دسته‌ها

دستگاه ای نیمه صنعتی به عنوان یکی از دستگاه های قنادی پر کاربرد مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه به دلیل کوچکی و اینکه جای کمتری را اشغال می کند طرفداران زیادی دارد.
فروش این محصول به صورت های مختلف قابل انجام است. هم اکنون فروشگاه و مراکز فروش و نمایندگی های مجاز این محصول را با برندهای معتبر به فروش می رسانند.
هم اکنون یکی از برندهای مطرح در بازار، شرکت ایران فر می باشد.. این شرکت با رشد در این صنعت، توانسته است محصولات خود را در بازارهای ایرانی و خارجی به فروش برساند و به عنوان یک شرکت مورد اطمینان شناخته شود.

دستگاه نیمه صنعتی قنادی

شرکت ایران فر با استفاده از سایت و به صورت ثبت سفارش آنلاین نیز قادر است محصولات مورد نیاز مصرف کننده را تامین کند. در صورت نیاز مصرف کننده می تواند با مراجعه حضوری به شرکت اقدام به خرید نماید.

کانوکشن چیست و چه مزیت هایی دارد؟

یک فن و سیستم تهویه در داخل فر ها وجود دارد که به آن کانوکشن می گویند. کار این سیستم پخش دمای گرم در کل دستگاه می باشد که کمک می کند پخت بهتری انجام شود.
این سیستم دارای مزیت هایی می باشد که در ادامه به ذکر آن می پردازیم:

دستگاه نیمه صنعتی قنادی

1. مواد غذایی با سرعت بیشتری پخته می شوند.
2. پخت انجام شده به صورت یکسان بوده و یک دست می باشد.
3. کمک به برشته شدن مواد غذایی با سرعت بیشتر
4. کمک به کم شدن مصرف برق

دستگاه نیمه صنعتی 8 دیس

دستگاه های نیمه صنعتی که هم اکنون به صورت ساده و کانوکشن در حال تولید هستند می توانند در پخت انواع مواد غذایی نظیر کیک ها، شیرینی ها، کلوچه و همچنین انواع بیسکویت کمک کنند. افراد زیادی هم اکنون از این دستگاه ها استفاده می کنند.

دستگاه نیمه صنعتی قنادی

وقتی که استفاده از این دستگاه های صنعتی به اوج خود رسید افرادی به دنبال استفاده از این دستگاه برای مصارف خانگی برآمدند. به خاطر اینکه فر های صنعتی ابعاد بزرگتری داشتند و قابلیت استفاده از آن ها در خانه و محل های کوچک مقدور نبود تولید کنندگان و شرکت ها، بعد از طراحی اقدام به تولید دستگاه های نیمه صنعتی کردند.
این دستگاه به صورت 4 دیس، 6 دیس و 8 دیس تولید شده است. هر کدام از آنها، دارای اندازه ی متفاوتی می باشد. که به راحتی می تواند در محل های کوچکتر جای بگیرد.

دستگاه نیمه صنعتی قنادی

مشخصات فنی دستگاه نیمه صنعتی قنادی 8 دیس

از مشخصات فنی دستگاه نیمه صنعتی 8 دیس کانوکشن می توان به موارد زیر اشاره کرد:
– 80 سانتی متر طول آن می باشد.
– عرض دستگاه حدود 85 سانتی متر است.
– ارتفاعی که برای این دستگاه در نظر گرفته شده است 110 سانتی متر می باشد.
– به صورت تقریبی می توان گفت که وزنی حدود 100 کیلو گرم دارد.

دستگاه نیمه صنعتی قنادی
– دارا بودن ریه استیل نسوز
– مخزن درونی این دستگاه از گالوانیزه می باشد.
– فاصله ی ما بین سینی های دستگاه 10 سانتی متر است.
– کنترل دمای دیجیتال موجود تا 230 درجه سانتی گراد و حداکثر دمایی که می توان در آن مشاهده کرد 260 درجه می باشد.
– حرارتی که در این دستگاه ها به مواد غذایی وارد می شود به صورت مستقیم است.

دستگاه نیمه صنعتی قنادی

فروش دستگاه نیمه صنعتی قنادی 8 دیس کانوکشن

دستگاه های نیمه صنعتی کانوکشن که به عنوان یک نیاز اصلی در خانه های ایرانی مورد استفاده قرار می گیرد به خانم های خانه دار و افرادی که می خواهند به عنوان فعالیت کاری از مکان های کوچکتر کار شیرینی پزی و قنادی را شروع کنند این امکان را می دهد که با استفاده از این دستگاه اقدام به فعالیت کنند.
دستگاه های نیمه صنعتی را می توان در روی کابینت ها و حتی روی میز و در محیط های تعیین شده قرار دهند. این دستگاه توسط شرکت ایران فر هم اکنون وارد بازار عرضه و تقاضا شده است.

دستگاه نیمه صنعتی قنادی

خریدارانی که نیازمند استفاده از این دستگاه هستند و کیفیت برای آن ها در درجه اول قرار دارد می توانند از محصولات این شرکت خریداری کنند.
هم اکنون شرکت ایران فر به عنوان صادر کننده دستگاه های صنعتی و نیمه صنعتی در کشور مطرح است. کسب این رتبه به خاطر داشتن کیفیت بالای محصولات بوده و به عنوان یک تولید کننده ی این محصولات استانداردهای کلی و جهانی را رعایت کرده است.
محصولاتی که در این شرکت تولید می شود با برچسب های وزارت بهداشت و همچنین تست توسط افراد متخصص می باشد. کیفیت حرف اول را در تولید این محصولات می زند. با اطمینان خرید کنید.

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۳۵۸۵۴۵۹۷

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

سازنده دستگاه جانبی خط تولید قنادی
فروش دستگاه فر صنعتی چونه گیر نان بربری
فهرست
تماس با مشاوران