دسته‌ها

فر قنادی در شرکت ایران فر تولید می‌شود و در ابعاد مختلفی وجود دارد. از بزرگترین انواع فر قنادی، فر 36 دیس صنعتی است. قیمت فر قنادی 36 دیس نسبت به انواع فرهای دیگر متفاوت بوده و به خاطر اینکه از نظر ابعاد بزرگتر است بالطبع قیمت بالاتری نیز خواهد داشت. شرکت ایران فر توانایی ساخت، طراحی و فروش انواع محصولات و فرهای قنادی را دارد. در صورتی که مشتری و مصرف کننده بخواهد می‌تواند با توجه به نیاز خود اقدام به ثبت سفارش نماید تا محصولی را که با سلیقهٔ خود سازگار است را خریداری کند.

استفاده از فرهای قنادی در حال حاضر بسیار افزایش پیدا کرده است. این افزایش تقاضای دستگاه‌های قنادی به خاطر استفاده و خرید محصولات قنادی نظیر کیک‌ها، شیرینی‌ها، انواع نان‌های حجیم و نیمه حجیم و … است.

قیمت فر قنادی

خرید فر قنادی 36 دیس با قیمت ارزان

اگر شما نیز در حیطهٔ قنادی و پخت انواع شیرینی‌ها و کیک‌ها فعالیت دارید مطمئناً برای خرید فر مورد نظر خود به فروشگاه‌ها مراجعه کرده‌اید. قیمت فر قنادی در این فروشگاه‌ها متفاوت است و شاید باعث شده باشد تا شما قبل از توجه به جنس و کیفیت کالا، در نظر اول فری را خریداری نمایید که بسیار ارزان قیمت‌تر است.

ارزان قیمت بودن با قیمت مناسب تفاوت زیادی دارد. چرا که در زمانی که هستیم به خاطر برخی اتفاقات نظیر تحریم‌ها و بالا رفتن قیمت ارز ناخواسته قیمت‌ها افزایش پیدا می‌کنند. به همین دلیل اجناسی که کیفیت خوبی دارند از نظر قیمت نمی‌توان با حداقل هزینه آن‌ها را خریداری نمود. قبل از اینکه محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید بهتر است با برندهای آن آشنا شده و یک انتخاب خوب و مناسبی داشته باشید. شرکت ایران فر این امکان را با ایجاد مشاورین رایگان غیرحضوری و حضوری برای خریداران خود فراهم کرده است.

قیمت فر قنادی

نمایندگی فروش فر قنادی شرکت ایران فر

شرکت ایران فر در سراسر کشور با توجه به نیاز بازار و اعتمادی که مصرف کنندگان و مشتریان از محصولات این شرکت دارند توانسته است نمایندگی‌های زیادی را جذب کند. شما هم اکنون برای خرید محصولات شرکت ایران فر و همچنین خرید انواع فر قنادی با قیمت مناسب می‌توانید از طریق نمایندگی‌های این شرکت اقدام نمایید. در ضمن اگر از آدرس‌های این نمایندگی‌ها اطلاع ندارید کافی است تا به سایت شرکت ایران فر مراجعه کرده و آدرس نمایندگی شهر مربوطه را پیدا نمایید و از قیمت فر قنادی به صورت آنلاین اطلاع پیدا کنید.

 

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۳۵۸۵۴۵۹۷

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

لیست قیمت فر قنادی کیفیت درجه یک شرکت ایران فر
قیمت خرید فر قنادی صنعتی در سال ۲۰۲۰
فهرست
تماس با مشاوران