دسته‌ها

تجهیزات صنعتی پخت نان، برای پخت بهتر و با کیفیت تر انواع نان مورد استفاده قرار می گیرد. در این بین شرکت ها برای تولید این تجهیزات در رقابت هستند و هر کدام به دنبال بهتر شدن محصول خود اقدامات زیادی انجام می دهند.
نان که جز جدا نشدنی سفره ها می باشد برای اینکه کیفیت بالایی داشته باشد باید از تجهیزات و دستگاه های با کیفیتی برای پخت آن استفاده کرد. در همه ی زمان ها پخت نان یک امر مهم بوده که در سفره های خانواده ها وجود داشته است. از دیر هنگام مردم برای تهیه ی نان در تلاش و تکاپو بوده اند.

تجهیزات صنعتی پخت نان

همان گونه که می دانید در زمان های گذشته به دلیل اینکه تجهیزات کافی در پخت نان وجود نداشت، این کار با کندی و سرعت کمتری انجام می شد و ممکن بود که خمیر آماده شده برای تهیه ی نان از نظر بهداشتی دچار مشکل شود.
امروزه با رشد و پیشرفت فناوری استفاده از تجهیزات صنعتی و بهداشتی در پخت نان باعث شده است که کیفیت های پخت بالا تر برود و همچنین اطمینان به آن ها افزایش پیدا کند. در ضمن تجهیزات نانوایی باعث شده است که سرعت در کار تولید نان نیز افزایش پیدا کند.

تجهیزان صنعتی پخت نان

خمیرگیر و تجهیزات دیگر پخت نان را بهتر بشناسیم.

در گذشته و زمانی که دستگاه های صنعتی برای پخت نان تازه وارد بازار شده بودند و تجهیزات کافی برای تولید نان وجود نداشت، برای اینکه خمیر مورد نظر را تهیه کنند باید با استفاده از دست این کار را انجام می دادند.
با اینکه سعی می شد بهداشت دست رعایت شود ولی باز ممکن بود باعث آلودگی خمیر تهیه ی نان شود. در ضمن به این روش کار به کندی پیش می رفت و زمان زیادی را برای تهیه ی نان از تولید کننده می گرفت. در همین راستا برای اینکه سرعت پخت نان افزایش پیدا کرده و همچنین بهداشت آن بیشتر رعایت شود از دستگاه های به نام خمیر گیر رو نمایی شد.

تجهیزات صنعتی پخت نان

این دستگاه در سایز ها و اندازه های مختلف برای تولید انواع نان در نانوایی ها، رستوران ها و پیتزا پزی ها مورد استفاده قرار می گیرد. هر چقدر سایز این دستگاه بیشتر باشد حجم خمیر تولیدی بیشتر بوده و می توان نان بیشتری را تولید کرد.
به جز دستگاه خمیر گیر تجهیزات دیگری نیز برای رفع سختی ها و سرعت پایین و همچنین کم کردن ینروی کار انسانی تولید شده است. تجهیزاتی نظیر چونه گیر، خمیر پهن کن و همزن و میکسر جز تجهیزات اصلی پخت نان به شمار می رود. هر کدام از این ها برای سرعت بخشیدن به کار مورد استفاده قرار می گیرد.

شرکت ها چرا اقدام به تولید تجهیزات نان پزی می کنند؟

تجهیزات صنعتی پخت نان

با رشد و پیشرفت علم و همچنین بالا رفتن مصرف نان و افزایش جمعیت نیاز است که کارها با سرعت بیشتری انجام شود. این افزایش و سرعت بخشیدن نیازمند تولید محصولات جدید و به روز تر می باشد که با استفاده از مهندسان و هم چنین نیروی کار جوان توانسته اند تجهیزات مورد نیاز را وارد بازار کنند.
شرکت ایران فر هم اکنون در حالی اقدام به تولید تجهیزات مورد نیاز پخت نان کرده است که نیاز جامعه را می داند و همچنین با کم کردن هزینه ی خرید و افزایش کیفیت محصولات تولید شده به تولید کننده این امکان را می دهد که با خیال آسوده از این تجهیزات استفاده کند.

تجهیزات صنعتی پخت نان

نکته ی قابل تامین این است که تجهیزات مورد استفاده باید کیفیت بالایی داشته باشد به همین جهت به مصرف کننده توصیه می شود که به دنبال محصولی باشد که کیفیت بالایی داشته و می توان با زمان بیشتری از آن استفاده کرد.
شرکت ایران فر به عنوان یکی از این شرکت های تولید کننده این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که محصولات تولیدی دارای کیفیت بالایی هستند. این کیفیت را می توان از صادرات این شرکت دریافت.
در بازار خرید و فروش محصول می توان به عنوان سازنده ی محصولات و تجهیزات نان پزی از شرکت ایران فر نام برد. هم اکنون انواع دستگاه های فر صنعتی نان پزی با آرم و لوگوی ایران فر در دست فروش می باشد. کافی است که به مراکز فروش مراجعه نمایید تا از این محصولات دیدن کرده و در صورت نیاز اقدام به خرید نمایید.

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۳۵۸۵۴۵۹۷

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

لیست قیمت میکسر صنعتی قنادی درجه یک
لیست قیمت میکسر صنعتی استیل
فهرست
تماس با مشاوران