فروش مجموعه پخت نان بربری:

مشهد مقدس یکی از بزرگترین شهر های ایران می باشد. نان های نیمه حیجم و مسطح در این شهر و استان خراسان دارای طرفداربسیار زیای هستند که اکثر نان های محلی این استان بصورت مسطح و نیمه حجیم می باشد.

به همین دلیل ما در این متن سعی داریم تا در مورد دستگاه های نان تافتون و لواش و بربری صحبت کنیم.

دستگاه های پخت نان در کل در 5 نوع پخته می شود:

  • دستگاه دوار
  • دستگاه تونلی نیمه اتوماتیک تونلی
  • دستگاه اتوماتیک تونلی
  • دستگاه طبقه ای
  • دستاه گردان سیستم بخار دار

دستگاه نانوایی

ولی برای پخت نان های سنتی اکثرا از دستگاه های دوار و یا تونلی استفاده می شود زیرا دستگاه های دوار از نظر کیفیت پخت برای نان های سنتی نسبت به دیگر دستگاه ها بهتر می باشد.

دستگاه هایی که امروز به شما معرفی کریدم سه دستگاه اول عنوان خواهد بود.

مزایای دستگاه دوار به چه صورت می باشد؟

فروش مجموعه پخت نان بربری:

دستگاه دوار همانطورکه برای شما بیان کردیم اولین تنوری می باشد که برای پخت نان بضورت صنعتی تولید شده است، دستگاه دوار در اوایل تولید بصورت گلی بوده است.

دستگاه های دوار دستگاه های دوار بصورت کلی دارای ساختاری استوانه ای هستند که دارای سنگ یا صفحه ای چودنی می باشد، که به وسیله دو مشعله روی و زیره در قسمت سمت چپی تنور کل فضای آن را گرم کرده و بتعث می شود تا در زمان کار نان پخته شود.

دستگاه نانوایی

دستگاه های دوار در ابعاد در 4 ابعاد مختلف در شرکت ایران فر تولید می شود:

  • دستگاه 1.5 متری پیتزا پزی
  • دستگاه 220 سانتی متری لواش و تافتون
  • دستگاه 2.5 متری بربری و سنگک
  • دستگاه 3 متری بربری و سنگک
[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]بعضی از عزیزان مایلند مانند دستگاه های قدیمی یک دستگاه سنتی داشته باشند. شرکت ایران فر دارای پرسنلی می باشد که در شهر های مختلف قادر به ساخت این دستگاه های در مکان مشتری می باشند و هزینه این دستگاه ها 1 و یا حد اکثر دو سوم هزینه دستگاه های دوار جدید می باشد. [/box]

دستگاه های دوار دارای بدنه 5 لایه می باشد، که شامل دو لایه استیل و یک لایه پشم سنگ و یک لایه پشم شیشه و در آخر یک لایه رو کش می باشد که از جنس گالوانیزه و یا جنس استیل نگیر خواهد بود.

این دستگاه ها بصورت تقریبی نسبت به دیگر دستگاه ها کم مصرف تر و دارای وزن کمتری می باشد. ابعاد کلی این دستگاه ها بر اساس اسم آنها معلوم می شود.

قطر این دستگاه ها را به عنوان اسم آن استفاده می کنند.

فروش مجموعه پخت نان بربری:

دستگاه تونلی دارای چه ساختاری می باشند؟

فروش مجموعه پخت نان بربری:

دستگاه های تونلی در کل به دو صورت می باشد که از همان قسمت اول که در بالا برای شما تویح دادیم، تقسیم بندی این دستگاه ها را برای شما بیان کردیم که به دو صورت نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک وجود دارد.

دستگاه های تونلی تمام اتوماتیک اکثذا برای پخت نان های مسطح استفاده می شود.

دستگاه های تونلی نیمه اتوماتیک برای پخت نان هایی مانند بربری و نان های حجیمی مانند فانتزی مناسب می باشد. زیرا نان های نیم حجیم و حجیم نیاز به دادن تغییراتی در آخرین مرحله پخت و پز می باشد به همین دلیل از دستگاه های نیمه اتوماتیک در پخت این نان ها استفاده می شود.

دستگاه های تمام اتوماتیک دارای مزایا ها و معایبی می باشد که در دستگاه های نیمه اتوماتیک نیز در آن به همین صورت می باشد.

فروش مجموعه پخت نان بربری:

یکی از مزایای دستگاه تمام اتومات این است که مقدار تولید را به درصد زیادی افزایش می شود. و از نظر بهداشتی آن را تا درصد بالایی بهداشتی سازی می سازد. از معایب این دستگاه ها نیز می توان از بین بردن حالت سنتی نان را بیان کرد که برای بعضی از موارد و مشتریان این موضوع بسیار مهم است.

 

تبلیغات شرکت ایران فر
خرید دستگاه اتوماتیک پخت نان فانتزی
سازنده‌ی میکسر صنعتی 50 لیتری درجه یک

دسته‌ها

فهرست
تماس با مشاوران