دسته‌ها

در صنعت قنادی، تجهیزات زیادی مورد استفاده قرار می گیرند. این دستگاه ها برای بهتر شدن کار و هم چنین راحتی تولید کننده طراحی شده اند.
برای داشتن یک کارگاه قنادی قبل از اقدام باید اطلاعاتی راجع به دستگاه ها و لوازم جانبی به دست آورید. این لوازم شاید در دید اول زیاد مهم نباشند ولی در باطن برای سرعت بخشیدن به کار و همچنین یک تولید با کیفیت می توانند به شما کمک کنند.

سازنده دستگاه جانبی

شرکت های معتبری، در حال حاضر این دستگاه ها را تولید می کنند. در بازار خرید و فروش اجناس خارجی نیز وجود دارد این دستگاه ها به خاطر اینکه از گمرک عبور کرده اند قیمت بالاتری نسبت به اجناس ایرانی دارند.
لازم به ذکر است که شرکت های ایرانی به دلیل آشنایی با سلیقه های مردم ایران می توانند بهترین نوع تجهیزات را تولید کنند. بهتر است برای خرید این تجهیزات الویت اول شما خرید لوازم با کیفیت ایرانی باشد.

دستگاه های جانبی در خط تولید قنادی

برای اینکه قنادی ها محصولات با کیفیت تولید کنند باید تجهیزاتی را به کار بگیرند که کیفیت بالایی داشته باشد. این محصولات در ایران با مواد اولیه ای که به صورت وارداتی است تولید می شود.

سازنده دستگاه جانبی

این دستگاه ها از بدنه ی سه لایه ساخته شده اند که دو لایه ی بیرونی و درونی آن ها از استیل بوده و لایه ی میانی از پشم سنگ تشکیل شده است.
در نمای بیرونی این دستگاه ها از کلیدهایی استفاده شده است. این کلیدها به عنوان یک راهنما و همچنین به عنوان یک کمک رسان به تولید کننده در پخت محصولات کمک می کند.
تمامی دستگاه های قنادی به سیستم اینورتر مجهز می باشند. این سیستم در دستگاه ها کمک می کند تا دمای وارد شده به دستگاه به صورت کنترل شده باشد.
در خط تولید به جز دستگاه های فر قنادی، از میکسرها، خمیرگیر ها، داغ زن ها و لوازم دیگری نیز استفاده می شود.

سازنده دستگاه جانبی

همه این لوازم در کنار هم کمک می کنند تا کیفیت محصول تولید شده افزایش پیدا کند. در واقع کار اصلی بر عهده ی فر می باشد که هر چه کیفیت بالاتر باشد نوع پخت و مغز پخت شدن محصول بالاتر است.
بعد از پخت محصولات، آن ها را به فروشگاه ها ارسال می کنند تا به دست مصرف کنندگان برسانند. سلامت و بهداشت این محصولات زمانی تایید شده است که دستگاه هایی که مورد استفاده قرار می گیرد دارای کیفیت و استاندارد جهانی باشد.

تعیین قیمت دستگاه های قنادی

برای اینکه این دستگاه ها راقیمت گذاری کنند به قطعات مصرف شده و زمانی که برای ساخت آن در نظر گرفته می شود توجه می کنند.

سازنده دستگاه جانبی

در هنگام فروش محصولات قیمت های متنوعی ارائه می شود. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بعضی از محصولات در بعضی مراکز قیمت بالاتر ی داشته و بعضی افراد نیز قیمت کمتری را برای فروش به شما پیشنهاد می کنند.
به این نکته توجه کنید که در بعضی موارد افرادی به عنوان دلال اقدام به فروش این محصولات می کنند. شاید در نگاه اول قیمت محصول پایین تر باشد و یا حتی ظاهری مشابه محصولات دیگر داشته باشد ولی باید این نکته را در نظر داشته باشید که ممکن است کیفیتی که محصولات دیگر دارند را نداشته باشد.
شما اگر قصد خرید این محصولات را دارید بهتر است از طریق نمایندگی های مجاز فروش اقدام به خرید نمایید. در این مواقع قیمت را بعد از کیفیت الویت خود قرار دهید.

سازنده دستگاه جانبی

اگر می توانید با مراجعه به شرکت های تولید کننده و یا به صورت غیر حضوری از طریق سایت و به صورت آنلاین سفارش خود را بدون واسطه ثبت کنید. در این صورت قیمت تمام شده برای شما کمتر خواهد بود.

سازنده دستگاه جانبی خط تولید قنادی

شرکت ایران فر،در زمینه ی دستگاه های خط تولید قنادی به مانند دیگر شرکت های ایرانی در این زمینه فعالیت دارد و توانسته است خود را در این زمینه مطرح کند.

سازنده دستگاه جانبی

به جرات می توان گفت که این شرکت توانایی این را دارد که بازار فروش را از آن خود کرده و محصولات خود را تعداد درخواست ها وارد بازار کار کند.
حرف آخر اینکه، شرکت ایران فر به عنوان یک شرکت صادر کننده در زمینه دستگاه های قنادی در ایران مطرح می باشد. باید به این نکته توجه کرد که این امر به خاطر داشتن کیفیت بالای محصولات امکان پذیر شده است.
برای خرید و کسب اطلاعات بیشتر با شرکت ایران فر تماس بگیرید.

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۳۵۸۵۴۵۹۷

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

فروش تجهیزا ت کامل خطوط تولید قنادی
فروش دستگاه نیمه صنعتی قنادی 8 دیس کانوکشن
فهرست
تماس با مشاوران