دسته‌ها

میکسر های صنعتی، که در بین لوازم و تجهیزات قنادی مورد استفاده و پر کاربرد است هم اکنون در شرکت‌های متنوع در دست ساخت می‌باشد. شرکت ایران فر نیز جز شرکت‌های مطرح در طراحی و ساخت انواع تجهیزات قنادی بخصوص میکسر و انواع آن می‌باشد.

ااز میکسر ها برای مخلوط کردن مواد جامد و مایع استفاده می‌کنند. در قنادی برای اینکه بتوانند مخلوط‌های یک دست و خوبی برای تهیه‌ی انواع شیرینی جات و کیک‌ها به دست آورند نمی توانند به صورت دستی اقدام به هم زدن کنند چرا که هم زمان زیادی برای مخلوط کردن نیاز است و هم اینکه مواد به دست آمده یک دست و مورد قبول نمی باشد.

میکسر صنعتی 50 لیتری

میکسرها در ابعاد و اندازه‌های مختلف تولید می‌شوند. این دستگاه های صنعتی به صاحبان مشاغل قنادی، نانوایی و پیتزا پزی کمک می‌کند تا محلول و مواد مخلوط شده را به صورت کاملاً صاف و یک دست در بیاورند.
این یک دست بودن در تهیه بهتر محصول به صاحبان کار کمک می‌کند به همین خاطر میکسر ها جز جدا نشدنی مشاغل قنادی و شیرینی پزی است.

تجهیزات صنعتی در قنادی

میکسر صنعتی 50 لیتری

قنادی، و کارگاه‌های شیرینی پزی از تجهیزات صنعتی زیادی استفاده می‌کنند. این تجهیزات جز محصولات پر کاربرد در قنادی به شمار می‌رود که هر کدام در ابعاد مختلف و جنس‌های مخصوصی تهیه و تولید می‌شود.

برای اینکه مصرف کنندگان قادر به تهیه ی تجهیزات صنعتی قنادی باشند، می‌توانند به شرکت‌های تولیدی تجهیزات قنادی و یا فروشگاه‌های معتبر مراجعه کنند تا وسیله‌های مرغوبی را تهیه کنند.

لازم به ذکر است در هنگام خرید به مواردی نظیر نمایندگی معتبر، خدمات پس از فروش و همچنین نصب دستگاه های صنعتی توسط افراد متخصص دقت کنید.

میکسر صنعتی 50 لیتری

چند نوع از لوازم و تجهیزات مورد نیاز قنادی عبارت اند از:

  • فر صنعتی کیک و شیرینی پزی
  • میکسرهای صنعتی
  • همزن‌های دستی
  • مینی فر صنعتی
  • فر گردان کلاسیک
  • غذا ساز
  • دستگاه برشی عمودی کیک
  • و …

میکسر صنعتی چیست؟

میکسر صنعتی، به دستگاهی گفته می‌شود که در صنایع مختلف برای مخلوط کردن و یا شکستن مواد مورد استفاده قرار می‌گیرد.

میکسر صنعتی 50 لیتری

در هر شغلی که نیاز به مخلوط کردن مواد با یکدیگر باشد از میکسر استفاده می کنند. باید این نکته را مد نظر قرار داد که هر شغلی با توجه به نیاز خود و نوع کارایی این دستگاه اقدام به تهیه و خرید میکسر صنعتی می کند.

اگر قصد مخلوط کردن جامدات دارند و یا اینکه می‌خواهند مایعات را در هم مخلوط کنند باید میکسر متناسب به کار خود را تهیه کنند. در ضمن باید خاطر نشان کرد که به همراه میکسرها چندین تیغه وجود دارد که در مخلوط کردن مواد به مصرف کننده کمک می کند.

میکسر از یک محفظه و تیغه تشکیل شده است. که تیغه‌ای که در درون آن تعبیه شده است به صورت دورانی اقدام به مخلوط کردن مواد می کند. این تیغه‌ها بسیار تیز بوده و به راحتی در مخلوط کردن و شکستن انواع مواد ب کمک تولید کننده می آید.

میکسر صنعتی 50 لیتری

در قنادی‌ها و نانوایی‌ها میکسر ها در سایزهای مختلف مورد نیاز است. در بعضی مشاغل برای اینکه حجم موادی که مخلوط می شود زیاد باشد از میکسرهای با سایز و ابعاد بزرگتر استفاده می کنند.

مشخصات میکسر صنعتی و انواع آن

میکسر های صنعتی در انواع متنوع و سایزهای مختلفی تولید می شوند که هر کدام از آنها در مشاغل مربوطه کاربرد دارد.
انواع میکسر های صنعتی تولیدی عبارت اند از:

• میکسر صنعتی 20 لیتری
• میکسر صنعتی 50 لیتری
• میکسر صنعتی 80 لیتری
• میکسر صنعتی 120 لیتری
• میکسر صنعتی 180 لیتری
• میکسر صنعتی 220 لیتری
• میکسر صنعتی 250 لیتری
• میکسر صنعتی 350 لیتری

میکسر صنعتی 50 لیتری

حجم‌های کوچکتر را می‌توان به صورت میکسر های خانگی نیز استفاده کرد. میکسر های با حجم بیشتر در قنادی‌ها و کارگاه‌های تولید شیرینی که نیازمند به مخلوط زیاد مواد می باشد به کار گرفته می شود.
لازم به ذکر است که شرکت ایران فر تنها سازنده‌ای میکسرهای 50 لیتری و 20 لیتری می‌باشد. این میکسر ها دارای مخزن و پاتیل استیل می‌باشند.

سازنده میکسر صنعتی 50 لیتری درجه یک

هم اکنون میکسر های 50 لیتری درجه یک، در تولیدی‌ها و کارخانجات حرفه‌ای با متخصصین کار کشته طراحی و ساخته می‌شوند.

میکسر صنعتی 50 لیتری

یکی از این شرکت‌ها، که تولیدات درجه یک را به مصرف کننده ارائه می‌دهد شرکت ایران فر است. این شرکت فعالیت خود را در شهر اصفهان شروع کرده است و هم اکنون در ساخت تجهیزات قنادی در عرصه تولید به عنوان یک شرکت سازنده محصولات درجه یک کار خود را ادامه می هد.
میکسر های 50 لیتری و 20 لیتری درجه یک را می‌توانید به صورت حضوری از شرکت ایران فر تهیه کنید و همچنین با توجه به اینکه سفارش دهی آنلاین این شرکت نیز فعال است شما قادر هستید به صورت کاملاً آنلاین و اینترنتی و با اطمینان کافی اقدام به ثبت سفارش و خرید محصول خود کرده و آن را در مقابل کارگاه و تولیدی خود دریافت نمایید.

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۳۵۸۵۴۵۹۷

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

فروش مجموعه پخت نان بربری در مشهد
خرید دستگاه فر قنادی نیمه صنعتی 8 دیس
فهرست
تماس با مشاوران