قیمت خرید و فروش فر قنادی صنعتی ۱۲ دیس

دسته‌ها

قیمت فر قنادی در شرکت ایران فر به چه صورت است؟ چگونه می‌توان به مدل‌های مختلف این دستگاه دسترسی پیدا کرد؟ آیا از فر صنعتی 12 دیس می‌توان در خانه و یا محلی به جز قنادی نیز استفاده کرد؟ سؤالات همیشه بوده و هست، تنها باید برای دسترسی به این سؤالات و کسب اطلاعات به منابع معتبری مراجعه نمایید.

امروزه پیدا کردن منبع معتبر کمی دشوار است ولی با کمی دقت در نوشته‌ها و پیام‌های وب سایت‌ها شما می‌توانید اطلاعات درستی به دست بیاورید. فر قنادی به شکل نیمه صنعتی و همچنین صنعتی تولید شده است. همین امر باعث ایجاد رقابت در بین پخت شیرینی جات خانگی و همچنین شیرینی جات صنعتی گشته است.

مدرنیته بودن محصولات قنادی، پیشرفت و همچنین استفاده زیاد از آن‌ها باعث ایجاد مشاغل زیادی در بین مردم شده است. افراد در این راستا می‌توانند با آموزش‌هایی خود را به سمت رشته‌ی قنادی گرایش داده و در مکان‌های کوچک و بزرگ با داشتن مجوزهای لازم تولید خود را انجام دهند.

قیمت فر قنادی

کاربرد فر قنادی 12 دیس صنعتی

فرهای قنادی صنعتی در مکان‌های بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرد. ولی از آن جایی که ممکن است در بعضی مکان‌ها استفاده از فرهای بزرگ 32 دیس، 16 دیس امکان نداشته باشد مجبور به استفاده از فرهای نیمه صنعتی شوند. ولی نوعی از این فرها در ابعاد کوچکتر و به صورت صنعتی تولید شده است که می‌توان از آن در محیط‌های متوسط نیز استفاده نمود.

فر 12 دیس صنعتی قنادی به خاطر ابعادی که دارد می‌توان از آن در محیط‌های مختلف استفاده کرده و به راحتی بدون نیاز به حمل با جرثقیل آن را جابه جا کرد. از دستگاه فر 12 دیس صنعتی می‌توان در پخت شیرینی جات، کیک‌ها، کلوچه‌ها و همچنین پخت نان‌های صنعتی مثل باگت استفاده نمود.

قیمت فر قنادی

ابعاد دستگاه فر قنادی 12 دیس

قیمت فر قنادی در شرکت‌های مختلفی متفاوت است. این شرکت‌ها ممکن است با توجه به کیفیت محصولات خود قیمت گذاری را انجام دهند. شرکت ایران فر نیز با توجه به شرایط و همچنین قیمت تمام شده‌ی محصول تولید شده اقدام به قیمت گذاری می‌کند. این قیمت‌ها به جز کیفیت به ابعاد دستگاه و مقدار زمان صرف شده برای تولیدان نیز بستگی دارد.

اندازه‌ی فرهای صنعتی متفاوت است، که ابعاد فر 12 دیس به صورت زیر بیان می‌شود:

طول 140 سانتی متر، 100 سانتی متر عرض، ارتفاع آن نیز 190 سانتی متر می‌باشد. وزنی که برای این فر در نظر گرفته شده 800 کیلوگرم بوده که نسبت به فرهای صنعتی دیگر وزن کمتری دارد..

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۳۵۸۵۴۵۹۷

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

قیمت فر قنادی نیمه صنعتی در شرکت ایران فر
قیمت مناسب برای خرید فر قنادی صنعتی
فهرست
تماس با مشاوران