دسته‌ها

به جرات می توان گفت که در ایران انواع شیرینی جات و کیک ها به صورت حرفه ای پخت می شود. چرا که مردم ایران دوست دار این محصولات هستند. برای تهیه ی شیرینی جات، کیک ها، انواع کلوچه و بیسکویت هم اکنون قنادی ها و کار گاه های زیادی مشغول فعالیت هستند.
در ایران یکی از بزرگترین صنایع را، صنعت قنادی و شیرینی پزی دارد. به همین جهت محصولات و لوازم مورد نیاز این صنعت در حال رشد و توسعه می باشد و شرکت های ایرانی اقدام به طراحی و تولید محصولات مورد نیاز برای این صنعت کرده اند.

فروش تجهیزات کامل

هم اکنون تجهیزات کامل برای تهیه ی انواع شیرینی جات و کیک ها در بازار های ایرانی وجود دارد که به صورت کاملا بومی تولید شده اند. این تجهیزات از کیفیت بالایی بهره مند هستند و همچنین قیمت های تمام شده ی آن ها نسبت به تجهیزات خارجی بسیار پایین تر بوده و می تواند در کاهش هزینه ها به مصرف کننده کمک زیادی کند.
شرکت های ایرانی با استفاده از نمایندگی های مجاز قادر هستند که اجناس استاندارد خود را وارد بازار رقابت کنند. قبل از اینکه این تجهیزات وارد بازار شود توسط سازمان ها و مراکز مربوطه کیفیت آن ها بررسی شده و سپس بعد از تایید وارد بازار می شوند.

فروش تجهیزات کامل

آشنایی با تجهیزات قنادی

همان گونه که بیان شد برای تهیه ی انواع کیک، شیرینی، بیسکویت و کلوچه نیاز است که کارگاه های شیرینی پزی و قنادی شروع به کار کنند. برای این که بتوانند کار خود را به درستی و با کیفیت بهتر انجام دهند نیازمند داشتن تجهیزات مورد نیاز و با کیفیت هستند.
این تجهیزات کمک می کند تا تولید کنند گان به صورت حرفه ای و کاملا استاندارد محصولات خود را تولید کرده و به دست مصرف کننده برسانند.

فروش تجهیزات کامل

این تجهیزات که در ادامه تعدادی از آن ها را بیان می کنیم به تولید کننده در سرعت بخشیدن به تولید و همچنین بالا بردن کیفیت تولید کمک می کند.
ابزارهای زیادی در این بخش وجود دارد که صحبت از تمامی آن ها در این مقاله نمی گنجد فقط تعدادی از مهمترین تجهیزات را معرفی می کنیم تا شما با آن آشنا شوید:
• فر قنادی: یکی از اصلی ترین تجهیزات قنادی به شمار می رود که برای پخت کیک و شیرینی و غیره به کار برده می شود.
• دستگاه خمیر گیر: کاربرد این دستگاه در مخلوط کردن و ورز دادن خمیر می باشد و می تواند برای تهیه ی خمیری مرغوب به تولید کننده کمک کند.

فروش تجهیزات کامل

• همزن: زمانی که نیاز نیست از دستگاه خمیرگیر استفاده کرده و یا قصد دارید مخلوطی را به دست آورید می توانید از همزن استفاده کنید.
• قالب: برای شکل دهی به خمیر و شیرینی ها و کیک ها از قالب استفاده می کنند.
• یخچال: شاید با خود بیندیشید که این وسیله زیاد در قنادی اهمیت ندارد ولی باید گفت که یخچال جز مهم ترین تجهیزات به حساب می آید چرا که برای سالم نگه داشتن مواد اولیه از آن استفاده می شود.
• میکسر: از میکسر در مخلوط کردن مواد جامد و مایع استفاده می شود.
• داغ زن: نوعی از همزن ،که به گیربکس و دور پایین مجهز می باشد.

برای راه اندازی قنادی چقدر هزینه لازم است؟

فروش تجهیزات کامل

قیمت گذرای بر روی راه اندازی کارگاه های قنادی کار دشواری است. چرا که قیمت ها در حال تغییر هستند و نوسان قیمت وجود دارد. ولی با این حال اگر قصد دارید که کارگاه های تولیدی راه اندازی کنید باید قبل از هر چیز اقدام به خرید تجهیزات مورد نیاز کنید.
این تجهیزات ساخت داخل هستند و در شرکت های ایرانی تولید می شوند ولی به خاطر این که برای مواد اولیه نیاز دارند که این مواد را از خارج از کشور تهیه کنند، به همین خاطر قیمت ارز بر روی آن تاثیر گذار است و نیم توان قیمت گذاری ثابتی بر روی آن ها انجام داد.

فروش تجهیزات کامل

اگر توانایی هزینه های بالا را ندارید و قادر نیستید که تجهیزات مورد نیاز خط تولید را فراهم کنید بهتر است در اول راه به صورت خانگی کار خود را آغاز کنید. چرا که در این صورت قیمت تمام شده برای شما بسیار پایین خواهد بود.

فروش کامل تجهیزات خط تولید قنادی

تجهیزات قنادی در شرکت های ایرانی در حال تولید است. یکی از این شرکت ها، شرکت ایران فر می باشد که محصولات خود را در این زمینه به فروش می رساند.

فروش تجهیزات کامل

شرکت ایران فر، جز شرکت های تولید کننده تجهیزات قنادی می باشد که تمام تجهیزات خط تولید را می توانید بدون هیچ مشکلی از این شرکت خریداری کنید.
این شرکت محصولات خود را با کیفیت بالا عرضه می کند و به همین خاطر مشتریان خاص خود را داشته و این اطمینان را به خریدار می دهد که خدمات پس از فروش خوبی را برای این محصولات در اختیار آن ها قرار دهد.

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۳۵۸۵۴۵۹۷

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

صادرات دستگاه فر صنعتی قنادی 16 دیس
سازنده دستگاه جانبی خط تولید قنادی
فهرست
تماس با مشاوران