دسته‌ها

قیمت دستگاه قنادی با اتاق بخار را با ما تجربه کنید . شرکت ایران فر تولید کننده انواع دستگاه های قنادی و نان پزی ، دستگاه های خود را با کیفیت عالی و قیمت خوب به بازار عرضه می کند تا شما مشتریان عزیز از خرید خود رضایت کامل را داشته باشید . گاهی اوقات برای خریداران دستگاه های قنادی یک سری سوالاتی در باره نوع خرید و مشخصات خود دستگاه پیش می آید که ما در این متن سعی میکنیم تا به بعضی از این سوالات شما جواب دهیم :

دستگاه قنادی 32 دیس

تعداد سینی ها و ابعاد سینی هایی که در اتاق بخار دستگاه قنادی 32 دیس چقدر است ؟ ابعاد کلی دستگاه قنادی 32 دیس چقدر است ؟  آیا دستگاه هایی که از شرکت ایران فر خریداری می کنیم خدمات پس از فروش هم دارد ؟ جنس بدنه دستگاه های قنادی صنعتی از چه فلزی می باشد ؟

مشخصات اتاق بخار دستگاه قنادی

دستگاه هایی که به همراه اتاق بخار می باشند دارای 8 الا 16 سینی 60*40 می باشند که نسبت به اندازه دستگاه یعنی نسبت به تعداد سینی هایی که قسمت تبخ وجود دارد ساخته شده و تغییر می کنند ، جنس سینی های اتاق بخار هم مانند قسمت تبخ از استیل نسوز و مقاوم در برابر زنگ زدگی ساخته می شوند .

دستگاه قنادی 32 دیس

 ابعاد کلی دستگاه قنادی 32 دیس

ابعاد کلی دستگاه قنادی 32 دیس ابارت اند از طول دو مترو بیست و هفت سانتی متر و عرض یک مترو چهل و پنج  سانتی متر و ارتفاء دو مترو چهل وپنج سانتی متر می باشد و وزن کلی این دستگاه هم دوتن و یک صد کیلو گرم می باشد که این ابعاد ابعاد دقیق و استاندارد دستگاه قنادی می باشد .

خدمات پس از فروش دستگاه قنادی

شرکت ایران فر برای تمامی محصولات تولیدی خود خدمات پس از فروش قرار داده است تا اگر احیا برای دستگاه ها مشکلی پیش آمد نمایندگان ما در سراسر کشور در کوتاه ترین مدت در کارگاه شما حاضر شده و دستگاه شما را تعمیر خواهند کرد تا شما از نظر زرر و زیان به خسارت زیادی بر نخورید

دستگاه قنادی 32 دیس .

جنس بدنه دستگاه قنادی

جنسی که برای بدنه دستگاه های قنادی در نظر گرفته شده است از فلز استیل مقاوم در برابر حرارت و زنگ زدگی می باشد تا در طی تولانی مدت کارایی خود را از دست ندهند و از زیبایی ضاحری دستگاه هم نکاهند ، جنس داخلی دستگاه های قنادی هم از فلز مقاوم در برابر حرارت ساخته شده است تا در دمای بالا از بین نرود .

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۳۵۸۵۴۵۹۷

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

تولید کننده انواع فر قنادی 32 دیس
خرید دستگاه اتوماتیک پخت نان فانتزی
فهرست
تماس با مشاوران