دسته‌ها

فر پخت نان دوار 2 متری یکی از انواع جدید فرهای موجود در بازار می باشد.بزرگترین سازنده این فرها که کشور ایران می باشد، سعی کرده است که از بهترین بدنه برای این فرها استفاده کرده تا پخت نان لواش نرم با استفاده از آن آسان باشد.

سازنده فر دوار پخت نان لواش نرم  2  متری

برتری فرهای دوار بر سایر مدل ها

برتری فرهای دوار بر سایر مدل ها وجود انواع مختلف فرهای پخت نان در بازار موجب شده است که افراد هنگام خرید این محصول، به دنبال اطلاع از ویژگی های هر کدام از این فر ها باشند.

در این بین باید بدانید یکی از جدیدترین فر های موجود در بازار، فر دوار نان لواش بوده که در متراژ مختلف چون دو متری موجود می باشد. این نوع فر به طور کلی برتری های نسبت به دیگر فرهای موجود در بازار دارد.
مثلاً لازم است بدانید جنس فلز به کار رفته در دستگاه از استیل ضد زنگ بوده که به دلیل مقاومت در برابر زنگ زدگی و پوسیدگی، به هیچ عنوان زیبایی خود را از دست نمی دهد و می توان در سال‌ های متمادی از آن استفاده کرد.
همچنین جنس داخلی این مخزن از فولاد نسوز بوده تا در برابر گرما و حرارت زیاد مقاومت خوبی از خود نشان دهد.
از آنجایی که در داخل این دستگاه از پشم شیشه یا پشم سنگ استفاده شده، حرارت دستگاه به فضای بیرونی منتقل نمی شود.

از طرفی باید بدانید یکی دیگر از برتری های این فر با سایر مدل ها وجود، چرخ های زیری بوده که موجب می‌ شود حمل و نقل آن آسان باشد و نیاز به جرثقیل نباشد. این نوع دستگاه دارای ۲ مشعل شیپوری است که موجب می شود حرارت به صورت یکنواخت در تمامی قسمت های پخش شده و در نتیجه نان پخته شده در این فر از کیفیت بالایی برخوردار خواهد بود.

قیمت مناسب دستگاه پخت نان لواش 2 متری

قیمت مناسب <a href=دستگاه پخت نان لواش 2 متری” class=”img-responsive aligncenter”> با وجود آنچه بیان شد طبیعتاً در میابیم فر پخت نان دوار یکی از بهترین دستگاه ها برای تهیه نان لواش نرم می باشد.
این محصول که در متراژهای مختلف چون نوع ۲ متری موجود است در حال حاضر محبوبیت زیادی پیدا کرده است. علاوه بر آنچه گفته شد باید بدانید سازنده فر دوار 2متری این محصول را با قیمت بسیار مناسبی ارائه داده که این امر دیگر دلیل رونق خرید دستگاه می باشد.

همچنین باید بدانید که اگر شما قصد خرید تعداد زیادی از این فرها را داشتید می توانید آن را به صورت مستقیم سفارش داده که طبیعتاً در این صورت برای شما تخفیف هایی در نظر گرفته خواهد شد.
کیفیت بالای این دستگاه و از طرفی قیمت مناسب آن موجب شده که در حال حاضر این نوع فر به کشورهای منطقه نیز صادر شود.

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۳۵۸۵۴۵۹۷

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

خرید مستقیم فر دوار نانوایی بربری
شرکت سازنده خمیرگیر اسپیرال 120 لیتری قنادی
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست
تماس با مشاوران