خانه / دستگاه قنادی / ساخت دستگاه قنادی صنعتی ۱۶ دیس

ساخت دستگاه قنادی صنعتی ۱۶ دیس

دستگاه قنادی صنعتی ۱۶ دیس توسط شرکت‌های ایرانی و خارجی تولید شده و در بازار برای خرید و فروش عرضه شده است. این دستگاه‌ها دارای ابعاد مختلفی هستند که قابلیت تغییر آن وجود ندارد، چرا که با توجه به استانداردهای جهانی تولید می‌شوند. در فروشگاه‌های محصولات و دستگاه‌های قنادی شما می‌توانید انواع این دستگاه‌ها را در برندهای مختلف و قیمت‌های متعددی نظاره کنید.

شرکت ایران فر تولید کننده محصولات و دستگاه‌های قنادی دستگاه‌های ۱۶، ۳۲ ،۱۲ ،۸، صنعتی را تولید کرده و وارد بازار نموده است. دستگاه قنادی ۱۶ دیس صنعتی در بین خریداران به مینی فر نیز نامیده شده است. چرا که هم از آن در کارگاه‌های بزرگ قنادی استفاده می‌شود و هم اینکه مورد استفاده در کارگاه‌های کوچکتر است.

دستگاه قنادی صنعتی

خرید و فروش دستگاه قنادی صنعتی

دستگاه قنادی صنعتی جز محصولات پر طرفدار است. چرا که استفاده مردم ما از صنعت کیک و شیرینی بسیار بالا بوده و از این رو دستگاه‌های قنادی تولید بیشتری دارد. به جز تولیدات شرکت‌های داخلی، برندهای خارجی نیز وارد کشور شده و در بین محصولات به فروش می‌رسد. شرکت ایران فر محصولات خود را با طراحی‌های جذابی وارد بازار خرید و فروش دستگاه‌های صنعتی کرده است.

به جز دستگاه قنادی صنعتی، دستگاه‌های نیمه صنعتی نیز در این صنعت تولید می‌شود که از آن‌ها می‌توان به صورت خانگی استفاده کرد. پخت انواع شیرینی جات، کیک‌ها، کلوچه‌ها، نان‌های حجیم و نیمه حجیم نیز با این دستگاه‌ها امکان پذیر می‌باشد. ویژگی‌هایی که باعث شده تا استفاده از دستگاه‌های قنادی به روز بیشتر شود عبارت‌اند از:

  • دارای تایمر خاموش خودکار : وقنی که تایمی برای پخت قرار دهید بعد از اتمام تایم دستگاه به صورت خودکار خاموش می‌شود.
  • در صورت ایجاد خطا و مشکل در سیستم دستگاه قنادی، سیستم هشدار روشن شده و دستگاه خاموش می‌شود.
  • استفاده از ارابه‌های بزرگ دارای دو سینی برای جابه جایی و قرار دادن سینی حاوی مواد به درون دستگاه
  • پخت محصول به صورت حرارت غیر مستقیم

دستگاه قنادی صنعتی

شرکت ایران فر تولید کننده دستگاه قنادی

شرکت ایران فر در حال حاضر می تواند انواع دستگاه های قنادی صنعتی را تولید کرده و به دست مصرف کننده به صورت مستقیم یا غیر مستقیم برساند. روش های مختلفی برای خرید محصول وجود دارد که پیشنهاد ما به شما خرید به صورت اینترنتی و بدون حضور واسطه است. در این نوع خرید و فروش خریدار می تواند تایم کمتری برای رسیدگی و خرید قرار داده و دستگاه را تنها با استفاده از صفحه مرورگر و اینترنت پر سرعت ثبت سفارش نماید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
محمود بهیار
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09119659363
telephone icon شماره ثابت: 02532928234
telegram icon کانال تلگرام: ovenshop@
telegram icon پاسخگویی تلگرام: behyar9363@
whatsapp icon واتس اپ: 09119659363
email icon پست الکترونیکی: company.iranfer@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید کننده دستگاه قنادی ۱۲ دیس صنعتی به صورت گردان

از دستگاه قنادی صنعتی ۱۲ دیس می‌توان برای پخت نان‌های حجیم و نیمه حجیم نیز …