فروشنده دستگاه پخت نان لواش طرح جدید در سال 99

دسته‌ها

دستگاه پخت نان لواش یکی دیگر از دستگاه‌هایی است که شرکت ایران فر با فناوری نوین و استفاده از پارامترهای جدید اقدام به تولید و طراحی آن کرده است. این دستگاه تنها در ابعاد دو متر و بیست سانتی متری تولید می‌شود و به راحتی قابلیت استفاده در تمام مناطق را دارد. در بعضی از مناطق ممکن است دسترسی به گاز شهری و یا کپسول با سختی امکان پذیر باشد و یا اینکه هزینه‌ی تهیه‌ی آن کمی برای تولیدکننده دشوار باشد از این رو این دستگاه‌ها به صورت دو سخته طراحی شده‌اند که هم می‌توان از گاز شهری یا مایع برای راه اندازی آن استفاده کرد و هم اینکه در صورت وجود مشکل از گازوئیل برای فعالیت سدتگاه استفاده نمود. در ادامه مقاله جزئیات بیشتری را در رابطه با دستگاه پخت لواش بیان خواهیم کرد.

خرید دستگاه پخت نان لواش سفارشی

خرید محصول سفارشی از طریق شرکت ایران فر چگونه امکان پذیر است؟ در بعضی مواقع تولیدکننده نان نیاز دارد تا دستگاهی را خریداری نمایید که با توجه به سلیقه و نوع سفارش ائو ساخته شده است. از این رو ممکن است بخواهد محصول خود را به صورت سفارشی خریداری نماید. شرکت ایران فر جز آن دسته از شرکت‌هایی سات که این آمادگی را دارد تا محصولات خود را به صورت سفارشی نیز تولید نماید.

در واقع ابعاد و اندازه‌های دستگاه پخت نان به صورت استاندارد تعریف شده است و نمس توان تغییر زیادی در آن ایجاد نمود ولی با این حال برای نوع جنس بدنه دستگاه، استفاده از سیستم‌های نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک، تاج دستگاه و … می‌توان با شرکت تماس گرفته و یا به صورت حضوری مراجعه کرد و سفارشات خود را برای دستگاه مورد نظر خود با قسمت تولید مطرح نمود. استفاده از سیستم‌های اینورتر، بدنه استیل و یا گالوانیزه، سیستم پی آل سی ، تاج دستگاه و … جز مواردی است که می‌توان برای دستگاه خود به صورت مجزا سفارش داد.

تحویل دستگاه پخت نان در محل تعیین شده

از اقدامات دیگری که توسط شرکت ایران فر برای خریداران در نظر گرفته شده است ازسال محصول به آدرس تعیین شده است. در صورتی که خریدار به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت کرده باشد می‌تواند از این امکان استفاده کرده و محصول خود را بدون هیچ گونه مراجعه حضوری به شرکت و یا نمایندگی محصول در محل تحویل بگیرد. همین امر باعث شده است تا خرید اینترنتی رشد بالایی داشته و افراد زیادی برای صرفه جویی در تایم و زمان خود برای خرید از طریق فروشگاه اینترنتی اقدام کنند.

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۳۵۸۵۴۵۹۷

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

تولید کننده دستگاه پخت نان لواش درجه 1 در سال 99
ساخت دستگاه قنادی صنعتی 16 دیس
فهرست
تماس با مشاوران