فروشنده بهترین دستگاه قنادی صنعتی 32 دیس

دسته‌ها

دستگاه قنادی صنعتی در فروشگا های معتبر قابل عرضه است. به این صورت که شرکت‌های تولید کننده نظیر شرکت ایران فر برای ارسال و عرضه محصولات خود در بازار، با ایجاد نمایندگی‌های معتبر و فروشگاه‌ها دستگاه‌های قنادی خود را به دست مصرف کنندگان می‌رساند.

قنادی یکی از صنعت‌های پر طرفدار است که محصولات آن مورد توجه افراد زیادی بوده و خردیاران زیادی دارد. از این رو کسانی که در این زمینه آموزش دیده‌اند اقدام به خرید دستگاه‌های صنعتی کرده و برای راه اندازی کارگاه‌های قنادی نیازمند استفاده از این محصولات و دستگاه‌ها هستند.

دستگاه قنادی صنعتی

نکات مهم خرید دستگاه قنادی صنعتی 32 دیس

وقتی که شما قصد دارید یک مکان بزرگی را برای تهیه محصولات قنادی نظیر شیرینی، کیک، کلوچه و … در نظر بگیرید باید برای پخت محصولات مورد نظر در تعداد زیاد و به صورت عمده از دستگاه‌های صنعتی بزرگی استفاده کنید. این دستگاه‌ها با توجه به تعداد دیس‌ها تقسیم بندی می‌شوند و هر چقدر تعداد دیس‌های موجود در دستگاه بیشتر باشد استفاده از آن در کارگاه‌ها و قنادی‌های بزرگ نیز بیشتر است.

دستگاه‌های 32 دیس با توجه به فناوری‌های روز، به سمت مدرنیته پیش روی کرده‌اند و هم اکنون این محصولات امکانات زیادی دارند که می‌تواند برای یک پخت عالی به کمک قنادی‌ها و تولید کنندگان محصولات قنادی و شیرینی پزی بیاید.

  • سیستم کنترل دمای اینورتر باعث شده تا دمای داخل دستگاه کنترل شود.
  • استفاده از سیستم هشدار دهنده که در صورت بروز مشکل در زمان پخت به صورت اتوماتیک خاموش می‌شود.
  • استفاده از صفحهٔ دیجیتالی تنظیم و راه اندازی سیستم
  • دارای شیشهٔ نشکن و مقاوم در برابر حرارت
  • استفاده از سینی‌های قابل حمل برای جابه جایی دیس‌ها
  • تایمر اتمام کار که در هنگام پایان پخت به صورت اتوماتیک خاموش می‌شود.

دستگاه قنادی صنعتی

خرید بهترین دستگاه قنادی صنعتی

برای خرید دستگاه‌های با کیفیت باید به دنبال یافتن شرکت معتبر باشید. شرکت‌های زیادی با برندهای متفاوتی اقدام به تولید محصولات قنادی کرده‌اند که در کنار یکدیگر در فروشگاه‌ها دیده می‌شوند. هر یک از این محصولات دارای ویژگی‌های متفاوتی هستند که باید در هنگام خرید آن را در نظر گرفت.

شرکت تولید کننده ایران فر با توجه به نیاز بازار محصولات خود را تولید می‌کند. کیفیت بالای محصولات، داشتن خدمات پس از تولید، قیمت استثنایی و ویژه، امکانات مدرن، استفاده از محصولات و مواد درجه یک برای تولید و … را می‌توان جز نکاتی دانست که باعث شده است تا تولید کنندگان و خریدارن با اطمینان بیشتری اقدام به خرید کنند.

 

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۳۵۸۵۴۵۹۷

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

ساخت دستگاه قنادی صنعتی 16 دیس
فروشنده دستگاه قنادی صنعتی 12 دیس در تهران
فهرست
تماس با مشاوران