دسته‌ها

قیمت خمیرگیر استیل برای استفاده در نانوایی ها و قنادی ها متفاوت است. خمیرگیر ها در اندازه های مختلفی تولید شده اند و دارای حجم های متفاوتی هستند. هر کدام از این دستگاه ها با توجه به نیاز مصرف کننده تولید شده و در دسترس آن ها قرار می‌گیرد.
[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]در نانوایی، به دلیل اینکه خمیر با حجم بالایی را نیاز دارند، باید از خمیرگیر های بالای ۱۲۰ کیلوگرمی استفاده کنند.[/box] با توجه به حجم خمیر گیر، مقدار خمیر تولید شده نیز افزایش پیدا می کند.برای اینکه بتوان آرد و آب مورد نیاز را با یکدیگر مخلوط کرد باید درون مخزن خمیرگیر مواد را ریخته و با کمک گرفتن از شاخک هایی که برای هم زدن تعبیه شده است استفاده نمود. با کمک گرفتن از این دستگاه سرعت تولید خمیر بالا می رود.

قیمت خمیرگیر استیل

قبل از اینکه خمیرگیر ها به شکل امروزی تولید شوند تهیه خمیر در کارگاه های پخت نان و نانوایی ها به سختی انجام می گرفت و برای تهیه خمیر مدت زمان زیادی لازم بود، ولی اکنون[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]تنها با ۱۵ الی ۲۰ دقیقه می‌توان خمیر مورد نیاز در نانوایی و پخت نان را تهیه و تولید نمود.[/box]

تجهیزات کاربردی پخت نان

قبل از اینکه صنعت به صورت کنونی پیشرفت کند پختن نان با مشکلاتی مواجه بود. یکی از اصلی ترین مشکلات در پخت نان سرعت عمل آمده بود یعنی برای پختن آن باید زمان زیادی را صرف می کردند. برای این که بتوانند نان مورد نظر خانواده‌ها را تهیه کنند از روش های قدیمی مثل پخت بر روی آهن، پخت نان در تنور های گلی و یا حتی بر روی چوب نیز انجام می شد. به جز پخت نان تهیه خمیر نیز مشکل بزرگی بود چرا که افراد باید چند ساعت قبل به کمک یکدیگر خمیر مورد نظر را تهیه می کردند تا برای پخت آماده شود.

قیمت خمیرگیر استیل
بعد از اینکه صنعت روز به روز به صورت پیشرفته فعالیت خود را انجام داد و پس از این که دستگاه های پخت نان را تولید شد. طراحان و مهندسان به فکر تولید تجهیزات جانبی برای پخت آسان نان افتادند. برای اینکه بتوان نان مورد نظر را با سرعت بیشتر با رعایت بهداشت و همچنین با حداقل نیروی انسانی انجام داد نیازمند تجهیزاتی بود که در ادامه ذکر خواهیم کرد.
ت[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]عدادی از تجهیزاتی که در پخت نان مورد استفاده قرار می گیرد می توان به؛ خمیر گیر،چونگیر، سه کاره شاطریار و همچنین پهن کن اشاره کرد[/box]. هر کدام از این دستگاه ها و تجهیزات با توجه به نوع مصرف و نوع تولید نان مورد استفاده قرار می گیرند.
هم اکنون که این تجهیزات برای پخت نان وارد نانوایی ها و کارگاه های نان پزی شده است به جرأت می‌توان گفت که سرعت تولید نان افزایش پیدا کرده و رعایت بهداشت نیز بهتر از زمان های گذشته است.قیمت خمیرگیر استیل

خمیرگیر استیل تولید شرکت ایران فر

شرکت ایران فر به عنوان یک شرکت نام آشنا در تولید تجهیزات پخت نان هم اکنون در داخل و خارج از کشور نام و نشانی دارد. در ایران به راحتی می‌توان محصولات شرکت ایران فر را از نمایندگی های مجاز و فروشگاه های معتبر خریداری کرد.
یکی از تجهیزات مهم پخت نان که تولید شرکت ایران فر نیز است، می توان به خمیر گیر اشاره کرد. جنس خمیرگیر از استیل است و به همین خاطر مورد استقبال قرار گرفته است.
[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]در ساخت خمیر گیر از مخزن استیل، موتور، دینام و شاخک برای هم زدن استفاده می شود.[/box] در ساخت بدنه دستگاه خمیر گیر از استیل خالص استفاده شده است.

قیمت خمیرگیر استیل

استیل خالص مقاومت بالایی در برابر اکسیژن و هوای آزاد داشته و به راحتی دچار زنگ زدگی نمی شود. همچنین یکی از اصلی ترین دلیل استفاده از استیل نچسب بودن آن است یعنی اینکه خمیری که در حال تهیه آن هستید به هیچ عنوان بر بدنه مخزن نمی‌چسبد لازم است بدانید که شاخه هایی که در خمیرگیر تعبیه شده از جنس استیل تولید شده اند.
در هنگام خرید خمیرگیر دقت داشته باشید که بدنه آن از استیل مرغوب می باشد. در ضمن شرکت ایران فر، دستگاه خمیرگیر را در اندازه های مختلف برای بخش‌های مختلفی تولید کرده است. [box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]برای نانوایی ها و کارگاه های پخت نان می توان از خمیرگیر ۱۸۰ کیلویی و ۱۲۰ کیلویی استفاده کرد[/box] تا بتوان خمیر مورد نظر خود را تهیه نمود.

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۳۵۸۵۴۵۹۷

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

قیمت دستگاه کوچک شیرینی پزی
قیمت فر کیک پزی نیمه صنعتی خانگی
فهرست
تماس با مشاوران