دسته‌ها

دستگاه قنادی 6 دیس نیمه صنعتی برای تولید کیک ها و شیرینی ها در مصارف خانگی و محل هایی که متراژ آن ها کم است مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه قابلیت پخت انواع کیک ها، شیرینی ها، کلوچه ها و بیسکویت ها را دارد. همچنین می توان از آن برای پخت نان های نیمه حجیم و حجیم استفاده کرد.
دستگاه های نیمه صنعتی به خاطر کاربرد زیادی که در خانه دارند به صورت تولید انبوه وارد بازار می شوند. اکنون افراد زیادی به دنبال یادگیری صنعت قنادی هستند و دوست دارند که در خانه ی خود این محصولات را تولید کنند. استفاده از دستگاه صنعتی در خانه غیر ممکن است چرا که حجم زیادی را اشغال می کند و از آن برای تولید با حجم های بالا استفاده می کنند.

دستگاه قنادی 6 دیس نیمه صنعتی

برای همین است کسانی که در خانه و محل هایی که قابلیت استفاده از دستگاه های صنعتی وجود ندارد از دستگاه های نیمه صنعتی استفاده می کنند. این دستگاه ها به مانند دستگاه های صنعتی عمل می کنند ولی حجم کمتری از محصول را می توانند تولید نمایند.
دستگاه قنادی 6 دیس دارای 6 سینی ثابت است که موادی که باید وارد دستگاه شود درون سینی قرار می یگرد و برای پخت به داخل دستگاه هدایت می شود. بر روی دستگاه سیستم دیجیتالی وصل است که با کمک آن می توان درجه حرارت و دمای داخل دستگاه را تنظیم نمود و با دکمه آخر زمان تایم برای خاموشی آن در نظر گرفت.

دستگاه قنادی 6 دیس نیمه صنعتی

تفاوت های دستگاه نیمه صنعتی و صنعتی در چیست؟

دستگاه های صنعتی و نیمه صنعتی تفاوت های جزئی با یکدیگر دارند. این دستگاه ها هر دو برای مصرف در قنادی مورد استفاده قرار می گیرد. ولی نوع طراحی آن ها باعث شده است که تفاوت های نامحسوسی در آن ها مشاهده شود.
از جمله این تفاوت ها می توان به:

دستگاه قنادی 6 دیس نیمه صنعتی

– دستگاه های صنعتی وزن بالایی نسبت به دستگاه های نیمه صنعتی دارند.
– از دستگاه های صنعتی در قنادی های بزرگ استفاده می شود ولی نیمه صنعتی به صورت خانگی کاربرد دارد.
– در مصرف گاز و برق دستگاه های نیمه صنعتی نسبت به دستگاه های صنعتی مصرف کمتری دارند.
– دستگاه های صنعتی دارای فر گردان هستند ولی دستگاه نیمه صنعتی به صورت دیس های ثابت طراحی شده است.
– دستگاه های صنعتی را نمی توان به صورت رو میزی استفاده کرد.
– تفاوت در تعداد دیس های تعبیه شده در آن ها

دستگاه قنادی 6 دیس نیمه صنعتی

هر دوی این دستگاه ها با استفاده از یک لایه عایق حرارتی گرما ساخته شده اند. این عایق اجازه نمی دهد که حرارت دستگاه به بیرون نفوذ کرده و به نوعی در مصرف انرژی کمک زیادی می نماید.
بدنه ی استیلی که برای دستگاه های قنادی استفاده می شود از جنس مرغوب بوده و دارای طول عمر طولانی است. چرا که قابلیت زنگ زدگی ندارد. در ضمن باید مراقب بود که به بدنه ی دستگاه ضربه و یا ابزار تیزی برخورد نکند.

دستگاه قنادی 6 دیس نیمه صنعتی

چگونه می توان دستگاه قنادی را از شرکت ایران فر خریداری نمود؟

دستگاه های قنادی در دو نوع نیمه صنعتی و صنعتی هم اکنون در بازار و در فروشگاه های لوازم قنادی و تجهیزات آن قابل خرید و فروش است.
این دستگاه ها در صنعت قنادی نقش مهمی را ایفا می کنند به همین جهت به عنوان یکی از اصلی ترین دستگاه های قنادی تولید و در مراکز مربوطه به فروش می رسد.

دستگاه قنادی 6 دیس نیمه صنعتی

شرکت های زیادی در ایران هم اکنون در حال تولید این دستگاه ها می باشند که یکی از این شرکت ها می توان به شرکت ایران فر اشاره کرد.
شرکت ایران فر در طراحی و تولید دستگاه های قنادی راه طولانی را سپری کرده است و هم اکنون به خاطر کیفیت بالای محصولات خود در بازار ایران و در بازارهای جهانی مطرح است.
برای اینکه بتوان به این دستگاه ها به راحتی دسترسی پیدا کرد ایران فر در روش های مختلف این امکان را ایجاد کرده است که مشتری به صورت کاملا راحت و به آسانی بتواند خرید خود را انجام بدهد.

دستگاه قنادی 6 دیس نیمه صنعتی

روش هایی که شرکت ایران فر برای خرید محصولات در نظر گرفته است می توان به:
– خرید از طریق فروشگاه های معتبر و مجاز
– خرید از طریق نمایندگی های شرکت ایران فر
– خرید کردن به صورت آنلاین از طریق سایت فروشگاهی ایران فر
– مراجعه ی حضوری به شرکت ایران فر و خرید بدون واسطه
اشاره کرد. مصرف کنندگان به راحتی می توانند در سراسر ایران به این فروشگاه دسترسی داشته و از محصولات این شرکت استفاده نمایند.

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۳۵۸۵۴۵۹۷

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

لیست قیمت تجهیزات جانبی خط تولید فانتزی پزی
قیمت دستگاه خمیرگیر قنادی
فهرست
تماس با مشاوران