دسته‌ها

از دستگاه نیمه صنعتی 6 دیس چه استفاده‌ای می‌شود؟ چرا به دستگاه نیمه صنعتی 6 دیس دستگاه خانگی می گویند؟ برای جوابدهی به این سؤال نیاز به تحقیقات خاص و یا همچنین اطلاعات خاصی نیست. چرا که با بالا رفتن صنعت قنادی و همچنین افرادی که در این شغل به دنبال کسب درآمد هستند بالا رفته است در این صورت گاهی افرادی با دانش و همچنین آموزشهای لازم نمی‌توانند به صورت حرفه‌ای و در کارگاه‌های بزرگ پخت شیرینی جات را انجام بدهند.
به همین خاطر در محل‌ها و کارگاه‌های کوچک شروع به پخت انواع شیرینی جات می‌کنند.  در این مکان‌ها استفاده از دستگاه‌های صنعتی بسیار دشوار است چرا که این دستگاه‌ها جای زیادی را اشغال می‌کنند و همچنین وزن زیادی دارند و به راحتی قابل جابجایی نیستند.

دستگاه نیمه صنعتی 6 دیس

دستگاه‌های نیمه صنعتی نیز به مانند دستگاه های صنعتی عمل می‌کنند و سیستم مدرن و به روز آنها به صورت مشترک است ولی با توجه به اینکه این دو نوع در ابعاد و اندازه‌های مختلف هستند که تفاوت‌های کوچکی نیز بین آنها وجود دارد در این مقاله سعی می‌کنیم در رابطه با دستگاه‌های نیمه صنعتی ۶ دیس اطلاعاتی را برای شما که تازه قصد ورود به صنعت قنادی را دارید بیان کنیم تا آخر مقاله با ما همراه باشید.

 تاج مورد استفاده دستگاه نیمه صنعتی 6 دیس

دستگاه نیمه صنعتی 6 دیس

دستگاه‌های نیمه صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرند باید طراحی ظاهری آنها نیز زیبا و جذاب باشد.  به دلیل اینکه دستگاه‌های نیمه صنعتی و یا صنعتی ظاهر زیبایی داشته باشند از تاج برای آنها استفاده می‌کنند. این تاج‌ها با توجه به نوع سلیقه و انتخاب هر شخص و مصرف کننده می‌تواند متغیر باشد.
شرکت‌های تولید کننده این اجازه را به مصرف‌کننده دادند که در رابطه با نوع تاج دستگاه های قنادی سفارش خود را مطرح کرده تا با توجه به آن تاج را بر روی دستگاه نصب کند. از انواع تاج‌هایی که بر روی دستگاه‌های نیمه صنعتی قابل استفاده است می‌توان به تاج هلالی تاج منحنی و تاج تخت اشاره کرد.

دستگاه نیمه صنعتی 6 دیس

تاج یکی از مواردی است که در نمای دستگاه‌ها به کار می‌رود و موارد دیگری نیز تجهیزات و یا سیستم‌های اصلی دستگاه‌های نیمه صنعتی هستند. نیز بر روی دستگاه نیمه صنعتی تعبیه شده‌اند مثل پنل مدیریت دیجیتالی که پنل مدیریتی برای کنترل پخت و همچنین استفاده درست از دکمه‌های تعبیه شده بر روی آن طراحی شده است پنل دیجیتالی به وسیله برق کار خود را شروع می‌کند یعنی اگر دستگاه به برق متصل نباشد نمی‌توان از پنل دیجیتالی استفاده کرد.
شاید سوال شما نیز باشد که بر روی پنل دیجیتالی دستگاه نیمه صنعتی چه دکمه‌هایی قرار دارد که بر روی دستگاه قرار گرفته است. برای بهتر کردن کارکرد دستگاه به کار می‌رود. به طوری که  سیستم‌های نصب شده باعث می‌شود کار دستگاه بهتر انجام شود و همچنین کنترل دمای دستگاه به صورت اتوماتیک بر عهده سیستم‌های نصب شده باشد.

دستگاه نیمه صنعتی 6 دیس
همچنین مصرف‌کننده و یا تولیدکننده محصولات قنادی با خیال راحت مواد محصول خود را تولید کنند و در رابطه با دمای و میزان انرژی مشکلی نداشته باشند. لازم است که به این نکته اشاره کنیم که دستگاه‌ها قبل از اینکه به روزرسانی شوند دمای داخل خود را به بیرون منتقل می‌کردند به طوری که اگر بر بدنه دستگاه دست گذاشته می‌شد حرارت آن به بیرون نیز نفوذ می‌کرد.ولی هم اکنون عایق‌بندی این دستگاه‌ها  توانسته‌اند مصرف انرژی را پایین آورده و در مصرف آن صرفه جویی کنند.

فروش دستگاه نیمه صنعتی با کیفیت در قم

دستگاه نیمه صنعتی 6 دیس

دستگاه نیمه صنعتی به خاطر استفاده زیادی که از آن‌ها می‌شود در تمام استان‌ها به راحتی قابل دسترسی است. در استان قم نیز اگر به فروشگاه‌ها و نمایندگی‌های فروش دستگاه‌های نیمه صنعتی ساخت شرکت ایران فر مراجعه کنید به راحتی می‌توانید این دستگاه را تهیه کنید.
لازم است در رابطه با این موضوع  نیز بیان کنیم که دستگاه نیمه صنعتی به خاطر استفاده و دارا بودن ابعاد کوچک و همچنین  قرار گرفتن در جاهای کم و اشکال آن بیشترین کاربرد و استفاده را دارد.
به همین جهت  بیشتر افراد به دنبال استفاده از دستگاه نیمه صنعتی هستند یکی دیگر از ویژگی‌های دستگاه نیمه صنعتی جابجایی آسان آن است چرا که وزن دستگاه بسیار کم می‌باشد شرکت ایران فر برای راحتی و باشند دسترسی شما به محصولات با کیفیت نمایندگی های را در سراسر کشور انتخاب کرده است تا شما به راحتی بتوانید محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.

 

 

 

 

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۳۵۸۵۴۵۹۷

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

 قیمت دستگاه نیمه صنعتی شیرینی پزی فومن
سازنده دستگاه تونلی پخت نان سنگک 6.5  متری
فهرست
تماس با مشاوران