دسته‌ها

دستگاه فر قنادی 10 دیس مستطیلی از نظر فنی چه ویژکی هایی دارد؟ صادرات انواع فرهای صنعتی تولید ایران اغلب به کدام کشورها صورت می گیرد؟ برای عرضه سودآور این محصولات به بازار رقابتی این روزها بهترین راهکارها کدامند؟ برای یافتن پاسخ این سوالات و امکان خرید ارزان انواع فر قنادی در ادامه مطلب با ما همراه شوید.

صادرات دستگاه فر قنادی 10 دیس مستطیلی

بهترین جنس بدنه دستگاه فر قنادی

بهترین جنس بدنه دستگاه فر قنادی فر قنادی به دستگاه هایی صنعتی می گویند که از آنها برای پخت انواع شیرینی، نان، کیک و کلوچه، بیسکوئیت و … استفاده می کنند. ظرفیت پخت دستگاه ها با توجه به ارتفاع و همچنین تعداد دیس های تعبیه شده در آن متفاوت است.
یکی از مدل های پرکاربرد در قنادی ها انواع دستگاه های فر 10 دیس مستطیلی شکل است. این دستگاه در دو مدل ایستاده و رومیزی تولید می شوند که ابعاد سینی آنها نیز با توجه به ظرفیت آن متفاوت خواهد بود.
بهترین جنسه بدنه انواع دستگاه فر قنادی مدل های ساخته شده از جنس استیل هستند. مقاومت بالا در برابر زنگ زدگی، خوردگی و دیگر عوامل محیطی مانند رطوبت بزرگترین مزیت آنها به شمار می روند.
اگر قصد خرید فر قنادی شیرینی پزی حرفه ای را دارید، توجه به فاکتورهای فنی آن اهمیت زیادی دارد. برخی از مهمترین آنها موارد زیر را شامل می شوند:

  • مدل فر که باید متناسب با محیط و کارگاه قنادی باشد.
  • ابعاد سینی فر و ظرفیت پخت آن
  • فاصله بین طبقات که معمولاً 9 سانتی متر است.
  • داشتن ترموستات دیجیتالی
  • قابلیت تنظیم درجه دما
  • دارا بودن سیستم ترموکوبل با شمعک

در هنگام انتخاب و سفارش این مدل دستگاه ها باید به میزان مصرف سوخت و گاز و نوع عملیات پخت آن نیز توجه کنید. بنابراین سعی کنید همواره کاتالوگ این محصولات را جهت کسب اطلاعات دقیق فنی از آنها مطالعه نمایید یا از کارشناسان فروش، اطلاعات دقیق مدل مورد نظر خود را جویا شوید.

خرید فر شیرینی پزی 10 دیس

خرید فر شیرینی پزی 10 دیس با گسترش صنعت شیرینی پزی مدرن و سنتی در نقاط شهری، نیاز به انواع فرهای صنعتی نیز بیشتر احساس می شود. از این رو کارخانجات تولیدی ارقام مختلفی از فر قنادی با درجات کیفی مختلف متناسب با نیاز کارگاه های کوچک و بزرگ قنادی عرضه می کنند.
فر قنادی گردان شیرینی پزی 10 دیس یکی از مدل های پرکاربرد در این صنعت است که می تواند ظرفیت تولید و پخت شیرینی در ساعت معینی را افزایش دهد. این محصول دارای فن مخصوص جهت گردش یکنواخت دما در فر نیز بوده که افزایش کیفیت محصول نهایی را به همراه دارد.
برای خرید فر شیرینی پزی با هدف عرضه به بازار داخلی و صادرات به کشورهایی همسایه مانند ترکیه، روسیه، افغانستان، عراق و … می توانید از طریق مشاوران فروش این مرکز، اطلاعات دقیق فنی و حرفه ای از ویژگی های تخصصی محصول و قیمت فروش آنها کسب نمایید.

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۳۵۸۵۴۵۹۷

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

فروش مستقیم فر قنادی صنعتی 32 دیس اتوماتیک
فروش بهترین فر قنادی شیرینی پزی 8 دیس
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست
تماس با مشاوران