دسته‌ها

با افزایش جمعیت و نیاز بیشتر به نان دیگر تنورهای سنتی جواب گوی نیاز جامعه به این فرآورده آردی نبوده و استفاده از تنور سنتی دیگر صرفه اقتصادی ندارد. با توسعه تکنولوژی دستگاه های مخصوص پخت نان هم وارد صنعت پخت نان شده و در انواع مختلف اتوماتیک و نیمه اتوماتیک به بازار بازار عرضه شده اند. خصوصیات بهترین دستگاه تونلی پخت نان  5.5 متری چیست و از کجا می توان آن را تهیه نمود؟

فروش دستگاه تونلی پخت نان بربری 5.5 متری

بهترین دستگاه تونلی پخت نان تمام اتوماتیک

بهترین دستگاه تونلی پخت نان تمام اتوماتیک

بهترین دستگاه های پخت نان تمام اتوماتیک به صورت تونلی می باشند و امروزه استفاده از دستگاه های دوار نیمه اتوماتیک رواج کمتری دارد.

این دستگاه ها در اندازه های مختلف به وسیله کارخانه های صنعتی به بازار عرضه می شوند. از مزیت های بهترین دستگاه پخت نان تونلی این است که طبخ نان با استفاده از حرارت کاملا غیر مستقیم انجام می گیرد.

شکل هندسی دستگاه به صورتی است که فضای بسیار کمی را اشغال می کند. دستگاه های تمام اتوماتیک دارای اینورتر و حرارت سنج می‌باشند و همچنین امکان تنظیم میزان سرعت حرکت نوار و دمای تونل به راحتی فراهم می باشد.

در این دستگاه‌ها از سبدهای استیل که بر روی بدنه دستگاه نصب شده‌اند برای جمع آوری نان های پخته شده استفاده می شود. در بهترین انواع این دستگاه ها از یک یا چند فن خنک کننده برای کاهش میزان رطوبت و گرمای نان استفاده می شود. 

این دستگاه ها دارای نوارهای  سیمی گالوانیزه هستند که در مقابل رطوبت و حرارت مقاومت بسیار بالایی دارند و تغییر شکل نمی دهند. 

دستگاه پخت نان 5.5 متری باعث می شود که بر خلاف دستگاه های تونلی کوچک تر میزان رطوبت نان به حداقل کاهش یابد. 

در ابتدای این دستگاه های تمام اتوماتیک از یک دستگاه شاطر اتوماتیک مجهز به اینورتر استفاده شده است که خمیر را به صورت پهن شده بر روی  سطح پخت انتقال می دهد.

در دستگاه تونلی اتوماتیک از وسیله‌ای به نام PLC برای کنترل سیستم های الکترونیکی استفاده می شود و کاربر می‌تواند با استفاده از صفحه کلید لمسی تنظیمات مربوط به زمان روشن و خاموش شدن دستگاه، سرعت موتور، تایمر، زمان پخت و دما را انجام دهد.

خرید مستقیم دستگاه پخت نان لواش 5.5 متری

خرید مستقیم دستگاه پخت نان لواش 5.5 متری چنانچه در زمینه پخت نان فعالیت دارید و یا به صادرات دستگاه های پخت نان به کشورهای همسایه مشغول هستید دستگاه پخت نان بربری را می توانید به طور مستقیم و بدون واسطه تهیه کنید.

برای خرید مستقیم دستگاه پخت نان لواش 5.5 متری می توانید با کارشناس فروش ما ارتباط برقرار نموده و سفارش خود را اعلام نمایید.

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۳۵۸۵۴۵۹۷

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

قیمت خرید فر قنادی گردان 12 دیس
فروشنده فر پخت نان دوار 3 متری ایرانی
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست
تماس با مشاوران