آراد برندینگ
خانه / فر دوار نان / عرضه فر دوار ۲٫۵ متری پخت نان غیرحجیم

عرضه فر دوار ۲٫۵ متری پخت نان غیرحجیم

فر پخت نان دوار ۲٫۵ متری ساختاری جدید و عوام پسند دارد و عرضه آن، همیشه نظر ها را به سمت خود کشانده است. در واقع مشتریان اگر به دنبال یک مدل از فر های پر کاربرد با شرایط استثنایی هستند می توانند، بودجه خود را به روی خرید این محصولات اختصاص دهند.

عرضه فر دوار 2.5 متری پخت نان غیرحجیم

دلیل محبوبیت فر پخت نان دوار چیست؟

دلیل محبوبیت فر پخت نان دوار چیست؟

  1. این نمونه ها تنها با یک مشعل کار می کنند و در این زمینه همین مولد، به دو شکل گازی و گازوئیلی کار می نماید. همین مساله با واکنش مناسبی از سوی آشپزان مواجه شده است زیرا در هر دو صورت، بهترین نتایج را برایشان فراهم می سازند. 
  2. از لحاظ قیمتی با این که کارایی های بالایی دارند در مقایسه با دیگر فر ها، از هزینه های متناسب تری بهره مند هستند.
  3. این نمونه ها را اگر با فر های دو گانه سوز مورد تمایز قرار دهید با این مساله مواجه می شوید که، تولیدات دوار دیر تر به نقص فنی دچار می شوند. از این بابت می شود بر روی کارایی آن ها حسابی جداگانه باز کرد که خیلی برای افراد مصرف کننده سودمند به نظر می آید.
  4. از جهتی این وسایل را به گونه هایی طراحی می نمایند که خمیر های موجود،  در داخل یک فضای عاری از گاز های ایجاد شده قرار بگیرند. این گاز ها از سوخت های مشعل حاصل می گردند و آسیبی را به بافت و کل محتویات خمیر ها نمی زنند. پس نباید نگران از سمی شدن نان های تولیدی بود.
  5. از طرفی چون لازم است هر دو طرف نان ها به یک اندازه پخته شوند خیلی مطلوب است که، از کاربرد این وسایل استفاده به عمل آید. در واقع این ساخته حرارت را از کوره مادر وارد می کنند تا رویه خمیر ها کامل بپزد و در ادامه هر گونه مازادی از این دما ها، به حالت گردشی به زید نان ها انتقال می یابند. از این رو سطح پایینی آن ها هم یکنواخت طلایی و قابل خوردن می شود.

عواملی که ذکر شدند تنها چند مورد از بهترین ویژگی های این محصولات هستند که شاخصه های اصلی، محبوبیت آن ها شده اند.

فروش بهترین فر دوار ۲٫۵ متری

فروش بهترین فر دوار 2.5 متری

آیا در تلاش برای کسب فر پخت نان فانتزی هستید ؟ آیا از دادن پول هایی هنگفت خسته شده و می خواهید ارزان ترین اجناس را به دست آورید ؟

دیگر از لحاظ این امور ترسی نداشته و دلهره ای به خود راه ندهید زیرا با دریافت و ثبت سفارش از سوی ما، خیلی از مشکلات شما برطرف می شوند.

اطمینان کنید و بهترین فر دوار را از ما بخواهید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
محمود بهیار
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09119659363
telephone icon شماره ثابت: 02532928234
telegram icon کانال تلگرام: ovenshop@
telegram icon پاسخگویی تلگرام: behyar9363@
whatsapp icon واتس اپ: 09119659363
email icon پست الکترونیکی: company.iranfer@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش فر دوار ۱٫۵  متری پخت نان حجیم

فرها در انواع مختلفی توسط شرکت تولید می گردند. یک نوع از این دستگاه ها به صورت دوار تهیه می شوند که مخصوص پخت نان های حجیم می باشند. فروش فر دوار 1.5 متری پخت ن

پاسخی بگذارید