی است به فروشگاه های معتبر و دارای مجوز و همچنین نمایندگی های مشخص شده مراجعه نمایید و یک خرید با اطمینان را تجربه کنید.

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۳۵۸۵۴۵۹۷

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

فروش خمیرگیر 180 کیلویی استیل صنعتی
تولید کننده دستگاه نیمه صنعتی شیرینی پزی 99
فهرست
تماس با مشاوران