دسته‌ها

خمیر گیر 120 کیلویی استیل، در قنادی و نانوایی ها مورد استفاده قرار می گیرد. از این دستگاه برای خمیر کردن 80 کیلو آرد استفاده می شود و قادر است آن را به 120 کیلو خمیر تبدیل کند. با این کار می تواند سرعت تولید نان را افزایش داده و کمک کند تا کارها با سرعت بیشتری انجام شود.
در زمان های گذشته که دستگاه خمیر گیری وجود نداشت، مردم برای اینکه بتوانند خمیر مورد نیاز را تهیه کنند با دست اقدام به تهیه ی آن می کردند. این کار زمان زیادی را می گرفت. و گاهی ممکن بود که با زمان زیادی که صرف این کار می شود بهداشت آن نیز در معرض خطر باشد. ولی اکنون با استفاده از خمیر گیر سرعت افزایش یافته و بهداشت آن نیز رعایت می شود.

خمیرگیر 120 کیلویی استیل

جنس خمیر گیر از استیل می باشد. به این خاطر که از زنگ زدگی آن جلوگیری شود. از این دستگاه می توان در قنادی ها، فست فودها و همچنین به صورت خانگی نیز استفاده کرد. به کار بردن استیل در ساخت این محصول کمک می کند که شستشوی این دستگاه آسان تر شود و باعث بالا رفتن کیفیت محصول شود.

آشنایی با انواع خمیرگیر

در تولید خمیر گیر انواع مختلفی تهیه شده است. هر کدام از این خمیرگیر ها مربوط به موارد مختلفی می باشد. هر کدام توانایی تولید خمیر به اندازه ی ظرفیت خود را دارد. این خمیرگیر ها در شرکت های ایرانی تولید می شود. این تولیدات با کیفیت بوده و می توان با قیمت های مناسب آن را تهیه کرد.

خمیرگیر 120 کیلویی استیل

خمیرگیر ها با توجه به نوع مصرف و مقدار خمیر مورد نیاز در دست ساخت هستند. به طوری که هر کدام از آن ها مقدار ثابت شده ای خمیر را تهیه می کنند.
خمیر های تولید شده در پیتزا فروشی ها، قنادی ها، نانوایی ها مورد استفاده قرار می گیرد. برای اینکه خمیر با توجه به موارد مورد نیاز خود تهیه شود از خمیر گیرهایی با ظرفیت های مشخص استفاده می شود. این خمیرگیر ها می تواند به مصرف کننده کمک کند تا خمیر به اندازه تهیه کند.
اندازه ای که برای خمیرگیرها تعریف شده است عبارتند از: 5، 8،15،40،60،80،120،180 و 220 کیلویی می باشد. برای همین در هنگام خرید باید دقت لازم را در مورد دستگاه مورد نظر داشت و مشخص نمود که چه نوع دستگاهی مورد استفاده می باشد.

خمیرگیر 120 کیلویی استیل

قیمت گذاری انواع خمیر گیر

خمیر گیرها همان گونه که در ابعاد و سایز ها تفاوت دارند در قیمت گذاری نیز بین آن ها تفاوت وجود دارد.
موارد ی که باعث تاثیر در قیمت گذاری می شود،می توان به نکات زیر اشاره کرد:
– گنجایش و ظرفیت مخزن خمیر گیر
– اندازه و ابعاد آن

خمیرگیر 120 کیلویی استیل

– وزن دستگاه که به صورت تقریبی بیان می شود.
– مقدار عمقی که دیگ دارد.
– برق مصرفی و مقدار آن
– قدرت و توان موتور به کار رفته در آن
– مدل و برند تولید شده
– جنس تشکیل دهنده ی بدنه آن
تمام این ها می تواند در نوع خمیرگیر و قیمت گذاری آن تاثیر داشته باشد. به همین جهت است که باید در هنگام خرید تمام موارد را در نظر داشت.

خمیرگیر 120 کیلویی استیل

چگونه می توان خمیرگیر را خریداری کرد؟

اگر شما جز خریداران و مصرف کنندگان دستگاه خمیرگیر هستید شاید به دنبال راهی برای خرید آسان و تضمینی آن باشید که برای شما دردسر کمتری داشته باشد.
همان گونه که می دانید شرکت ایران فر به عنوان یک شرکت تولید کننده تجهیزات قنادی و نان پزی در کشور مطرح است. کیفیت تجهیزات آن بسیار بالا بوده و طول عمری طولانی دارند. در کنار این مزیت قیمت های پیشنهاد شده برای دستگاه ها بسیار پایین می باشد به طوریکه به راحتی هر خریداری می توان از آن استفاده کند.

خمیرگیر 120 کیلویی استیل

برای خرید این محصول می توان به چند روش اقدام کرد. این روش ها به صورت زیر بیان می شود:
• خرید از فروشگاه ها و مراکز مجاز و نمایندگی هایی که در تمام نقاط کشور وجود دارد می توان اقدام به خرید نمود.
• استفاده از خرید در شرکت سازنده که می تواند در قیمت خرید نیز تاثیر داشته باشد چرا که باعث حذف واسطه ها می شود.
• خرید به صورت آنلاین و ثبت سفارش از طریق اینترنت که این امر برای راحتی خریدار در نظر گرفته شده است. فقط با ثبت یک سفارش می توان محصول مورد نظر خود را در درب محل مورد نظر دریافت کرد.

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۳۵۸۵۴۵۹۷

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

تولید کننده انواع تجهیزات قنادی و نان پزی
لیست قیمت میکسر صنعتی قنادی درجه یک
فهرست
تماس با مشاوران