دسته‌ها

خمیرگیر 180 کیلویی استیل، به عنوان یکی از اصلی ترین تجهیزات در قنادی و نان پزی مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه به خاطر اینکه وزن بالایی دارد می تواند به صورت ایستایی و زمینی نیز از آن استفاده کرد.
[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]از خمیر گیر برای مخلوط کردن خمیر مورد نیاز در قنادی ها و نان پزی ها استفاده می شود.[/box]قبل از اینکه خمیر گیر وارد بازار کار شود خمیر مورد نیاز با استفاده از دست و یا همزن به دست می آمد که زمان زیادی را صرف آن می شد. هم اکنون با استفاده از دستگاه خمیر گیر به راحتی می توان خمیر مورد نیاز را با سرعت بیشتری تهیه کرد.

خمیرگیر 180 کیلویی استیل

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]خمیرگیر صنعتی با بدنه ی استیل و پاتیل استیل ساخته شده است.[/box] استیل مورد تایید وزارت بهداشت می باشد و کمک می کند تا خمیر به دستگاه و پاتیل آن نچسبد به همین خاطر می تواند در رعایت بهداشت موثر باشد.
بعد از اینکه خرید خود را انجام دادید می توانید با استفاده از بروشورهای داخل دستگاه اقدام به راه اندازی دستگاه کرده و کار با آن را به راحتی انجام دهید ولی برای اینکه از خدمات پس از فروش دستگاه استفاده کنید بهتر است که از متخصصین شرکت مورد نظر برای راه اندازی استفاده کنید.

شناخت دستگاه خمیر گیر 180 کیلویی

خمیرگیر 180 کیلویی استیل

دستگاه های خمیرگیر در ابعاد مختلف تولید می شوند که می توان در اندازه های 5 کیلویی تا 180 کیلویی از آن ها استفاده کرد. با توجه به شرایط، موقعیت مکانی و مقدار خمیر مورد نیاز از این دستگاه ها استفاده می کنند.
از خمیر گیر 180 کیلویی بیشتر در نانوایی ها و قنادی های بزرگ که محصولی با حجم بالا تولید می شود استفاده می کنند. برای تولید 180 کیلو خمیر باید از 120 کیلو آرد استفاده شود. برای اینکه خمیر به اطراف دستگاه نچسبد و یا اینکه پاتیلی که درون آن برای چرخاندن و خمیر کردن آرد مورد استفاده قرار می گیرد خمیری روی آن باقی نماند از بدنه استیل یا فلزی استفاده می کنند.

خمیرگیر 180 کیلویی استیل

خمیرگیرهایی با حجم کوچکتر را نیز می توان به صورت خانگی استفاده کرد. این دستگاه می تواند به مدت 15 تا 20 دقیقه یک خمیر یک دست و خوبی را تهیه کرده تا مورد استفاده مصرف کننده قرار بگیرد. استفاده از استیل در طراحی این دستگاه، برای این است که از زنگ زدی داخل آن جلوگیری شود. در ضمن به خاطر مقاوم بودن این دستگاه و تولید خاص و با کیفیت آن عمر طولانی برای دستگاه یک آیتم خوب به حساب می آید.

خمیرگیر 180 کیلویی استیل

ابعاد دستگاه خمیر گیر 180 کیلویی

[toggle title=”ابعاد خمیرگیر 180 کیلویی” state=”open”]• طول این دستگاه به 145 سانتی متر می رسد. • ارتفاع دستگاه خمیر گیر 114 سانتی متر است. • به صورت تقریبی وزنی حدود 250 کیلوگرم برای آن در نظر گرفته شده است. • دهنه ی دیگ 95 سانتی متر و عمق آن حدود 43 سانتی متر است.[/toggle]

خمیرگیر 180 کیلویی استیل

قیمت خمیرگیر صنعتی چگونه است؟

خمیرگیر جز تجهیزات مهم در صنعت نان پزی و قنادی به شمار می رود. این دستگاه به همراه محصولات دیگری که در شرکت ها تولید می شود مورد استفاده این صنعت قرار می گیرد. هر کدام از این دستگاه ها با توجه به وزن، سایز، و موارد دیگر ظاهری از قیمت مختلفی برخوردار هستند.
در بعضی موارد ممکن است دو دستگاه با یک سایز و اندازه، دارای قیمت های مختلفی باشند. در این جا لازم است که بیان کنیم کیفیت، قدرت موتور و همچنین جنس بدنه تاثیر زیادی در قیمت گذاری دارد.

خمیرگیر 180 کیلویی استیل

برای اینکه بتوانید این تجهیزات را خریداری کنید و قیمت کمتری برای شما در نظر گرفته شود بهتر است با استفاده از سایت ها و به صورت آنلاین خرید خود را انجام دهید و یا اینکه در صورت امکان به شرکت مورد نظر مراجعه کنید. در این صورت قیمت واسطه ها از بین می رود و قیمتی که برای خرید پرداخت می کنید کمتر از قیمت فروشگاه ها می باشد.
در صورتی که خرید خود را از طریق فروشگاه ها و نمایندگی های فروش انجام می دهید سعی کنید کالایی را خریداری نمایید که خدمات پس از فروش داشته باشد و از لوگو و برند محصول بر روی آن استفاده شده باشد. کیفیت خوب محصول بسیار اهمیت بالایی دارد. بخاطر قیمت سعی نکنید محصول بی کیفیتی را خریداری نمایید.

خمیرگیر 180 کیلویی استیل

محصولات شرکت ایران فر

ایران فر به عنوان یک شرکت تولید کننده وصادر کننده در عرصه ی محصولات صنعتی می تواند انواع سفارشات شما را تولید کرده و در اسرع وقت تحویل شما دهد.
این شرکت هم اکنون دستگاه هایی نظیر انواع فر قنادی صنعتی، فر قنادی نیمه صنعتی، دستگاه پخت نان دوار، دستگاه پخت نان تونلی، تجهیزات قنادی، تجهیزات نان پزی و … را تولید کرده و به بازار خرید و فروش عرضه نماید.
[box type=”warning” align=”aligncenter” class=”” width=””]در صورت نیاز به ارتباط با شرکت ایران فر با روش هایی که بیان شده است تماس بگیرید.[/box]

 

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۳۵۸۵۴۵۹۷

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

فروش دستگاه نیمه صنعتی 6 سینی در سال جدید
دستگاه شیرینی پزی نیمه صنعتی خانگی
فهرست
تماس با مشاوران