فروشنده دستگاه قنادی صنعتی 12 دیس در تهران

دستگاه قنادی صنعتی 12 دیس به خاطر ابعاد متوسطی که دارد در کارگاه‌های کوچک نیز قابلیت استفاده دارد. استفاده از این دستگاه‌ها کمک زیادی به مراکز و تولید کنندگان محصولات قنادی کرده است. با این وجود تعداد زیادی از این محصولات در ابعاد و اندازه‌های مختلف تولید شده تا در صورت نیاز به تعداد کمتر از دستگاه‌های مناسبی استفاده کنند.

قنادی در حال حاضر به عنوان یک حرفهٔ بسیار پیچیده و بزرگ در ایران و دنیا مطرح است. مردم ایران بسیار علاقه به شیرینی جات و کیک‌ها دارند به همین جهت در خانه‌ها نیز از دستگاه‌های قنادی استفاده می‌شود. ولی این دو دستگاه یعنی دستگاه‌های خانگی و دستگاه‌های مناسب قنادی تفاوت‌هایی با یکدیگر دارد. این تفاوت‌ها با تغییر اسم آن‌ها به صورت نیمه صنعتی (خانگی) و صنعتی (برای کارگاه‌ها و قنادی‌ها) نشان داده می‌شود.

دستگاه قنادی صنعتی

انواع دستگاه قنادی صنعتی تولید شرکت ایران فر

برندهای ایرانی و خارجی در فروشگاه‌های عرضه محصولات و دستگاه‌های قنادی قرار داده شده‌اند. این دستگاه‌ها با توجه به برند هک شده بر روی آن قیمت‌های مختلفی دارند. دستگاه‌های وارداتی متاسفانه در بین خریداران قیمت بالاتری دارد ولی از نظر کیفیت در با دستگاه‌های ایرانی یکسان بوده و حتی در رده پایین‌تری قرار دارند.

شرکت ایران فر نیز محصولات خود را در این بین قرار داده و توانسته است در بین شرکت‌های ایرانی و خارجی محصولات خود را عرضه نماید. دستگاه‌های صنعتی تولید شده توسط شرکت ایران فر در اندازه‌های 8 دیس، 12 دیس، 16 دیس یا همان مینی فر، 32 دیس صنعتی ساخته شده‌اند. در واقع برای اینکه فر 36 دیس توسط این شرکت تولید شود نیازمند ثبت سفارش از طرف مشتری و تولید کننده است. تمام این محصولات با طراحی زیبا برای جذابیت محیط و همچنین کیفیت و قیمت مناسب برای راحتی و اطمینان مشتری طراحی شده است.

دستگاه قنادی صنعتی

خرید و فروش دستگاه صنعتی قنادی 12 دیس

خرید فروش محصولات قنادی در حال حاضر به صورت‌های مختلفی انجام می‌شود به این صورت که هر خریداری می‌تواند تنها با مراجعه به مراکز مربوطه اقدام به خرید نماید. در زمانی که دسترسی به شرکت‌های و فروشگاه برای تولید کنندگان قنادی دشوار باشد می‌توانند از مسیرهای دیگر مثل خرید به صورت اینترنتی نیز استفاده کنند. خرید های اینترنتی یک روش کاملاً مناسب برای دور شدن از ترافیک‌ها، اتلاف تایم برای خرید، انتخاب با دقت و حوصله برای محصولات با کیفیت و … است. بهترین روش خرید دستگاه‌های تولید شده شرکت ایران فر از طریق نمایندگی‌های مجاز در سراسر کشور است. چرا که این نمایندگی‌ها معتبر بوده و به راحتی و بدون ترس می‌توان به صورت اینترنتی از آن‌ها خرید های خود را انجام داد.

 

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۱۹۶۵۹۳۶۳

شماره تماس مشاوران           محسن بهیار : ۰۹۱۱۷۹۷۸۴۹۲

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

فروشنده بهترین دستگاه قنادی صنعتی 32 دیس
سازنده دستگاه قنادی اصفهان

دسته‌ها

فهرست
تماس با مشاوران