دسته‌ها

تجهیزات قنادی جز لوازم مورد استفاده در صنعت قنادی می باشد که با کمک آن ها کیک ها و شیرینی ها آماده و در اختیار مصرف کننده قرار می گیرند. قنادی که یکی از صنایع بسیار مهم در دنیا محسوب می شود، هم اکنون باعث اشتغال افراد زیادی شده است که با کمک و آموزش های آن توانسته اند برای خود کسب و کاری راه اندازی نمایند.
در این بین مراکز فروش نیز با توجه به نیاز بازار محصولات مورد نیاز این صنعت را پشتیبانی کرده و به صورت عمده اقدام به خرید و فروش می نمایند. این محصولات در انواع برندهای مختلف در بازار توزیع می شود. هم اکنون برندهای خارجی در کنار برندهای ایرانی که ساخت داخل هستند قرار دارد و هر کدام نسبت به کارایی خود مشتریان و خریدارانی را به خود جلب کرده است.

تجهیزات قنادی

محصولاتی نظیر فر قنادی، خمیرگیر، میکسر، یخچال و غیره جز تجهیزات قنادی به حساب می آیند که از اصلی ترین تجهیزات می توان به فر قنادی اشاره کرد. چرا که بعد از آماده سازی نیاز است که با یک دستگاه با کیفیت محصولات را پخت نموده و به دست مشتری برسانند.

تجهیزات قنادی چه کاربردی دارند؟

از انواع تجهیزات قنادی می توان به خمیرگیر، میکسر وفر اشاره کرد. این محصولات به عنوان پرکاربردترین وسایل در صنعت قنادی مورد استفاده قرار می گیرد. هر کدام از آن ها دارای ویژگی های خاص و مورد استفاده در موارد خاص می باشند.

تجهیزات قنادی

از میکسر برای مخلوط کردن مواد استفاده می کنند. این دستگاه مواد جامد و مایع را با یکدیگر مخلوط کرده تا مواد لازم آماده شود و از آن در تولید استفاده نمایند. این دستگاه دارای اندازه های مختلفی است. هر چه سایز دستگاه میکسر بزرگتر باشد مقدار موادی که مخلوط می شود از حجم بیشتری برخوردار است.
خمیرگیر به عنوان یکی دیگر از تجهیزات قنادی به حساب می آید که برای مخلوط کردن آب و آرد مورد استفاده قرار می گیرد. هم اکنون این دستگاه در اندازه های مختلف برای حجم های متفاوت تولید شده است که از آن برای به دست آوردن خمیر استفاده نمایند.

تجهیزات قنادی

برای اینکه مواد آماده شده کیک ها و شیرینی جات، بیسکویت ها و کلوچه ها و هم چنین نان های حجیم و نیمه حجیم پخت شوند باید از دستگاه های فر قنادی استفاده کرد. این دستگاه ها با توجه به نوع پخت، حجم مورد نیاز و مواردی از این قبیل مورد استفاده قرار می گیرد.
تجهیزات نام برده جز پر مصرف ترین تجهیزات می باشد. در ضمن استفاده از یخچال شاید در نظر اول زیاد مهم به نظر نیاید ولی باید گفت که این وسیله در ماندگاری بالاتر مواد مصرفی و تولید شده کمک زیادی می کند که حتما باید در قنادی ها وجود داشته باشد.

قیمت عمده تجهیزات قنادی

تجهیزات قنادی

تجهیزات قنادی که به صورت عمده به فروش می رسد از قیمت مناسب تری برخوردار است. در مورد خرید این محصولات با تعداد بالا می توان به شرکت های تولیدکننده این محصولات مراجعه کرد.
هم اکنون شرکت های زیادی هستند که در حال حاضر توانایی تولید این تجهیزات را بر عهده دارند. این شرکت ها با واردات مواد اولیه توانسته اند دستگاه های مورد نیاز قنادی را تولید نمایند.
شرکت ایران فر نیز به عنوان یک شرکت تولیدکننده و عرضه کننده ی تجهیزات قنادی می باشد. این شرکت توانایی تولید با تعداد انبوه را دارد. به همین خاطر یکی از شرکت هایی می باشد که می توان برای خرید به آن مراجعه نمود.

تجهیزات قنادی

شرکت ایران فر با توجه به کیفیت بالای محصولات ارائه شده توانسته است رتبه ی خوبی در این صنعت به دست آورد. این تجهیزات با کیفیت بالا و با کمک گرفتن از مهندسان و طراحان مورد اعتماد و دوره دیده تولید شده است. هم اکنون شرکت ایران فر روش های مختلفی را برای خرید محصولات خود برای مصرف کنندگان در نظر گرفته است.
یکی از روش های خرید که می تواند هزینه های اضافی و رفت و آمد را کم کند،استفاده کردن از سایت های فروشگاهی می باشد. این سایت ها با قرار دادن قیمت آنلاین تجهیزات می تواند باعث دیده شدن توسط مشتری شود. در صورتی که محصول مورد نظر از طرف خریدار انتخاب شد به صورت غیر حضوری ثبت سفارش می کند تا در اولین فرصت برای او ارسال شود.

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۳۵۸۵۴۵۹۷

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

قیمت عمده خمیرگیر 120 کیلویی استیل اصفهان
لیست تجهیزات قنادی در تهران
فهرست
تماس با مشاوران