فروش فر صنعتی 16 دیس با سیستم بخار برای نان فانتزی

دسته‌ها

فروش فر صنعتی مناسب پخت نان فانتزی در بیشتر مراکز فروش دستگاه‌های صنعتی قابل خریداری است. نان‌های فانتزی و یا همان نان‌های صنعتی در دوره‌ی جدید وارد ایران شده و مورد استفاده قرار گرفته‌اند. با رشد استفاده این نان‌ها در کشور، کارگاه‌های تولیدی زیادی برای پخت نان‌های صنعتی اقدام به تهیه‌ی دستگاه‌های مناسب آن نموده‌اند.

دستگاه‌های فر صنعتی که برای پخت این نان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد از طریق کشورهای دیگر وارد می‌شد ولی در حال حاضر برندهای ایرانی نیز جز دستگاه‌های تولیدی به حساب آمده و در بین برندهای خارجی به چشم می‌خورند. شرکت ایران فر نیز توانایی تولید دستگاه‌های پخت نان‌های فانتزی را دارد و در این زمینه از متخصصین کار آزموده این حوزه استفاده کرده است. به همین جهت به عنوان یک شرکت تولیدی با محصولات با کیفیت توانسته خود را در بین رقبا به سطح بالاتری رسانده و محصولات خود را مطرح کند.

خرید فر صنعتی

خرید فر صنعتی نان فانتزی پزی

فر صنعتی برای پخت نان‌های صنعتی و فانتزی به مانند دستگاه‌های قنادی هستند ولی تنها تفاوتی که بین این دو دستگاه وجود دارد داشتن سیستم بخار است. دستگاه‌های سیستم بخار به جز قابلیت پخت نان فانتزی، می‌تواند شیرینی جات و کیک‌ها را نیز پخت نماید. ولی لازم است بدانید که دستگاه‌های قنادی ساده که برای پخت شیرینی جات استفاده می‌شود نمی‌توان برای پخت نان‌های فانتزی مورد استفاده قرار داد.

دستگاه‌های نان فانتزی دارای تایمر اتمام مهلت پخت، تایم اعلام خطا، خاموش شدن خودکار دستگاه در صورت خرابی سیستم، داشتن سیستم اینورتر، استفاده از دیس‌های با جنس مقاوم در برابر حرارت، بدنه سه لایه‌ی و عایق بندی شده با پشم سنگ برای محافظت از هدر رفت انرژی، سیستم پی آل سی برای برنامه ریزی سیستم به صورت دستی، استفاده از دو نوع سوخت گازوئیلی و گازی( مایع و کپسولی) در صورت نیاز و … هستند که می‌توان از آن‌ها نام برد.

خرید فر صنعتی

فروش دستگاه نان فانتزی پزی با سیستم بخار

اگر به تازگی وارد حیطه تولید پخت نان فانتزی شده‌اید باید این نکته را در نظر داشته باشید دستگاه‌هایی که دارای سیستم بخار هستند را خریداری کنید. برای اینکه در هنگام خرید با افراد نامطمئن و دلال خرید و فروش مواجه نشوید بهتر است از طریق مراکز معتبر اقدام کنید.

فروش دستگاه‌های فانتزی پزی توسط نمایندگی‌های شرکت ایران فر در سراسر ایران امکان پذیر است. می‌توانید با مراجعه به سایت فروشگاه، چک کردن اطلاعات، آدرس و تلفن‌های شرکت و همچنین با دقت به خدمات شرکت به محصولاتی تولیدی آن اطمینان کرده و اقدام به خرید نمایید.

 

 

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۳۵۸۵۴۵۹۷

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

تولید کننده دستگاه قنادی 12 دیس صنعتی به صورت گردان
راه خرید دستگاه فر قنادی گردان
فهرست
تماس با مشاوران