شرکت تولیدی فر دوار نان لواش رستورانی

دسته‌ها

فر دوار نان لواش هم برای نانوایی ها و هم رستورانهای سنتی کاربرد دارد. در این فرها می توان انواع نان لواش و تافتون را پخت و در اختیار مصرف کنندگان قرار داد. شرکت های تولیدی فر دوار نان لواش رستورانی بیشتر فرها را در اندازه های کوچک تولید می نماید این در حالی است که انواع فرهایی که داخل نانوایی ها وجود دارند، اندازه بزرگتری دارند. شرکت تولیدی فر دوار، از بهترین امکانات و وسایل برای تولید فرهای خود استفاده می نماید تا طول عمر بالایی داشته باشد. 

شرکت تولیدی فر دوار نان لواش رستورانی

بهترین مشخصات دستگاه فر دوار

بهترین مشخصات دستگاه فر دوار فر دوار خوب، دارای ویژگی هایی است که در اینجا به برخی از این ویژگیها می پردازیم: 

  • انتقال حرارت کم به بیرون: داخل فر دمای بسیار بالایی دارد، اما این دما نباید به بیرون از فر نفوذ پیدا کند. یکی از مزایای فر خوب این است که نباید سطح آن خیلی داغ شود و دما باید در بالا ترین حد ممکن به ۳۰ درجه سانتیگراد برسد‌. 
  • حرارت یکسان در همه جا: دمایی که داخل فر وجود دارد باید به طور یکسان در همه جا پراکنده شده باشد، زیرا اگر این طور نباشد ممکن است نان در بعضی قسمت‌ها سوخته شود و در بعضی دیگر از قسمتها خمیر باشد. فر دوار صنعتی، حرارت را به طور یکسان در همه جای فر پخش می کند. 
  • ماندگاری طولانی مدت نان: یکی از عواملی که در ماندگاری بالای نان نقش دارد، فر است. اگر نان در فر خوب حرارت دیده باشد و فر کاملاً بهداشتی باشد، نان ماندگاری بسیار بالایی پیدا می کند و زود خراب نمی شود. 
  • قابلیت تنظیم حرارت: در برخی از رستوران های شلوغ، باید نان زودتر پخته شود و به همین دلیل به دمای بالا داری در هنگام پخت نان نیاز داریم. در برخی دیگر از موارد شاید بخواهیم نان دو و یا سه دور در داخل فر دوار بچرخد و بعد آن را بیرون بیاوریم و به همین ترتیب می‌توانیم دمای فر را روی درجه ای که بخواهیم تنظیم نماییم. 

خرید انواع فر دوار نان لواش 1.5 متری

خرید انواع فر دوار نان لواش 1.5 متری انواع فر دوار اتوماتیک، در بازار موجود هستند و می توانید آنها را خریداری نمایید. فر اتوماتیک انواع مختلفی دارند و برخی از آنها فر دوار نیمه اتوماتیک هستند که تمام کار فر دوار اتوماتیک را انجام نمی‌دهند اما در برخی از موارد که نیازی به کار زیاد ندارید، می توانید از آن ها استفاده نمایید. 

فر ۱.۵ متری یکی از بهترین و پرفروش ترین فرهای دوار موجود در بازار است و به همین دلیل انواع مختلفی از آن تولید شده است که می‌توانید با کمی تحقیق مناسب‌ترین فر را متناسب با نیاز خود خریداری نمایید. 

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۳۵۸۵۴۵۹۷

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

فروش بهترین فر دوار پخت نان تافتون 2.5  متری
خرید مستقیم فر دوار نانوایی بربری
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست
تماس با مشاوران