دسته‌ها

قیمت دستگاه خمیرگیر قنادی با توجه به اندازه ای که دارد متغییر است. این اندازه ها در تولید حجم خمیر تاثیر می گذارند. دستگاه خمیرگیر با توجه به نیازی که در صنعت قنادی، نان پزی، پیتزا پزی و در فست فود ها به آن می باشد هم اکنون در سایز ها و اندازه های مختلف برای کمک به کسب و کارها تولید شده است.
خمیرگیر ها برای کمک به نیروی انسانی و سرعت بخشیدن به کار وارد عرصه ی تجهیزات صنعتی قنادی و نان پزی شدند. قبل از اینکه این دستگاه وارد بازار شود تهیه ی خمیر مورد نظر بسیار سخت و دشوار بود و باید زمان زیادی آن را توسط نیروی انسانی ورز میدادند تا خمیر آماده ی پخت شود.

دستگاه خمیرگیر قنادی

در این بین احتمال آلودگی خمیر نیز وجود داشت و بهداشت به سختی رعایت می شد. ولی با توجه به تولید این دستگاه ها و ورود آن ها به بازار دیگر امنیت از نظر بهداشتی نیز در این راستا ایجاد شد.
این دستگاه ها برای اینکه در برابر زن زدگی و هم اینکه خراشیدگی طاقت داشته باشند و بتوانند در تولید خمیر با کیفیت کمک کنند در بدنه ی آن ها از استیل استفاده شده است. جنس استیل در برابر ضربه، زنگ زدگی مقاوم می باشد.

 

دستگاه خمیرگیر قنادی

اندازه دستگاه خمیرگیر قنادی

دستگاه خمیرگیر که به عنوان یکی از دستگاه های کاربردی در صنعت قنادی می باشد اندازه های مختلفی دارد. ولی در این حین با توجه به اندازه های آن، نوع تولید و نوع موادی که در ساخت آن به کار رفته است با یکدیگر تفاوتی ندارد.
تغییر اندازه ی دستگاه های خمیرگیر تنها می تواند در مقدار حجم تولیدی خمیر مورد نیاز تغییر ایجاد کند. به این صورت که خمیرگیر های 5 کیلویی را می توان حتی به صورت خانگی نیز استفاده کرد ولی خمیر گیر بالای 180 کیلویی و 220 کیلویی تنها مختص به استفاده در نانوایی ها می باشد.

دستگاه خمیرگیر قنادی

در کارگاه های قنادی اگر مقدار حجم خمیری که مورد نیاز است کم باشد می توان از اندازه های دیگر دستگاه خمیرگیر در آن ها استفاده کرد. با توجه به اندازه ی خمیر گیر مقدار آب و آرد مورد نیاز متفاوت است و باید در هنگام استفاده از آن دقت کرد.
خمیرگیر ها در سایز های مختلف در شرکت های سازنده تولید می شوند و به دست مصرف کنندگان می رسند. با توجه به نیاز بازار و همچنین تعداد درخواست ها تولید انجام می شود.
بیشترین خمیرگیر مورد استفاده خمیرگیر های خانگی در اندازه های 5 و 8 کیلویی می باشد. شرکت ایران فر توانایی تولید انواع خمیرگیر در اندازه های مختلف را دارد.

دستگاه خمیرگیر قنادی

قیمت خرید دستگاه خمیرگیر قنادی

با توجه به شرایط بازار و همچنین نوساناتی که در آن قرار دارد قیمت تجهیزات و وسایلی که مواد آن ها از خارج از کشور وارد ایران می شود قیمت های متنوع و متفاوتی بر روی دستگاه ها گذاشته می شود.
در شرکت هایی که تولید این دستگاه ها امکان پذیر است می توان با تنوع قیمت ها مواجه شد. در فروشگاه ها و مراکز و نمایندگی هایی که دستگاه های خمیرگیر پخش و به فروش می رسند انواع قیمت ها وجود دارد. در این مکان ها دستگاهای متنوعی با برندهای مختلف و قیمت ها جداگانه به فروش می رسد.

دستگاه خمیرگیر قنادی

 

شرکت های ایرانی نیز محصولات خود را وارد عرصه ی خرید و فروش می نمایند. شرکت ایران فر نیز یکی از تولید کننده گان تجهیزات قنادی به شمار می رود که می تواند انواع آن را تولید و به دست مصرف کننده برساند.
دستگاه های خمیر گیر شرکت ایران فر دارای بدنه ای استیل بوده و از دو پارو تا سه پارو برای هم زدن خمیر در آن استفاده شده است. قدرت موتور این دستگاه با توجه به نوع و اندازه ی دستگاه خمیرگیر تغییر می کند. چرا که هر چه دستگاه بزرگتر باشد نیاز بیشتری به قدرت دارد و باید از موتورهایی که قدرت بالایی دارند استفاده کرد.

دستگاه خمیرگیر قنادی

برای اینکه بتوان این محصولات را با ارم و لوگوی شرکت ایران فر خریداری کرد می توان به نمایندگی های مجاز و سایت ایران فر مراجعه کرد. در سایت می توان با ثبت نام و خرید آنلاین سفارش محصول مورد نظر را ثبت نمود.
اگر قصد خرید محصولات ایران فر را دارید حتما از مکان هایی خریداری کنید که مورد تایید و معتبر می باشد. تا محصول بی کیفیتی را جایگزین دستگاه های با کیفیت شرکت ایران فر نکنند.

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۳۵۸۵۴۵۹۷

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

قیمت دستگاه قنادی 6 دیس نیمه صنعتی
قیمت عمده خمیرگیر 120 کیلویی استیل اصفهان
فهرست
تماس با مشاوران