دسته‌ها

دستگاه نیمه صنعتی 6 سینی، در بین دستگاه های خانگی می باشد. از این دستگاه در محل ها کوچک که جای کمتری دارند مثل آشپزخانه ها و همچنین کارگاه های کوچک قنادی استفاده می شود.
دستگاه های نیمه صنعتی هم اکنون طرفداران زیادی دارد. چرا که استفاده از آن نیازمند هزینه ی کمتری بوده و همچنین جای کمتری را اشغال می کند.

دستگاه نیمه صنعتی 6 سینی

با رشد صنعت قنادی و کاربرد آن در زندگی روز مره ی مردم، نیاز به یاد گیری این صنعت در بین خانواده ها افزایش پیدا کرده است. برای اینکه بتوانند کیک ها و شیرینی های با کیفیتی در خانه تولید کنند نیازمند داشتن دستگاه فر مناسبی بودند که هم جای کمتری را اشغال کند و هم اینکه بتواند پخت این محصولات را برای آن ها آسان نماید.
هم اکنون دستگاه های نیمه صنعتی در اندازه های 4 سینی، 6 سینی و 8 سینی تولید می شوند. تعداد این سینی ها ثابت بوده و با استانداردهای جهانی تولید می شوند.
اگر مصرف کننده تعداد خاصی از این محصول و با تعداد سینی های خاصی را لازم داشته باشند می توانند سفارش خود را ثبت کنند تا با توجه به نیاز آن ها تولید شود.

دستگاه نیمه صنعتی 6 سینی

دستگاه ها فر قنادی در چه مدل هایی طراحی شده است؟

دستگاه فر قنادی دارای دو نوع نیمه صنعتی و صنعتی می باشد. طراحی این دو فقط به خاطر استفاده در قنادی و استفاده به صورت خانگی می باشد. دستگاه های صنعتی قابلیت ایستایی دارند و دارای اندازه های بزرگتر نسبت به مدل نیمه صنعتی دارند. ولی دستگاه های نیمه صنعتی مورد استفاده در روی میزی ها و ایستایی می باشد.
هر کدام از این انواع طراحی خود به چند قسمت تقسیم می شود. تعداد سینی موجود در هر کدام نشان دهنده ی سایز و بزرگی آن می باشد. انواع دستگاه فر صنعتی از 10 دیس تا 32 دیس در شرکت ایران فر تولید می شود. تولید 36 دیس با توجه به سفارش مشتری می باشد.

دستگاه نیمه صنعتی 6 سینی

طراحی دستگاه نیمه صنعتی به سه نوع تقسیم شده است. کوچکترین مدل نیمه صنعتی دارای 4 دیس ثابت می باشد و در سایز بزرگتر 8 دیس دارد. 6 دیس به عنوان دستگاه متوسط در این صنعت به کار می رود. ویژگی های دستگاه های نیمه صنعتی و صنعتی با یکدیگر برابر است.
در ظاهر بین این دو هیچ گونه تفاوتی وجود ندارد و نمی توان نیمه صنعتی و صنعتی را از یکدیگر تشخیص داد. تفاوت های بین این دو دستگاه به صورت زیر است:

دستگاه نیمه صنعتی 6 سینی

– استفاده از فر گردان در فر های صنعتی
– به کار بردن فر ثابت در فر های نیمه صنعتی
– فرهای صنعتی به صورت ایستایی بوده و قابلیت پخت در حجم های بالا را دارد .
– فرهای صنعتی قابلیت ایستایی و رومیزی را دارد و در پخت های کم حجم در محیط های کوچک مورد استفاده قرار می گیرد.

شرکت ایران فر چگونه دستگاه فر قنادی را به فروش می رساند؟

شرکت ایران فر به عنوان یکی از سازنده های دستگاه ها و تجهیزات قنادی، می تواند این دستگاه ها را در انواع مختلف تولید کرده و روانه بازار نماید.

دستگاه نیمه صنعتی 6 سینی

شرکت ایران فر به خاطر اینکه کیفیت بالایی دارد توانسته است صادراتی را به کشورهای همسایه و اروپایی داشته باشد. برای اینکه بتوان محصولات این شرکت را تهیه کرد می توان از فروشگاه های مجاز فروش تجهیزات قنادی اقدام کرد.
شرکت ایران فر هم اکنون در شهر های مختلف دارای نمایندگی های فروش می باشد که می تواند این محصولات را با قیمت مناسب و با تضمین به فروش برساند.
ایران فر هم اکنون سایت خود را راه اندازی کرده است و در مورد محصولات خود اطلاعات زیادی در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.

دستگاه نیمه صنعتی 6 سینی

این سایت می تواند در رابطه با قیمت، نوع محصولات تولید شده و همچنین کیفیت آن ها و تجهیزاتی که در دستگاه ها به کار رفته است اطلاعات کافی در اختیار خریدار قرار دهد.
ایران فر به جز نمایندگی های مجازی که برای خرید در اختیار مصرف کننده قرار داده است این امکان را فراهم کرده که با استفاده از سایت و به صورت آنلاین سفارش مصرف کننده را ثبت نماید و در اولین فرصت برای او ارسال کند.
اگر قیمت محصولات ارائه شده برای شما بالا می باشد می توانید به صورت حضوری در شرکت ایران فر اقدام نمایید. در این صورت به خاطر اینکه واسطه ها از بین می رود قیمت خرید نیز کمتر می شود.

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۳۵۸۵۴۵۹۷

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

لیست قیمت میکسر صنعتی استیل
فروش خمیرگیر 180 کیلویی استیل صنعتی
فهرست
تماس با مشاوران