دسته‌ها

دستگاه نیمه صنعتی شیرینی پزی در شهرستان فومن را نیز می‌توان از طریق فروشگاه‌ها خریداری کرد. دستگاه‌های شیرینی پزی و در دو نوع صنعتی و صنعتی تولید می‌شوند. این دستگاه‌ها هر کدام مناسب مکان‌های خاصی هستند. بیشتر استفاده از دستگاه‌های نیمه صنعتی را می‌توان در خانه ذکر کرد. چرا که دستگاه‌های نیمه صنعتی دستگاه‌های خانگی نیز گفته می شود.
خانم‌های خانه دار برای کمک به امرار معاش خانواده و یا برای گذراندن اوقات فراغت خود اقدام به یادگیری پخت انواع شیرینی جات می‌کنند و برای اینکه بتوانند این شیرینی‌ها را با کیفیت بالای پخت کنند باید از دستگاه مناسبی استفاده کنند.دستگاه نیمه صنعتی شیرینی پزی

به همین منظور شرکت‌های تولید کننده تجهیزات قنادی و شیرینی پزی اقدام به تولید دستگاه‌های نیمه صنعتی مخصوص خانگی کرده است. این دستگاه‌ها دارای ویژگی‌های خاصی نسبت به دستگاه های صنعتی هستند. در این مقاله قصد داریم در رابطه با دستگاه نیمه صنعتی شیرینی پزی مطالبی را برای آگاهی بیشتر شما ارائه دهیم. تا آخر مقاله با ما همراه باشید.

 ویژگی دستگاه نیمه صنعتی

دستگاه نیمه صنعتی شیرینی پزی

 شاید به نظر برسد که دستگاه‌های نیمه صنعتی نمی‌توانند کارایی دستگاه‌های صنعتی را داشته باشند. ناگفته پیداست که دستگاه های نیمه صنعتی به خاطر اینکه به صورت خانگی مورد استفاده قرار می‌گیرند دارای اندازه‌های کوچک‌تر از دستگاه صنعتی هستند. برای عده‌ای این سؤال پیش بیاید که ابعاد به خاطر کوچک بودن ابعاد ویژگی‌های دستگاه‌ها نیز تغییر می‌کند.
اشاره کنیم که مطمئناً دستگاه‌های صنعتی به خاطر داشتن ابعاد بزرگتر و حجم بیشتر از ویژگی‌های منحصر به فردی دارند ولی این نکته دلیل بر این نیست که دستگاه‌های نیمه صنعتی و ویژگی های کارآمدی نداشته باشند. هر کدام از این دستگاه‌ها با توجه به شرایط محیطی که مورد استفاده قرار می‌گیرند طراحی شده است به همین خاطر به تغییراتی که در آن ایجاد می‌شود به خاطر شرایط محیطی استفاده از آن است.

دستگاه نیمه صنعتی شیرینی پزی

از ویژگی‌های دستگاه‌های نیمه صنعتی می‌توان به:

  • سوخت گاز با گاز شهری و یا کپسولی
  • بدنه کاملاً استیل و سه لایه
  • مصرف انرژی کم
  • نیاز به جای کمتر برای قرار گرفتن

دستگاه نیمه صنعتی شیرینی پزی

یکی از نکاتی که در رابطه با دستگاه نیمه صنعتی شیرینی پزی باید اشاره کرد این است که برای اینکه بتوان پخت بهتری با این دستگاه‌ها انجام داد می‌توان از نوع دستگاه‌های نیمه صنعتی کانوکشن استفاده کرد. به خاطر این دستگاه‌های نیمه صنعتی به صورت دیس ثابت طراحی شده‌اند ممکن است پخت خوبی نداشته باشند ولی اگر دستگاه خریداری شده دارای کانوکشن باشد با کمک فنی که در آن تعبیه شده در دستگاه کمک می‌کند تا پخته شیرینی جات و انواع محصولات قنادی به خوبی انجام شود.

 خرید دستگاه نیمه صنعتی ارزان قیمت

دستگاه نیمه صنعتی شیرینی پزی

به خاطر نوسانات در بازار ارز ایجاد شده است و قیمت‌ها به صورت نزولی و صعودی بالا و پایین می‌شوند قیمت گذاری بر روی دستگاه‌های نیمه صنعتی و قنادی کمی دشوار است.
افرادی که به قصد خرید وارد فروشگاه‌ها می‌شوند در نگاه اول قیمت‌هایی که بر روی دستگاه‌ها درج شده است برای آن‌ها سرسام آور است، به گونه‌ای که حتی در صورت نیاز نیز سعی می‌کنند از افرادی که به صورت غیرقانونی محصولات بی کیفیت و ارزان‌ قیمت اقدام به فروش می ‌کنند دستگاه مورد نظر خود را خریداری کنند.

دستگاه نیمه صنعتی شیرینی پزی

باید به این افراد این نکته را گوشزد کنیم که برای خرید دستگاه های با کیفیت و ارزان قیمت بهتر است از دستگاه های دست دوم استفاده کنید. اگر برای شما خرید از فروشگاه‌ها و نمایندگی‌های فروش سخت است و فکر می‌کنید که قیمت‌های آن برای شما بالاست می‌توانید با مراجعه به  شرکت ایران فر مراجعه کرده و دستگاه مورد نظر خود را سفارش دهید و تحویل بگیرید.
در بعضی مواقع مراجعه به شرکت تولیدکننده نیز مشکلاتی را به همراه دارد که برای این مواقع شرکت ایران فر برای مشتریان خود خرید به صورت آنلاین و یا خرید از طریق سایت فروشگاهی که شرکت ایران فر در نظر گرفته است می توانید خرید دستگاه های مورد نظر خود را انتخاب کرده و پس از ثبت سفارش و ثبت اطلاعات مورد نیاز در محل مورد نظر تحویل بگیرید.
قیمت محصولات خرید قنادی بدون حضور واسطه از قیمت کمتری برخوردار است.

تماس با ما

شماره تماس مشاوران           محمود بهیار : ۰۹۱۳۵۸۵۴۵۹۷

تلفن دفتر           تلفن ثابت دفتر : ۰۱۷۳۴۲۲۷۶۲۱

آدرس           آدرس : استان گلستان ، گرگان

                       اصفهان ، خیابان امام خمینی

تولیدکننده ماشین آلات صنعتی فانتزی
فروش دستگاه نیمه صنعتی 6 دیس با کیفیت در قم
فهرست
تماس با مشاوران