ساخت فر تونلی نان لواش اتوماتیک اکسترودی

دسته‌ها

در زمینه پخت نان امروزه با پیشرفت علم دستگاه های متعددی مورد استفاده قرار می گیرد که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارا می باشند. فر تونلی نان لواش اتوماتیک اکسترودی از نمونه تولیدات پرطرفدار است که به سبب وجود تقاضای بسیار با ساخت عمده شان در کارخانه ها مواجه هستیم.

ساخت فر تونلی نان لواش اتوماتیک اکسترودی

پخت تمام اتوماتیک لواش نرم با فر تونلی

پخت تمام اتوماتیک لواش نرم با فر تونلی امروزه انواع و اقسام نان ها در دسترس مشتریان قرار می گیرد که هر کدام از آنها با دستگاه خاصی آماده می شوند و می دانیم که این عامل در نوع نان و سطح کیفی آنها تاثیر بسیار می گذارد.

از نمونه دستگاه هاتی مورد نظر دستگاه فر تونلی تمام اتوماتیک لواش نرم است که به سبب تولید نانی مرغوب مورد توجه مشتریان زیادی قرار می گیرد. پخت نان با این دستگاه ها با حرارت مستقیم و غیر مستقیم می باشد که در هر دو حالت از دو مشعل به عنوان مولد حرارتی استفاده می شود که یکی از رو و دیگری از زیر حرارت را به خمیر می رساند.

از نظر سوخت دستگاه ها به دو دسته گازوئیلی و گازی هستند که با این وجود از نظر کیفی با همدیگر فرق دارند. لازم به ذکر است که پخت نان با فر تمام اتوماتیک بدون دخالت دست انسان نا را آماده می کند به این صورت که خمیر در داخل میکسر آماده و وارد دستگاه پخت نان می شود و توسط یک شفت مارپیچ به پاروی جادویی می رسد و خمیر در برابر حرارت قرار می گیرد تا پخت شود و بعد از یک دقیقه بیرون بیاید.          

پخت تمام اتوماتیک لواش نرم با فر تونلی و استفاده از این دستگاه ها دارای مزایای بسیار است که می توان به افزایش ماندگاری نان به خاطر حذف گاز های مضر در طبخ نان، نصب آسان و سریع دستگاه، وجود سیستم هندل برای زمانی که برق قطع می شود نان های آماده از دستگاه خارج می شود و کاهش مصرف انرژی می توان اشاره کرد.

فروش دستگاه پخت نان لواش نرم

فروش دستگاه پخت نان لواش نرم دستگاه پخت نان لواش نرم دستگاه های پرفروش هستند که با سیستم عالی که دارند بهترین نوع نان ها را در دسترس قرار می دهند. فر تونلی اتوماتیک در کارخانه های تولیدی به طور عمده آماده می شوند تا مشتریان بتوانند با در نظر گرفتن تنوع محصولات آنها را خریداری کنند.

انواع فر اکسترودی از این موارد هستند که با افزایش سطح تقاضای مشتریان با فروش عمده شان مواجه هستیم. با این وجود هزینه مصرفی برای خرید به نصف کاهش پیدا می کند که این امر به نفع خریداران و البته تولید کنندگان می باشد.

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۳۵۸۵۴۵۹۷

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

نمایندگی فروش فر دوار پخت نان سنگک تونلی
خرید فر طبقاتی قنادی با حرارت غیر مستقیم
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست
تماس با مشاوران