دسته‌ها

نان از قدیم الایام جایگاه بسیار خاصی در سفره‌های غذای ما ایرانی‌ها داشته است و انواع مختلفی از این مواد غذایی خوشمزه و باکیفیت توسط نانوایی‌های سراسر کشور تولید و در اختیار همگان قرار می‌گیرند. نان سنگک به دلیل مزه و طعم بسیار عالی از جمله پر استقبال‌ترین انواع نان ایرانی به شمار می‌آید. هرچند در گذشته از تنورهای آجری برای پخت نان سنگک استفاده می‌شده است اما امروزه برندهای معتبر زیادی در زمینه ساخت و تولید دستگاه تونلی پخت نان 6.5 متری نان سنگک فعالیت می‌کنند و دستگاه تونلی نان سنگک را با کیفیتی بسیار عالی و قیمتی مناسب در اختیار نانوایی‌ها قرار می‌دهند. 

سازنده دستگاه تونلی پخت نان سنگک 6.5  متری

پخت نان تافتون با دستگاه تونلی 6.5 متری

پخت نان تافتون با دستگاه تونلی 6.5 متری همانطور که ذکر شد امروزه پیشرفت تکنولوژی کارهای مختلف انسان را با سادگی بیشتری همراه کرده است و یکی از این موارد ایجاد دستگاه‌های مختلف است که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به دستگاه پخت نان تونلی اشاره کرد. 

در مورد دستگاه‌های پخت نان تافتون باید گفت که این دستگاه‌ها هریک انواع مختلفی دارند و کارآیی‌های بسیار گوناگونی برای این محصولات وجود دارد. اما شاید بتوان گفت یکی از بهترین دستگاه‌های پخت نان تافنون، دستگاه‌های شش و نیم متری تونلی است که کار را برای تولید نان به سادگی راحت‌تر کرده است.

دستگاه پخت نان تافتون تونلی دارای یک مخزن برای خمیر است و کافی‌ست آرد، آب، نمک، مایع خمیر و … را با نسبت دقیق داخل دستگاه خمیر کن قرار دهید و دستگاه این مواد را باهم مخلوط کرده و ورز می‌دهد و خمیری یک دست و باکیفیت درست می‌کند ‌

علاوه بر قسمت خمیر کن، این دستگاه‌ها دارای قسمت چانه گیر هم هستند که بسته به وزن تعیین شده برای هر چانه خمیر، خمیر را به صورت چانه‌هایی با وزن دقیق و درست تولید می‌کند.

علاوه بر این، دستگاه پخت نان تافتون تونلی دارای تیغه برش دهنده نان نیز می‌باشد که به راحتی نان‌ها را از هم جدا می‌کند و در کنار این موضوع، پخت نان به وسیله حرارت از طریق تشعشع به قسمت سطح چدنی دستگاه صورت می‌گیرد که روشی جدید و قابل توجه برای پخت انواع مختلف نان از جمله نان تافتون به شمار می‌آید و از سوختن یا خمیر بودن نان هم تا حد قابل توجهی جلوگیری می‌کند. 

قیمت خرید دستگاه تونلی پخت نان بربری

قیمت خرید دستگاه تونلی پخت نان بربری قیمت خرید دستگاه تونلی نان بربری به پارامترهای مختلفی وابسته است که از جمله‌ی مهمترین این پارامترها می‌توان به خصوصیات و ویژگی‌ها و امکانات دستگاه همانند دستگاه خمیر کن، نوع انرژی مورد نیاز برای پخت نان، چانه گیر دستگاه پخت نان، ابعاد دستگاه پخت نان تونلی و … اشاره کرد. 

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۳۵۸۵۴۵۹۷

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

فروش دستگاه نیمه صنعتی 6 دیس با کیفیت در قم
خرید فر دوار نان بربری با حرارت غیرمستقیم
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست
تماس با مشاوران