دسته‌ها

در هر کجای ایران که باشید مطمئناً علاقه‌ای وافری به استفاده از تنقلات و شیرینی جات دارید. این یکی از خصلت‌های ایرانی‌ها می‌باشد که به صورت دائم به دنبال استفاده از شیرینی جات هستند. برای اینکه بتوان شیرینی جات و انواع کیک‌ها را تولید نمود نیازمند استفاده از فرهای مناسب قنادی است.

قیمت فر قنادی با توجه به ابعاد و انداز های آن متغیر است و همین امر باعث شده تا برای قیمت گذاری مشکلاتی ایجاد شود. این مشکلات ناشی از تورم بازار و نوساناتی است که بازار خرید و فروش را درگیر خود کرده و باعث شده است تا خریداران برای تهیهٔ دستگاه فر مورد نظر خود به سختی اقدام نمایند.

قیمت فر قنادی

ویژگی‌های فر قنادی 32 دیس

در ادامه نکته‌ای که باید بیان شود ویژگی‌های دستگاه فر قنادی است. بعد از بیان قیمت فر قنادی، باید نکاتی را دربارهٔ ویژگی‌های ظاهری آن نیز در اختیار داشته باشید تا در هنگام خرید بتوانید به راحتی محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید.

این محصول دارای تنوع زیادی است که می‌تواند به شما برای تولید انواع کیک‌ها، شیرینی‌ها، کلوچه‌ها، نان‌های صنعتی و … کمک نماید. لازم است این نکته را در نظر داشته باشید که قبل از خرید باید محل مناسبی برای دستگاه خود تعیین کرده و با توجه به حجم و محدودهٔ تعیین شده فر ورد نظر را خریداری کنید.

فرهای صنعتی پخت نان در دو نوع نیمه صنعتی و صنعتی تولید می‌شوند که تفاوت‌های آن در نوع استفاده و محل استفادهٔ آن است. فر قنادی 32 دیس یکی از بزرگترین فرها در پخت شیرینی جات به شمار می‌رود و زمانی که نیاز است محصول زیادی تولید شود از این دستگاه می‌توان استفاده نمود.

قیمت فر قنادی

اندازه فر 32 دیس تولید شرکت ایران فر

شرکت ایران فر در کنار تولید محصولات پخت نان نظیر فر دوار، فر تونلی، لوازم و تجهیزات قنادی و نان پزی توانسته است تا فرهای قنادی را در اندازه‌های مختلف تولید نماید. این ابعاد با توجه به اندازهٔ استاندارد جهانی تعیین شده است و نمی‌توان ابعاد آن را تغییر داد. در صورتی که مصرف کننده نیاز داشته باشد تا دستگاه فر قنادی خود را با ابعاد درخواستی سفارش دهد باید با شرکت تولید کننده ارتباط برقرا نماید.

دستگاه فر قنادی 32 دیس در ابعاد؛ صول دستگاه دو متر و 50 سانتی متر، عرض یک متر و 40 سانتی متر، ارتفاع دو متر و 40 سانتی متر می‌باشد. به خاطر اینکه این فر ابعاد زیادی دارد بر روی وزن تمام شده آن تأثیر گذاشته است به همین جهت وزن کلی آن 2100 کیلو گرم می‌باشد که برای جابه جایی آن نیازمند استفاده از جرثقیل است.

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۳۵۸۵۴۵۹۷

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

فروش فر دوار 1.5  متری پخت نان حجیم
قیمت فر قنادی نیمه صنعتی در شرکت ایران فر
فهرست
تماس با مشاوران