دسته‌ها

فروش میکسر قنادی که یکی از تجهیزات مهم در شیرینی پزی به حساب می‌آید هم اکنون در فروشگاههای سراسر کشور و همچنین نمایندگی های مجاز قابل خریداری است. از میکسر قنادی برای مخلوط کردن و هم زدن مواد مایع و جامد استفاده می شود.
این دستگاه به راحتی توانایی مخلوط چند لیتر مواد را به تنهایی دارد. میکسرها برای اینکه بتوانند در تولید محصولات قنادی و سرعت عمل بخشیدن به آنها کمک کنند طراحی شده و هم اکنون در تمام قنادی ها نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

فروش میکسر قنادی
برای اولین بار است که به عنوان میکسر این اسم را می شناسید باید بگویم که میکسر یک دستگاه همزن است که مواد جامد را درون خود حل کرده و با مواد مایع مخلوط می‌نماید در زمان درون میکس از چند نوع همزن استفاده می‌شود که هر کدام با توجه به مورد مورد نیاز از آن استفاده می کنند.
هم اکنون شرکت‌های متعددی دستگاه میکسر را تولید می کنند برای اینکه این میکسرها را وارد بازار کرد نیاز است که کیفیت آنها سنجیده شده و وزارت بهداشت آن را تایید نماید و بعد از آن علامت استانداردی است که بر روی دستگاه حک می شود اینها مواردی است که باید قبل از اینکه دستگاه به فروش برسد مورد توجه قرار بگیرد.

فروش میکسر قنادی

 

خرید میکسر ۲۰ لیتری با کیفیت

در خرید تجهیزات قنادی یکی از اصولی که باید رعایت شود انتخاب محصول با کیفیت و درجه یک است. برای اینکه بتوانید یک محصول درجه یک و مورد قبول را خریداری نمایید بهتر است به فروشگاه هایی که مجاز هستند مراجعه کرده و یا همچنین از نمایندگی هایی که مجوز فروش دارند استفاده نمایید.
یکی دیگر از راهکارهایی که شما می‌توانید در انتخاب میکسر با کیفیت از آن استفاده کنید تماس با مشاورین شرکت ایران است. مشاورین شرکت ایران فر می توانند شما را در خرید محصول با کیفیت راهنمایی کنند و به شما چگونگی خرید و همچنین تشخیص یک محصول با کیفیت را از بی کیفیت معرفی نماید.

فروش میکسر قنادی
برای استفاده از این مشاورین و کمک گرفتن از آنها نیازی نیست هزینه را پرداخت نمایید شما تنها با یک تماس با شرکت ایرانسل می توانید از مشاورین آنها به صورت رایگان کمک بگیرید .
لازم به ذکر است که این مشاورین هم اکنون در سایت فروشگاهی شرکت ایران فر نیز می‌توانند به صورت آنلاین برای خرید محصولات به شما کمک کنند بهتر از قبل از خرید دستگاههای تجهیزات و یا دستگاههای قنادی با یک مشاور صحبت کرده و سپس اقدام به خرید نمائید.
دقت در کیفیت دستگاه ها و تجهیزات قنادی به خاطر اینکه با سلامت انسان در ارتباط است از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.به همین خاطر پیشنهاد می‌شود که سعی کنید قبل از اینکه به قیمت محصول توجه داشته باشید کیفیت آن را مد نظر داشته و سپس اقدام به خرید نمایید. خرید دستگاه بی کیفیت می‌تواند باعث تولید محصولی نامرغوب شده و همچنین به از دست رفتن مشتریان شما و سودآوری کمتر شما باعث شود.

فروش میکسر قنادی

شرکت ایران تولید کننده انواع میکسر قنادی

شرکت ایران فر به عنوان یک شرکت تولیدکننده محصولات قنادی توانایی تولید انواع دستگاههای قنادی و تجهیزات آن را بر عهده دارد و می تواند محصولات با کیفیتی را تولید کرده و به دست مصرف‌کننده برساند.
از جمله تجهیزاتی که شرکت ایران فرد در حال حاضر به تولید آن نیز مشغول است می‌توان به میکسر قنادی، خمیرگیر، سینی های قنادی، رول کن، داغ زن و … اشاره کرد.
میکسر قنادی تولید شده در شرکت ایران فراتر از کیفیت بالایی برخوردار است و همچنین دارای نشان استاندارد و تاییدیه وزارت بهداشت را دارد. در هنگام خرید دستگاه های قنادی به داشتن ضمانت نامه و خدمات پس از تولید آن دقت نمایید.
میکسرهای قنادی در حجم های مختلفی تولید می شود این حجم ها می‌تواند در مخلوط کم یا زیاد مواد به مصرف کننده کمک نمای.د هم اکنون در شرکت ایران فر دستگاه میکسر ۲۰ لیتری و ۵۰ لیتری تولید می‌شود. این حجم از میکسر ها بیشترین استقبال را در بازار خرید و فروش دارد. در صورت نیاز به حجم بالاتر می توانید با شرکت ارتباط برقرار کنید.

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۳۵۸۵۴۵۹۷

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

فروش سه کاره شاطریار اتوماتیک پخت نان لواش و تافتون
قیمت دستگاه کوچک شیرینی پزی
فهرست
تماس با مشاوران