دسته‌ها

قیمت دستگاه میکسر 20 لیتری قنادی و شیرینی پزی همانند دیگر دستگاه ها، با توجه به شرایط اقتصادی روزانه متفاوت است و برای اینکه بتوان اطلاع دقیقی از قیمت این دستگاه به دست آورد، باید به صورت روزانه هزینه آن را جستجو کرد.

قیمت دستگاه میکسر 20 لیتری قنادی شیرینی پزی

بهترین موارد استفاده از میکسر قنادی

بهترین موارد استفاده از میکسر قنادی

یکی از دستگاه‌ هایی که در قنادی استفاده های زیادی از آن می‌ شود، میکسر است. از این دستگاه برای خمیر کردن شیرینی و میکس کردن سایر موادی که در کیک و شیرینی به کار می رود، استفاده می شود.

میکسر های قنادی در صورتی که از صدای کمتری برخوردار باشند، استفاده از آنها به راحتی است و می توانند در کارگاه های مختلف به کار برده شوند.

از بهترین موارد استفاده از میکسر قنادی در فست فودی ها، شیرینی پزی ها و کارگاه های مختلفی که در آن انواع کلوچه و کیک ها پخته می شوند، است.

از دیگر موارد مصرف میکسر در قنادی، می توان به خمیر گیر آن اشاره کرد که بسیار پر کاربرد می باشد.

دستگاه میکسر علاوه بر قنادی در منازل نیز استفاده می‌ شود و یکی از موارد استفاده از آن برای میکس کردن غذا های کودکان است.

این دستگاه دارای مدل های مختلفی می باشد که از جمله آنها می توان به میکسر مارپیچ، ضربی، سیمی و… اشاره کرد. هر یک از آن ها دارای کارایی خاصی هستند.

میکسر مارپیچ مناسب هم زدن خمیر است و مواد غذایی که چسبندگی دارند به وسیله این نوع دستگاه با سرعت پایین به خمیر تبدیل می شوند.

نوع دیگر آن، سیمی است. میکسر قنادی شیرینی پزی از این نوع مناسب مایعات است. از جمله مایعاتی که با سرعت بالا شروع به همزدن می کند، تخم مرغ است. از آن در شیرینی پزی ها بیشتر از انواع دیگر استفاده می شود.

میکسر ضربی معمولا با سرعت متوسط شروع به میکس کردن مواد می کند.

توجه داشته باشید، حجم دستگاه میکسر با هم متفاوت است و هر چه تعداد دفعات کاربرد آن بیشتر باشد و از آن استفاده بیشتری شود، بهتر است دستگاه با حجم بیشتر استفاده شود.

انواع این دستگاه دارای سرعت های مختلف هستند و هر یک از این سرعت ها مناسب برای انجام کار خاص است. معمولاً دارای دو مخزن هستند که می ‌توانند به صورت همزمان دو کار مختلف را به انجام برسانند.

خرید دستگاه میکسر 20 لیتری دست دوم

خرید دستگاه میکسر 20 لیتری دست دوم

خرید دستگاه میکسر قنادی دست دوم در حجم های مختلف اعم از ۲۰ لیتری به صورت اینترنتی و حضوری امکان پذیر است.

هنگامی که این دستگاه به تعداد بالا تهیه شود، قیمت آن نسبت به زمانی که به صورت تکی خریداری می‌شود، مقرون به صرفه تر است.

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۳۵۸۵۴۵۹۷

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

سازنده بهترین دستگاه میکسر 50 لیتری قنادی
قیمت خرید فر قنادی گردان 12 دیس
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست
تماس با مشاوران