فروش سه کاره شاطریار اتوماتیک پخت نان لواش و تافتون

دسته‌ها

با پیشرفته شدن صنعت پخت نان دستگاه های جدیدی نیز برای راحتی و همچنین پایین آمدن نیروی انسانی به دستگاههای پخت نان اضافه شد. یکی از این دستگاه ها به اسم سه کاره شاطریار است این دستگاه کمک می‌کند تا پهن کردن و برش زدن خمیر به راحتی انجام بگیرد .
تجهیزات زیادی هم اکنون در حال تولید است این تجهیزات کمک می کند تا سرعت پختن آن افزایش پیدا کرده و نیاز کمتری به نیروی انسانی باشد و همچنین با استفاده از تجهیزات سرعت پخت افزایش پیدا کرده و از نظر بهداشتی پخت نان بهداشتی تر خواهد بود.

سه کاره شاطریار

تجهیزاتی که برای کمک به صنعت پخت نان به روزرسانی و تولید شده است می‌توان به پهن کن چونگیر خمیر گیر سه کاره اشاره کرد این دستگاه ها به راحتی توانسته اند تا در بالا بردن کیفیت پخت نان و همچنین سرعت عمل بسیار بالا و در نتیجه سودآوری بیشتر نانوایی ها و کارگاههای نان پزی کمک نماید .
برای خرید این محصول نیازی نیست که به دنبال جای خاص و فروشگاه خاصی باشید این دستگاه سه کاره نیز به مانند دیگر تجهیزات صنعت پخت نان در فروشگاه های صنعتی پخت نان یافت می شود.

مشخصات دستگاه سه کاره شاطریار

همانگونه که در قسمت قبل بیان شد از این دستگاه برای کمک کردن به سرعت بخشیدن پخت نان استفاده می شود. برای این دستگاه ابعاد و مشخصاتی را بیان می کنیم که شما بیشتر با آن آشنا شوید.
این دستگاه به جز توانایی برش زدن و پهن کردن خمیر را دارد هم چنین ظرفیتی80 کیلو گرمی دارد، یعنی توانایی این را دارد که در درون خود ۸۰ کیلوگرم را تبدیل به نان لواش و تافتون کرده و به کمک شاطر بیاید.

سه کاره شاطریار
طریقه کار دستگاه سه کاره به این صورت است که خمیر از قسمت بالا درون دستگاه قرار می گیرد همان تمام گونه که گفته شد ۸۰ کیلوگرم خمیر را می توان درون دستگاه قرار داد. سپس دستگاه با تجهیزاتی که درون آن قرار دارد خمیر را به اندازه های مساوی تقسیم کرده و با استفاده از قلتک هایی که درون دستگاه تعبیه شده است خمیر را فرم میدهد.
خمیر پس از پهن شدن و برش خوردن به اندازه یک نان به صورت اتوماتیک با کمک دستگاه بر روی بالشتکی که مخصوص نان پزی است قرار می‌گیرد.

ویژگی های ظاهری دستگاه سه کاره شاطریار به شرح زیر است:
دارای مخزن ۸۰ کیلوگرمی برای قرار گرفتن خمیر
ارتفاع دستگاه دو مترو ۱۰ سانتی متر است.
طول دستگاه یک متر و ۵۰ سانتیمتر تا مخزن است.
طول کلی دستگاه دو متر و ۴۰ سانتی متر است.
عرض دستگاه سه کاره ۹۰ سانتی متر است.

سه کاره شاطریار

دستگاه سه کاره شاطریار ساخت شرکت ایران فر

تجهیزات زیادی هم اکنون در تمام شرکت های تولید ایرانی در حال ساخت است این دستگاه ها با کیفیت عالی و مواد مرغوبی در حال تولید هستند تا بتوانند در سرعت بخشیدن به کار تولید کننده و پخت نان کمک نمایند. در این بین شرکت ایران فر نیز در حال حاضر توانایی تولید و پخش عمده این دستگاه ها را بر عهده دارد بیشترین دستگاه هایی که هم اکنون در پخت نان مورد استفاده قرار می گیرد دستگاه سه کاره و دستگاه خمیر گیر است.
با توجه به پیشرفت شرکت های تولیدکننده محصولات پخت نان فروشگاه ها و نمایندگی های خرید و فروش این محصولات نیز افزایش پیدا کرد. چرا که در صورتی که مصرف کننده نیاز به تجهیزات و دستگاههای پخت نان پیدا کرد دیگر به دنبال راهی برای یافتن و خرید آن نباشد.

سه کاره شاطریار
به جز فروشگاه ها و نمایندگی ها روش های دیگری نیز برای خرید دستگاه ها و تجهیزات پخت نان وجود دارد که یکی دیگر از روش هایی که به تازگی در حال رشد است می توان به سایت فروشگاه های اینترنتی اشاره کرد.
شرکت ایران فرد در این زمینه پیشتاز است و هم اکنون توانایی فروش انواع محصولات خود را از طریق سایت فروشگاهی خود برای مشتریان و مصرف کنندگان فراهم کرده است شما به راحتی می توانید محصول مورد نظر خود را از شرکت خریداری کرده و بدون کوچکترین مراجعه و یا اتلاف وقتی محصول مورد نظر خود را در درون به محل مورد نظر دریافت نمایید.

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۳۵۸۵۴۵۹۷

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

قیمت فر 4 دیس خانگی شیرینی پزی
فروش میکسر قنادی 20 لیتری
فهرست
تماس با مشاوران